לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 14:15
  LP. LP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל LP. שלח הודעה דרך MSN אל LP.
בעית ציפצופים במחשב

שלום לכולם, יש לי בעיה כבר כמה שבועות אם לא חודשים, באמצע עבודה על המחשב אם זה משחק או סתם גלישה הוא מתחיל לצפצף לי ואז קופא, אז אני צריך לאתחל אותו אך רוב הפעמים הוא עובד כמה דקות ואז מתחיל לצפצף עוד פעם ולבסוף קופא, יום לאחר מכן ולאחר שאני עושה קומבינציות עם הזיכרון הוא פועל כאילו כלום לא קרה אך גם זה לא מחזיק מעמד הרבה מדי ולאחר כמה ימים ככה הוא כבר לא מזהה את ה-OS או לא מזהה בכלל שיש לי דיסק קשיח מותקן, כמה פעמים כשזה קרה לי בעבר אני פרמטתי כי התעצלתי לקחת אותו לתיקון וכך הוא מחזיק מעמד שבוע לאחר פירמוט בו הוא עובד מצויין ואז אותה בעיה חוזרת, אנשים ששאלתי אמרו לי שזה יכול להיות התחממות למרות שהמחשב שלי פועל בדרך כלל על 50 מעלות ורק לפעמים 55, כתוצאה פתחתי אותו מצד אחד והשארתי אותו פתוח אך זה לא עזר ולפעמים הבעיה הייתה מתחילה כבר מההפעלה כאשר הטמפרטורה היא 30 מעלות לכן שללתי את גורם התחממות היתר.
אמרו לי אולי בעיה בזיכרון, יש לי לוח אם עם דואל אז הזיכרון שלי הוא: 512X2 + 256X2, מאחר שכל המקומות תפוסים חשבתי כי הצפיפות של הזכרונות יוצרת חום והוא מה שגורם לבעיה אז פרמטתי עם זיכרון אחד של 512 וזה עבד מצויין אך שוב רק לשבוע ואז הבעיה חזרה, אז כאמור שללתי גם את בעית הזיכרון.
מה שנשאר זה הדיסק הקשיח, זהו seagate barracuda 120gb 7200rpm 8mb buffer, שמעתי שיש לו מוניטין גרוע כדיסק ש"נשחק" לאחר כמה פרמוטים.
שמעתי גם שבעיות דומות נוצרות גם בגלל כבל IDE, אך כעת כל האפשרויות פתוחות ואני כבר חסר עונים, המחשב כרגע אצל הטכנאי וכשהבאתי אותו אליו המחשב עבד כרגיל לאחר שאצלי הוא אפילו לו זיהה את ההרדיסק!
יש לציין שלא הייתה בעיה לפני ששינתי לוח אם (שלי התקלקל והחלפתי אותו באותו סוג-ASUS P4P800SE) ושידרגתי את הזיכרון.

המחשב הוא:
p4 2800mhz
1536mb dual channel memory 400mhz
asus p4p800 se mobo
radeon 9800se
seagate barracuda 120gb 7200rpm
home xp+ sp2

כעת אני משתמש רק בשני ה512 שלי מטעמים אישיים, למרות שאני לא ממש משתמש כי המחשב כרגע בתיקון ואין לא קצה חוט לגבי הבעיה, הלוואי שידעתי על הפורום הזה קודם, נו טוב.... תודה מראש לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר