לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 12:36
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
ובכן....
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זלזול בדת ?..."

אהלן

להבהרה , גם אני אינני אדם דתי אבל אני חושב עצמי ליהיודי ויהודי גאה ללא כיפה אפילו.

להקים בית כנסת בסמוך למועד עזיבת/נטישת/עקירה ממקום הקבע , נראה לי פשוט זילזול בבית כנסת כמו בכל מקום קדוש. זה אצלי נקרא זילזול . אצלך לא ? במידה ולא משתמע מכך שאני יהודי יותר ממך . כי לי זה מאד מפריע.
יתר על כן, לפני למעלה מחודש ביקרתי עם קבוצת מטיילים בעיר שפרעם אשר היתה בכותרות לא מזמן. הכנסתי אותם לבית הכנסת העתיק בעיר. אתה מכיר אותו ? נראה לי שלא משום-מה.
להזכירך, אינני אדם דתי בכלל , נוסע בשבתות חופשי ואוכל מכל הבא ליד , שומרי המבנה הם ערבים אשר גרים בסמוך למבנה . על פניו נראה לי שהם מכבדים המקום הזה יותר ממשרד הדתות . לא שמעתי מהם ומתושבי השכונה הנ"ל על ביקור של איש דת או נציג של מוסד דתי יהודי
אשר הגיע לראות מה קורה עם המבנה. בשבילי זה גם זילזול . המבנה נראה איום ונורא למרות שהוא נקי בתוכו ובסביבתו הקרובה (בזכות הערבים) . לא נגעו בו שנים . על השולחן מונחים ספרי תפילה רק מפני שהיו שם . הספרים נשארו שם רק בזכות הערבים. כך שתמיד יש אנשים , מכל תחום , שהם יוצאים מין הכלל לכאן ולכאן וכשיש קיצונים כמו הימניים אשר עושים בשם האל מעשים שהאל אסר עליהם זה גם נראה לי חילול השם והדת . לך לא ? אני יהודי ממך . כך שכל מה שנעשה לאחרונה במדינה הוא חילול הדת לשמה !!! גם כאן, כאשר אני קורא תגובות של אנשים אשר מדברים בשם הדת כל מיני שטויות ועושים את מה שהדת אוסרת לעשות זה כואב לי .

מקווה שהבנת את כאבי לא פחות מכאבם של המפונים ואינני משווה בין הכאבים , אבל כאב הוא כאב .

היייה שלום

illi
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 19:21
  בז 69 בז 69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב ""תדרשו"?! למה מי "אתם" שתבואו בדרישות כלפי מישהו?!"

אנחנו?? מי אנחנו???

כורדים!

וככאלו אנו חושבים שמגיע לנו גם, רק מה...? אנו מקבלים ...את האות השביעית ובריבוע!

מה כולכם מזבלים על תרומות?

מי מכם יודע משהו על השיש שמצפה את ביה"כ בנווה דקלים (מבחוץ)

איזה תורם ? הכל הבל הבלים ...תרומות של דוד עשיר (משרד השיכון החט' להיתיישבות חקלאית)

משמח לראות את התגובות של "המנהל" שבינה אין בראשו מטיף "דברי חכמה"
כאוטומט מקולקל ושאר חבריו חורים אחריו באופן שיגרתי בקריאות קצובות "הופ-הופ"!

איזה מאמץ מיוחד משקיעים פה חבורת ילדים המוכנים להסביר לכל "כבד ראייה" את המנטרה הרגילה "שרון אשם"

מדינת ישראל כחברה החליטה שיש לוותר על גוש עזה כולו ללא יוצא מן הכלל ,איש לא יכל לעצור את זה (כן גם אפי פיין וגם דניאלה וויס)

חלק מהכותבים כאן ובמיוחד מנהל קטנטן דורשים בתעוזתם כי נפסיק לחשוב "אחרת מהם" אחרת ...

ע"פ כל הערכות :מדיניות/בטחוניות/כלכליות שנעשו עד כה ההתנתקות מהווה הצלחה .

כל זאת כמובן אינו מערער את זכותם של המתיישבים לקבל תשלום מלא עבור פעלם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר