לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2005, 19:25
  stardust stardust אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 17.12.01
כמו שנאמר כאן, זה משתנה מקורס לקורס.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DUDE_o שמתחילה ב "שאלה על ממר"מ"

שאני עשיתי את הקורס (פברואר 2003) ישנו בבית השריון בת"א, קורס אחרינו ישן בפ"ת, והיום מפזרים אותם בין פ"ת ואמבסדור, ויכול להיות שבקורס שלך זה יהיה אחרת.
עקרונית כולם מחויבים לישון באכסניה, אם תבקש לפני הקורס לישון בבית, רוב הסיכויים שלא יגידו לך לא.
בעיות פרטניות תגיד למפקדים שלך אחרי שיתחיל הקורס. אני מאמין שיאשרו לך הגעה מאוחרת. בכל מקרה בימי ראשון מתחילים בתשע-תשע וחצי למעט מקרים חריגים, כך שאין בעיה להגיע בזמן.

ואצלי בקורס היה אחד שגר באילת והוא היה מגיע בימי ראשון בבוקר בטיסה. לא הייתה לו דרך אחרת להגיע בזמן. (לא משנה ששלוש שבועות לפני סוף הקורס הוא עף על כמה מעשים מטומטמים, ואז ההורים שלו רצו לתבוע מהצבא את הכסף על הטיסות, אבל זה כבר סיפור אחר)

אין יותר מדי מה לדעת לפני תחילת הקורס, תגיע, תסתגל, יהיה טוב.
המון בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 15:06
  omeris omeris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
אני מסיים את הקד"צ הזה בעוד שבוע וחצי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DUDE_o שמתחילה ב "שאלה על ממר"מ"

כך שאני מאמין שהמידע שלי עדכני ומדויק. (אני חי את זה כבר כמעט חצי שנה, בכיף יש לציין)
ישנים או באכסניית יד לבנים בפ"ת - חדרים של 5-6 אנשים, עם מזגן, טלוויזיה, מקרר, מקלחת ושרותים בכל חדר. כאשר מדובר בביתנים כאלה נחמדים עם הרבה דשא ומקום להיות ביחד בחוץ (גם ממש קרוב לקניון פ"ת)
או שישנים באמבסדור - שזה על הטיילת בת"א, מול חוף ירושלים (ליד בית האופרה הישן), שזה אחלה מיקום שבעולם - ליד המייק'ס פלייס וכו'..
בכל מקרה, לגבי שינה בבית - מי שגר קרוב, שואלים אותו ביום הראשון עם הוא מעדיף אכסנייה או בית - אני חושב שהרבה יותר כיף באכסניה - בכל מקרה מגיעים מאוחר ועייפים, אז לפחות להיות עם החבר'ה..
קרוב זה אומר ת"א, רמת גן, גבעתיים, פ"ת, קריית אונו..ויש אצלנו גם מהרצליה ומהוד השרון שישנים בבית..
הגעה ביום ראשון - על פי רוב, ב-9:15 צריך להיות בבסיס. למרות שיש מקרים שיותר מוקדם, אבל הם בודדים. מי שגר במקום שלא מאפשר תחבורה ציבורית שאפשר להגיע איתה בזמן הזה, מקבל אישור להגיע מאוחר יותר.
בכל מקרה, תתחיל להתרגל לקום ב-6-6:30 בבוקר..ב-7 כבר ארוחת בוקר בבסיס (לא חייבים להגיע) ב-7:30 כבר חייבים להיות בבסיס..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:14

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר