לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2005, 13:44
צלמית המשתמש של jerbi_l
  jerbi_l jerbi_l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zaub שמתחילה ב "עיצוב לאתר דרושה ביקורת בונה"

בוא נתחיל מזה שזה מאוד טיפשי לקבל ביקורת בונה בלבד, במילים אחרות אתה פשוט רוצה שיחמיאו לך.
ועכשיו נמשיך, האתר המקורי גם ככה חסר צבעים חיים ומעניינים, במקום שישתמשו בו בצבעי רקע שיש למשל על הכינור , כדי לגרום לקונוטציה, הלכו על צבעים לא קשורים.
ואתה, בנית את האתר מאוד זהה, שזה לא העתקה, אבל זה חוסר יצירתיות ועזוב את זה, בחרת אתר מאוד משעמם לקחת ממנו רעיון...
בכל מקרה, עצם זה שהכותרות שלך באלכסון וכל שאר המבנה שלך ישר, מאוד לא מחמיא, למרות שהבנתי שאתה רוצה לעשות ניגודיות, זה לא ילך פה, שנה את הצבעים למה שמזכיר כינור, שזה חום אדמדם או חום אגוז, ונסה לעשות את האתר אלגנטי, ולא פשוט.

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 14:24
  zaub zaub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jerbi_l שמתחילה ב "בוא נתחיל מזה שזה מאוד טיפשי..."

תודה רבה על התגובות.

jerbi_l , ביקורת בונה אינה בקשת מחמאות. מה שאתה כתבת לי למשל זו ביקורת בונה ועל כן אני חייב לך תודה.

אם יהיו עוד קולות שטוענים שהעיצובים דומים מידי אני אשנה את שלי עוד יותר. בעיקר בצבעים.

מה לא? אני לא רוצה אתר "אלגנטי". רוב הזמן מעלים לפה עיצובים לאתרי אכסון או דברים בסגנון הזה וכנראה שזה מעלה את הרף, אבל חשוב לזכור, לא תמיד רוצים שלאתר יהיה מראה מדהים עם המון הצללות ומשחקים. אני מנסה במפורש ליצור מראה פשוט ונעים.
א. כי אני לא יודע לעשות משהו אחר.
ב. כי אני לא רואה טעם לעשות משהו אחר. אני צריך אתר שיביע חמימות ולא ניכור "היי טקי". אין לי תחרות בשוק מוצף ואני לא צריך למשוך לקוחות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר