לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2005, 00:38
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שאלות בקשר ללימודי בעתיד

אני עולה לכיתה יא'.
בכיתה י' הייתי ב"הקבצה" של 4-5 יחידות מתמטיקה (זה ביחד), בסוף השנה קיבלתי ציון, שיכלתי ללכת איתו ל5 יחידות אבל החלטתי ללכת ל4.
למה אתם שואלים? אני לא חושב שאני מסוגל להצליח ברמה של 5 יחידות.
עכשיו, אני לומד מחשבים כמקצוע עיקרי (וכשאני אומר עיקרי אני מתכוון שאני רוצה את כל תשומת הלב לגביו, למדתי כימיה, אבל אני לא עושה בזה בגרות, גם לא בביולוגיה וגם לא בפיזיקה), והשאלה שלי, האם בעתיד כשאני ארצה ללמוד במוסד ללימוד גבוה, האם יהיו בעיות להתקבל לעשיית תואר במחשבים, כשלמדתי מחשבים במגמת טכ"ם ואני עושה 11 יחידות במחשבים, ואני עושה 5 יחידות אנגלית ו4 מתמטיקה?
מתמטיקה תמיד היה הצד הדי חלש שלי, באנגלית אני די טוב.
כפי שנאמר לי, לימוד מחשבים/בכללי תכנות לא קשור למתמטיקה אלא ללוגיקה, דבר שאני נוטה להסתדר איתו (קיבלתי 95 בתעודה במחשבים של כיתה י' 2 יחידות, למרות שאני יודע שזה די קל יחסית למה שיהיה שנה הבאה) , ובנוסף קיבלתי 100 במקצוע בניית אתרים, למרות שזה יותר מעשי.
במידה ולא, אילו אפשרויות יש לי? אני מאוד מאוד אוהב מחשבים וזה הדבר שאני הכי חופץ לעבוד בו בעתיד ובלי קשר לשכר.

בנוסף יש לי שאלה לגבי יחידות מחשבים בצבא(ממר"ם וכד'), איזה קהל יעד הם מקבלים לשורותיהם, והאם ידע באבטחת מידע(לא משהו רציני), חומרת מחשבים, וסיום של מגמת טכ"ם, יעזור לי להתקבל לשם?
I'm praying
Dear lord above

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר