לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 19:59
  eyall18 eyall18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.05
רצון לשרת כלוחם קרבי ביחידת חי"ר

הפרופיל שלי 64 הגשתי ערעור על הפרופיל אם מסמכים שהרופאים ממליצים שאני כשיר והכול והעירעור נדחה בטענה שבגלל הבעיה שהיתה לי בעבר לא ניתן להעלות לי תפרופיל מעל ל64 לא משנה איזה מסמכים אני יגיש להם זה המקסימום פרופיל שמותר לתת לי...
דיברתי אם הלישכת גיוס ואמרו לי שאני יכול להגיש בקשה לחריג יחידות חי"ר שבה אני כותב במפורט למה אני רוצה להתגיס לקרבי ולאיזה יחידה ואז הבקשה תיבחן ואם היא תיתקבל אני יוכל לשרת כלוחם ביחידת חי"ר כמו כול אחד אחד...

האם זה נכון ובאמת אפשר לשרת כלוחם ביחידת חי"ר למרות שאין לי פרופיל מתאים?
האם ככה הצבא מוריד מעצמו תאחריות אם יקרה לי משהו?

הרופאים עצמם אמרו לי שאין לי מגבלות או משהו ושאני יכול לשרת כמו כול אחד האם כדאי לחכות לועדה רפואית בבקום ולהסביר להם תמצב ובמקרה הכי גרוע לא להתפנות?

תודה רבה לכול העוזרים :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2005, 22:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eyall18 שמתחילה ב "ניסיתי אחי"

עד כמה שידוע לי 64 זהו פרופיל לא קרבי. יכול להיות שהם מכסת"חים את עצמם (סביר מאוד....) ואני לא מאמין שוועדה רפואית בגיוס תפסוק אחרת. לפני הגיוס אולי (תנסה לגרור רופא לוועדה? ).
עם זאת, היו מקרים של אנשים בעלי מוגבלויות קשות שהיו בקרבי - לא יודע אם זכור לך אבל היה קצין באגוז עם יד אחת. הוא התחיל כמש"ק מודיעין, עשה עם צוותי המסלול את כל האימונים וההכשרות שלהם (בחשאי) ואח"כ בוועדה הרפואית, הראה להם איך הוא מתפעל נשק עם יד אחת. אז הכל אפשרי.

בוער לך להיות קרבי? תפציץ את המפקדים הבכירים במכתבים, תבצע דברים כמו ה Iron man, ומקסימום תנסה להכנס בדלת האחורית, כמו הבחור למעלה. אבל אתה חייב ממש לנעל על זה ולהקדיש לזה המון המון זמן ומאמץ כי במצבך אתה לא יכול להסתפק בלהיות טוב. אתה חייב להיות מצויין, באלפיון העליון, אחרת זה לא ילך. מחוייבות מוחלטת או שתוותר כבר עכשיו.
החלטת ללכת על זה? תתאמן בטירוף ובצורה ממוקדת ואל תפסיק לנדנד. גם לאחר הגיוס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר