לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 01:44
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
שום שיא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SnaCk שמתחילה ב "שיא חדש"

אני עכשיו נמצא בכתבות ספק השלישית שלי..הראשונה שלי היתה amihai@zahav.net.il השניה היתה amihain@zahav.net.il ועכשיו עברתי לamihaine....

וזה למה..את הכתובת הראשונה קיבלתי בשנת 1997...הייתי קטן מדי בשביל להבין מה זה אימייל בקושי..והשתמשתי בו לעיתים נדירות מאוד...
בשנת 1999 קיבלתי כרטיס טלוויזיה והייתי צריך לשלוח משהו באימייל...אז אמרתי לעצמי שאני יעשה אימייל של וואלה...היה שם בהרשמה אפשרות להכניס כתובת אימייל נוספת שוואלה תוריד את האימיליים שלך ממנה...

רשמתי את הכתובת הישנה שלי אחרי שנזכרתי בה...

באתי להוריד הודעות וראיתי שכלום לא זז..ניסיתי כמה פעמים...התקשרתי לספק..ובתמיכה אמרו לי שיש לי יותר מ4000 הודעות בחשבון...ושצריך למחוק אותן..הם אמרו לי שהם לא מסוגלים למחוק את ההודעות והם יצרו לי פשוט חשבון חדש...

החשבון החדש...השתמשתי בו כמה שנים...וכתבתי אותו בהמון אתרים....יום אחד בהיר התחלתי לקבל בין 15-20 הודעות ספאם ביום...במשך חודש לחצתי על האפשרות מחיקה מהרשימת תפוצה..אבל זה לא עזר..

אז עברתי לכתובת החדשה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר