לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 18:18
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
המלצה אשכול התיחמונים הגדול...

לאחר כמה אשכולות שעלו(לא ננקוב בשמות...) עלה לי רעיון לאשכול חדש:"אשכול התיחמונים הגדול"
כאן אתם תספרו על מעלליכם בבית הספר או בתנועת הנוער שלכם

אז לסיפתח אני יתן:
יום אחד(אחרי שהגעתי לביה"ס) לא היה לי חשק ללמוד אז מה שעשיתי
באתי לרכז ואמרתי לו:טני לא מרגיש טוב יש לי חום אז הוא הביא לי מדחום ובדקתי יצא 36 שזה רגיל מאתי אליו(לא הראתי לו)אמרתי לו 39.5 הוא אמר תן לי לראות כולי שיקשקתי באתי הראתי לו הוא ראה 36 ואמר לי מה אתה עבד עלי?? אמרתי לו :מה?! מה זה זה התקלקל נתתי למד חום שני צ'אפחות ופתאום החום עלה ל39.5 בדיוק...!!!!!!!!!!!! והחמור הזה האמין לי....
זהו זה זה שלי ( יש עוד מלאאאאאא אבל אתם גם צריכים לכתוב אז
קדימה.....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2005, 21:19
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "אשכול התיחמונים הגדול..."

בכיתה ח' אני וחבר שלי היינו צריכים להגיש עבודה באקולוגיה, ולא הספקנו לעשות. אז חבר שלי קימבן דיסקט עם קובץ פאוורפוינט ואבא שלו המתכנת עשה ככה שכשהיא תנסה לפתוח את המצגת, ייתקע המחשב.
הגשנו לה את הדיסקט והיא אמרה לנו שזה לא עובד. אמרנו שנביא לה דיסקט אחר (הרעיון היה להרוויח זמן להספיק לעשות את המצגת). בקיצור אחרי כמה זמן עדיין לא עשינו את העבודה והיא באה אלינו אומרת "מה קורה עם העבודה?" אמרנו לה שהבאנו לה דיסקט והיא אומרת "נכון, והוא לא עבד" אז אנחנו כזה "נו כן, ואז הבאנו לך עוד אחד" והיא כזה "מה? אבל אין אצלי" ואנחנו כזה "מה?! אבל זה היה העותק היחיד!" אז היא כזה "אוי...טוב כנראה שאני אצטרך לשים לכם 100".
אם זה לא תיחמון המאה, אנלאדע מה כן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 01-08-2005, 21:50
  frost_force frost_force אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.05
אוי אוי אוי, זה מזכיר לי משהו פצצה שקרה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "בכיתה ח' אני וחבר שלי היינו..."

בכיתה ח', היו נותנים לנו עבודות דפוקות בשל"ח, ותמיד הכנתי אותן וקיבלתי מ90 עד 100, אז פעם שכחתי לגמרי מהעבודה, ואז כשהמורה הזכיר את זה נבהלתי מאוד, כי נזכרתי שהייתי צריך לעשות, וזה יום ההגשה, אז כולם הגישו לו ביחד, ואני לא מן הסתם. ואחרי שבוע הוא החזיר עבודות, ואני מסיבה לא ברורה לא קיבלתי את העבודה שלי, אז באתי עליו ואמרתי "למה לא קיבלתי את העבודה שלי", ואז הוא כזה אמר: "אני תכף אבדוק", הוא בדק ביומן שלו וראה שאין לי ציון, אז הוא אמר שכנראה שהוא לא בדק את העבודה שלי. אז אני קיוויתי שהוא יתן לי שבוד להכין עוד אחת, אבל זה כבר היה סוף שנה והוא היה אמור לתת ציונים לתעודה, אז הלא יאומן קרה! מפני שאני תלמיד כל כך טוב קיבלתי אוטומטית 100!!!

זה מזכיר לי עוד מקרה:
בכיתה ט'(אני עולה ליוד, ואני עברתי ביה"ס אחרי ח'), המורה שלנו במתמטיקה עשה בוחן פתע בגאומטריה, וזה מסוג הבחנים שהולכים לפי מזל, הצלחת לפתור או לו, כי יש לי את הידע, אבל המורה נותן 15 דקות ולא תמיד מגיעים לפתרון... אז כשהוא ביקש להגיש בחנים, ולא הצלחתי כלום, החלטתי שאני לא מגיש!
אחרי כמה ימים כשהוא החזיר, את הבחנים, אמרתי לו שהוא לא החזיר לי, אז הוא בדק, ואמר, אין לי את הבוחן שלך, אז לא נחשיב אותו בציון הסופי!

אלה שני תחמונים גדולים, במיוחד הראשון, תודו!

נערך לאחרונה ע"י frost_force בתאריך 01-08-2005 בשעה 21:52.
ישן 01-08-2005, 21:45
צלמית המשתמש של ljhidoh
  ljhidoh ljhidoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.04
חחחחחח יש לי יותר מדי......(=

בוא נתחיל מכיתה ח'..:
בכיתה ח' היה לנו הרבה הרבה תחביבים...(לא היה מה לעשות בהפסקות בית ספר משעמם)...אז אחד מהם למשל היה דומינו שולחנות
הינו שמים שולחן על שולחן וליד זה עוד שולחן על שולחן וככה הינו עושים עד לדלת של הכיתה...ובדלת הינו זורקים כיסא ואז היה רצף של שולחנות...... והיה הרבהההה רעש..... (אף פעם לא נתפסנו...אפילו כשחזרנו מההפסקה לשיעור וראו שכול השולחנות והכיסות לא מחוברים ויש ברגים על הרצפה...עדין לא תפסו אותנו...)

היה לנו 4 קומות בבית ספר......והיה חור כזה מהקומה הראשונה על לאחונה....(חור עמוק מאוד)...
בקיצר...הינו לוקחים דברים וזורקים למטה ואז כשבאו לראות מה קרה הינו מאשימים את הילדים מכיתות ז' שזרקו דברים למטה.... ואז כהילד היה הולך להביא בחזרה למעלה את מה שזרקנו הינו זורקים עליו דברים..(לא אני זה היה חברים שלי)...

אה ואהבנו לעצבן מורות למשל לבוא לאיזה כיתה באמצע שעור לדפוק על הדלת וכשהמורה פותח תדלת הינו סוגרים תדלת בחזרה והפרצוף שלה התעקם יותר ממה שהוא....ואז היא היתה צורחת ...או שהינו שמים לה בשתיה חתיכות נייר....והיא לא שמה לב חחחחחחחח (מקרים מיוחדים כי הם לא באו הרבה עם קפה...)

אני ימשיך אחר כך אם ירצו......(=

נערך לאחרונה ע"י ljhidoh בתאריך 01-08-2005 בשעה 21:48.
ישן 02-08-2005, 08:47
צלמית המשתמש של אור - ors
  משתמש זכר אור - ors אור - ors אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
לא כ"כ תחמונים

יש לי ילד מופרע לאללה בכיתה. אז יום אחד הוא התעצבן על ילד שישב לידי
והם רבו מכות ( ) אח"כ המופרע הזה זרק את הכלמר של הילד שישב
לידי מהחלון. ובגלל שהייתה לי הזדמנות להתנקם בילד שיושב לידי
זרקתי לו את המחברת מהחלון מבלי שאף אחד יראה ואז המורות הענישו
אותו כפול.

יום אחד, בשירותים של הבי"ס לקחתי נייר טואלט, הרטבתי אותו ואז
זרקתי אותו לכיוון של ילדים אחרים שהיו בשירותים (וחרבנו) ואז
כשהם יצאו לראות מי זה ברחתי

לפעמים אני לוקח מספריים, ונועל את השירותים מבחוץ כך שילדים
אחרים לא יוכלו להיכנס .

יום אחד בכיתה ה' המורה לא הגיעה לכיתה והחלטנו שאנחנו עושים בלגן.
התחלקנו לקבוצות, קבוצה אחת מביאה ניירות לכיתה, קבוצה שנייה עושה מהם
מטוסים והשלישית עושה רעש ובלאגנים. הגיע לידי מטוס מנייר ובגלל שהתגרתי
זרקתי את המטוב לכיוון הלוח וזה פגע במורה
שבה אלינו . היא הענישה מישהו אחר כמובן.

נערך לאחרונה ע"י אור - ors בתאריך 02-08-2005 בשעה 08:52.
ישן 03-08-2005, 15:38
צלמית המשתמש של Adidush
  Adidush Adidush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.03
נזכרתי במשו...

שנה בעברה, בכתה ט', לא ממש אהבנו את המורה שלנו לפיסיקה... אז רצינו קצת להתעלל בה..חחח
אז מישהי לקחה פלאפון ושמה אותו על עדן החלון קרוב לדלת (יש גם חלונות גבוהים שמשקיפים למסדרון). בקיצור המורה באה לכתה וכל פעם צלצלו לפלאפון והיא לא הבינה מה זה...
היא ממש התעצבנה וחשבה ששמנו את הפלאפון בפח אז היא הוציאה את הפח מהכתה ופתאום היא קולטת את הפלאפון ממשיך לצלצל...חחחח...זה היה פשוט ענק!!!!
ופעם אחת היא באה לפתוח את הדלת של הכתה והוציעה את הידית בטעות...חחחחחח
אז נתקענו בכתה איזה 15 דקות..חחחחח

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:42

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר