לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2005, 20:36
  stuk stuk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "תאמין לי, אתה לא בכיוון, תלמד את הנושא בזמנך החופשי ואז"

טוב בסדר הבנתי את הPOINT שלך - ואני באמת צריך להתעדכן קצת(הרבה)

אבל אני עכשיו רוצה לקנות את זה או לקבל מושג מה אני עושה אם עצמי - ולא לשבת כמה שבועות בקריאת הודעות הפורום הזה =\

אז בקיצור אם אתה יכול רק להגיד לי מה הלוח אם (אם אתה יודע - ואני מאמין שכן) הכי טוב לAMD 64 3500+ אז בבקשה תן לי מפרט...
זאת אומרת אני קראתי באיזה מקום שלוח אם של GIGABYTE הוא טוב לADM 64 אבל אני לא יודע איזה לוח מתאים לAMD 64 - כי אני לא יודע אם כל הלוחות היום מותאימים למעבד AMD החדש או לא...

עריכה:
טוב הבנתי שבתיאור הלוחות יש את התיאור של התמיכה שלהם... אבל בכל זאת הייתי רוצה המלצה שלך על הלוח שאתה חושב שלא הכי יקר אבל כן יעבוד טוב אם AMD 64

נערך לאחרונה ע"י stuk בתאריך 14-08-2005 בשעה 20:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2005, 22:30
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
פה אני אתפרץ ואביע ידיעותי המעטות:
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי stuk שמתחילה ב "5 שנים - וכן אני יודע שאני..."

אי אפשר או לא מומלץ לשים דיסקשיח על מערכת חדשה בעיקר בגלל הקיבולת. במערכות חדשות צריכת המקום היא גדולה יותר ובכלל עם הזמן אפילו הארדיסק של 120 גיגה פשוט לא מספיק... תאמין תאמין.
חומזה, לוחות אם חדשים באים עם טכנולוגיות חדשות יותר (למשל ה- SATA), ולא כל הארדיסק יתאים ללוח שתרצה שיהיה הכי טוב לך, וממש לא כדאי להתחיל להתאים את הלוח להארדיסק.

שיקול אחרון וחשוב הוא הבלאי שכבר יש לך שם, כי בכל מקרה מומלץ להחליף כונן קשיח כל כמה שנים. ממש לא כדאי לך לקחת סיכון ולפתוח דף חדש עם עפרון ישן (וללא מחק בקצה ).

בין GIGA ל-ABIT: ידוע ששניהם טובים, ול ABIT יש גם את טכנולוגיית ה UGURU המצוינת ש"שומרת" על חלקי החומרה.
מה שכן גם ל GIGA יש טכנולוגיות דומות וממש לא שמעתי אף אחד מתלונן על לוחות שלהן. גם לי יש. ממליץ. שווה לשים עוד כמה שקלים ולהיות שקט.

אם טעיתי במשהו...

ישן 14-08-2005, 22:51
  stuk stuk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי it5ik שמתחילה ב "פה אני אתפרץ ואביע ידיעותי המעטות:"

האמת אני שמח שעוד מישהו משתתף בדיון וזה לא דו שיח...

אבל מה שחשבתי יותר - שזה שבמצבי הנוכחי אין לי ממש הרבה כסף (2000 שקל) כדי לקנות הרבה דברים ואני יקנה אותם בהדרגה...

את ההארד דיסק אפשר ליקנות אחר כך - אם הלוח לא מחייב SATA וגם יש לי 20 GB - שגם אותם אני לא ממלא עד הסוף (כן אני מאוד מסודר ^^ )

אז המטרה העיקרית שלי עכשיו - זה לעשות שהמחשב *יעבוד* בצורה נורמלית ולא יתקה כל פעם שאני מנסה להפעיל איזשהי תוכנה כבדה (כמו תוכנת 3D)

אני לא ממש משחק במישחקים כבדים (אם כבר משחק)
וכל המטרה של השידרוג זה שהמחשב יעבוד נורמלי...

למה אני רוצה את הטוב ביותר?
כי אחרי שנה אם אני יקנה לא את הכי טוב (הכי טוב בהגדרה שלי זה - מחשב שיכול להפעיל משחקים חדשים נורמלי - והוא יכול להפעיל מערכות הפעלה חדשות בצורה נורמלית בלי תקיעות או איטיות יתר)
אני יצתרך לשדרג עוד פעם...
ישן 16-08-2005, 09:45
צלמית המשתמש של joshtaro
  joshtaro joshtaro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל joshtaro
תאמין לי 20 גיגה לא מספיק
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי stuk שמתחילה ב "האמת אני שמח שעוד מישהו משתתף..."

יש לי 220 גיגה ונשארו לי בערך 40 גיגה פנויים לבינתיים!
אני חושב שעוד מעט אני יאלץ לוותר על המון חומר שחבל לי לוותר עליו
מפאת חוסר מקום פנוי בדיסק הקשיח
אז 20 גיגה זה ממש לא מספיק.
וחוצמזה תחשוב!
ווינדוס XP לפחות 2 גיגה
תוכנות בסיסיות עוד גיגה (עם הזמן)
2-3 משחקים חדשים 6 גיגה (ואם סאן אדריאס אז הוא 4 לבד)
כמה סרטים וכבר מילאת הכל!
אז 20 גיגה זה כלום!
לי יש 100 ומשו סרטים על המחשב וכמה וכמה סדרות ותוכניות וסטנד-אפים או סתם קטעים מצחיקים ובשונה מדיסקים הם לא נשרטים!!!
ויש לי עוד איזה 10 משחקים וההתקנות שלהם ומלא תוכנות ווינדוסים!
כולל ההתקנות שלהם!
אז גם זה נגמר בסופו של דבר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר