לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2005, 22:27
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
תעלומה: פיגוע או אירוע פלילי?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "דיווח ראשוני: שני נפגעים בפיגוע ירי בדרום הר חברון"

שני בני אדם נפצעו הערב (יום ג') באורח קל באירוע ירי שאירע סמוך למחסום שימעה, שמדרום לחברון. כוחות גדולים של צבא ומד"א הוזעקו למקום ופתחו בסריקות אחר היורים. שני הפצועים, תושבי נתיבות, פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע עם פגיעות גפיים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הירי בוצע ככל הנראה מרכב חולף שעבר במקום. ברכב היה לפחות יורה אחד שפתח באש לעבר הרכב - ונמלט מהמקום.

לימור בר-חי, פרמדיקים שהגיעה למקום, סיפרה ל-ynet: "הגעתי עם ניידת טיפול נמרץ וחברנו לאמבולנס בצומת שוקת.

נהג הרכב נפצע מיריה בירך והאדם שישב לידו נפגע מכוויה מהכדורים. הם לא נראו דתיים ולא מתנחלים.

לדבריה, "יצאו 3 אמבולנסים מאיזור קרית ארבע והניידת טיפול נמרץ יצאה מבאר שבע. הפצועים היו בהכרה מלאה והבנו שאין צורך בטיפול נמרץ, אז האמבולנס הרגיל הוביל אותם לסורוקה".
תחילה חשבו כוחות הביטחון כי מדובר בפיגוע ירי אולם עד מהרה הוצב הנושא תחת סימן שאלה כבד. שני הישראלים שבשנות ה-40 לחייהם הינם בעלי עבר פלילי עשיר ולכן המשטרה בודקת האם מדובר באירוע פלילי, או שמא מדובר אכן בפיגוע ירי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3125133,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2005, 22:57
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
הירי בחברון: הפצועים התכוונו לבצע עסקת חלקי חילוף לכלי רכב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "דיווח ראשוני: שני נפגעים בפיגוע ירי בדרום הר חברון"

שני הישראלים שנפגעו באורח קל מהירי באזור מחסום שמעה בדרום הר חברון הם תושבי נתיבות בשנות ה-40 לחייהם, ובעלי רקע פלילי.

השניים הגיעו לאזור כדי לבצע עסקת חלקי חילוף לכלי רכב. אחד מהם, יוסי עמר, שנכווה אמר ל-ynet: "ירו עלינו דרך החלון ולא הצלחנו לזהות את האנשים שירו. הנהג איבד את ההכרה ואני החזקתי אתה הגה עד למחסום של הצבא".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3125142,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר