לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 18:59
  mike_t22 mike_t22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
עזרה בקישור שתי פונקציות ב JS

[קיים לי FORM אשר מכיל שדות INPUT מסוג TEXT רגילים וכן שדות שצריך להכניס בהם תאריכים בפורמט של XX/YY/ZZZZ ....
אני צריך לבצע VALIDATE כאשר אני מבצע SUBMIT לכל השדות וקיימות לי שתי פונקציות שעושות את זה, אחת מוודאת שכל שדות ה TEXT הרגילים מוכנסים בהם איזשהו ערך כלשהו (לא משנה איזה ) והשנייה בודקת שהתאריך שהוכנס לשדה המתאים הוא אכן תאריך "הגיוני".
שתי הפונקציות עובדות, אבל כל אחת לחוד, כיצד אני מאחד אותן:
זו הפונקציה לבדיקת שדות TEXT רגילים: (היא מבצעת SUBMIT אם הכל תקין)
קוד:
function checkformnewuser () { if (newuser.firstname.value == "" ) { alert( "הכנס שם פרטי בבקשה" ); newuser.firstname.focus(); return false; } else { document.newuser.submit(); } }

וזו הפונקציה לבדיקת התאריך: (לא מבצעת SUBMIT )
קוד:
unction check_date(field){ var checkstr = "0123456789"; var DateField = field; var Datevalue = ""; var DateTemp = ""; var seperator = "/"; var day; var month; var year; var leap = 0; var err = 0; var i; err = 0; DateValue = DateField.value; /* Delete all chars except 0..9 */ for (i = 0; i < DateValue.length; i++) { if (checkstr.indexOf(DateValue.substr(i,1)) >= 0) { DateTemp = DateTemp + DateValue.substr(i,1); } }i DateValue = DateTemp; /* Always change date to 8 digits - string*/ /* if year is entered as 2-digit / always assume 20xx */ if (DateValue.length == 6) { DateValue = DateValue.substr(0,4) + '20' + DateValue.substr(4,2); } if (DateValue.length != 8) { err = 19;} /* year is wrong if year = 0000 */ year = DateValue.substr(4,4); if (year == 0) { err = 20; } /* Validation of month*/ month = DateValue.substr(2,2); if ((month < 1) || (month > 12)) { err = 21; } /* Validation of day*/ day = DateValue.substr(0,2); if (day < 1) { err = 22; } /* Validation leap-year / february / day */ if ((year % 4 == 0) || (year % 100 == 0) || (year % 400 == 0)) { leap = 1; } if ((month == 2) && (leap == 1) && (day > 29)) { err = 23; } if ((month == 2) && (leap != 1) && (day > 28)) { err = 24; } /* Validation of other months */ if ((day > 31) && ((month == "01") || (month == "03") || (month == "05") || (month == "07") || (month == "08") || (month == "10") || (month == "12"))) { err = 25; } if ((day > 30) && ((month == "04") || (month == "06") || (month == "09") || (month == "11"))) { err = 26; } /* if 00 ist entered, no error, deleting the entry */ if ((day == 0) && (month == 0) && (year == 00)) { err = 0; day = ""; month = ""; year = ""; seperator = ""; } /* if no error, write the completed date to Input-Field (e.g. 13.12.2001) */ if (err == 0) { DateField.value = day + seperator + month + seperator + year; } /* Error-message if err != 0 */ else { alert("Date is incorrect!"); DateField.select(); DateField.focus(); }

כיצד אני גורם לשתיהן לרוץ ב EVENT מסוג ONLCLICK ורק אם שתיהן עוברות אז לשלוח את ה FORM?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר