לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 20:36
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כרמלית שמתחילה ב "בעיה בהפעלת משחק"

האמת..צודק אבל יש בעיה אחרת-תאר לך מצב שאין משחקים פרוצים וכל משחק חדש שיוצא ידרוש מהצרכן לשלם בממוצע 200שח ואז אתה מגלה שהמשחק לא שווה שקל אחד ..האם יחזירו לך כספך?
אז תבוא ותגיד שיש DEMO כמעט לכל המשחקים ואני אומר בתגובה שDEMO שבדרך כלל מציג שלב אחד מתוך משחק, ממש אבל ממש לא נותן אינדיקציה לגבי שאר המשחק-אבל כיום שידו של הגולש הממוצע משגת כל משחק שהוא חפץ בו - יש אפשרות לבדוק משחק לעומק כי הרי בכל זאת מדובר בהשקעה כספית לא קטנה. לי זה מאוד עוזר כי כאשר אני מגלה משחק כמו HALF LIFE 2 או CALL OF DUTY או COUNTER STRIKE וכל משחק אחר שגורם לי לרצות לשחק שוב ושוב אני הולך ומשלם עבורו בכדי לתמוך בחברה כי זה שווה לי (למרות שיש לי את הגירסה הפרוצה). למשל את HALF LIFE 2 סיימתי עוד בגירסה הפרוצה ורק אחרי חודש+ שזה הגיע לארץ קניתי ואני לא מצטער לרגע.
ברגע שהחברות יבינו את זה ויסכימו לשינוי הטכנולוגי ששמו שיתוף קבצים - הן יתאמצו יותר להוציא משחקים ברמה גבוהה יותר יוזילו קצת את המחירים וכולם יהיו מרוצים

שלא תבין לא נכון-אני נגד פגיעה בזכויות יוצרים אני רק חושב שחברות צריכות להתאם עצמן לעתיד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2005, 09:36
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי כרמלית שמתחילה ב "רק רציתי להגיד שממש עכשיו..."

שלום כרמלית

דבר ראשון-לגבי במשחק הראשון שרץ על הכונן הוירטואלי, יש פיתרון אבל לפי חוקי הפורום אסור להעביר מידע לא חוקי אז לא אוכל לעזור לך
לגבי המשחק שקנית, לא נראה לי שזו בעיה במשחק כיאם בעיה במחשב שלך-או בחומרה או בתוכנה.
אם תתני יותר פרטים שהם:
באיזה משחק מדובר?
איזה כרטיס מסך יש לך?
האם משתמשת בגירסה העדכנית ביותר של DIRECT X?
האם יש לך דרייבר עדכני לכרטיס המסך שלך?
מה מהירות המעבד של מחשבך?
מה כמות הזיכרון ?
בנוסף שכך-אם קנית את המשחק בישראל אז קרוב לודאי שהוא כבר ותיק בשוק המשחקים כי לישראל הכל מגיע מאוחר אז יש סיכוי שיש למשחק PATCH שמתקן תקלות ורצוי להתקינו.
אז אם תתני פרטים אלו-נוכל לעזור לך בייעיולת רבה יותר
ישן 27-08-2005, 13:57
  כרמלית כרמלית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "שלום כרמלית:) דבר..."

המשחק הוא grim fandango, משחק ישן.

אני משתמשת בגירסא העדכנית ביותר של DIRECT X
יש לי 80 ג'יגה זיכרון.
כרטיס מסך: geforce 6600 256 mb
המעבד הוא: intel pentium 4 3.0 GHz
המחשב הוא מחשב חדש שנקנה לפני חודשיים בסך הכל, הוא עשה לי כבר בעיות בכמה משחקים לפני.
אם הבעיה היא במחשב מה אני צריכה להגיד לספק המחשב שלי כדי שאולי הוא יוכל לעזור לי בבעיה,
המחשב כבר נתקע בעבר אבל הוא טופל על ידי החלפת ספק הכוח ומאז המחשב עבד באופן סדיר עד הנסיון להתקין מספר משחקים חדשים (המשחקים הקטנים של כמה מגה עובדים יפה, אבל המשחקים של מעל ג'יגה עושים לי בעיות (גם מקורים וגם צרובים).
ואם הבעיה היא בחומרה, אולי יש תוכנה מסויימת שעושה בעיות, או אולי עדכניות גירסאת הwindows או אולי האימיול...
אם תוכל לתת לי מספר דוגמאות למה יכול להוות בעיה בעניין זה ומה כדאי לי לעשות?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר