לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2005, 20:05
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
גיבוש צנחנים- חוויה אמיתית חובה להכנס...

שלום לכולם אז ככה...
התחלתי את הגיבוש אתמול ב30 ל8 סיימתי אותו היום בבוקר ב31 ל8 אז אני רוצה להגיד לכל מי שחושב שזה קייטנה, אז שתבינו אני כולי מלא פציעות בכל הגוף כל הכתפיים שלי אדומות בוערות מכאבים זה קשה הגיבוש הזה התחלנו 20 אנשים בצות שלי את הגיבוש וסיימנו 8 אנשים .
אמרתי לעצמי אני עד הסוף פה לא אכפת לי מה אני נותן את הנשמה ונכון יש רגעים שאתם אומרים בשביל מה אני צריך את זה אני יפרוש אבל תזכרו כאב זה דבר רגעי והכל הכל בראש אז תתעלמו מהכאב ותסבלו אחרי זה תשבו כמוני בבית במזגן ותגידו " לא יצאתי פארש" .
בואו גם אני ייספר לכם מה אתם עומדים לעבור...
אתם מגיעים בשעה 8 לתל-השומר לפרגולה הגדולה אומרים לכם לעמוד ב2 טורים רושמים אותכם ומסמנים שהגעתם אל תשכחו טופס רפואי כי לא ייתנו לכם להשתתף בלעדיו...
אחרי שרשמו את כולם מגיעים לבדיקות רופא אחר כך עוד בדיקות שעוברים על הטפסים שמילאתם ואחרי זה נותנים לכם מדים.
אחרי שכולם עם מדים ושתו הרבה מיים אתם הולכים לחדר אוכל, אחרי שכולם סיימו לאכול, לוקחים אתכם לאוהלים ונותנים לכם לנוח איזה חצי שעה ( או להתפלל למי שצריך).
לאחר מכן קוראים לכולם ועוברים איתכם על המסלול שתעברו ביום למחרת , אתם ממלאים שקים בחול (אל תמלאו יותר מדי כי אתם סוחבים אותם בסופו של דבר יותר משעה וחצי וזה הכיי קשה שיש) רואים את המסלול, וחוזרים לנוח עוד כמה דקות לאחר מכן קוראים לכולם לעלות למעלה למין פרגולה קטנה ומחלקים לכם מספרים כל אחד חייב לזכור את המספר שלו בשביל הבר-אור
לאחר שחילקו לכולם מספרים אתם מתחלקים ל2 קבוצות ומתחילים לעשות שכיבות שמיכה וכפיפות בטן.
אחרי שכולם סיימו , נותנים לכם לנוח עוד כמה דקות ואז מחלקים אותכם לקבוצות של 50 אנשים כדי להתחיל בריצת ה2 ק"מ (ריצה קשה מאוד בחול ים ,בורות וממטרות משפריצות עליכם).
לאחר שסיימתם את הריצה אתם מגיעים לארוחת הערב , סיימתם לאכול ואז אתם חוזרים לכמה דקות מנוחה באוהלים ומיד לאחר מכן קוראים לכל הצוותים להתאסף במרכז.
לאחר שכולם התאספו מחלקים אותכם לצוותים, מערבבים חלשים עם חזקים ובינוניים .
אחרי שחילקו את כולם כבר (10 צוותים בערך), המפקד החדש שלכם מדבר איתכם מסביר לכם מה הולך להיות איתכם מחלק לכם מספרים חדשים כלומר צריך לשכוח את המספרים של הבר-אור והוא אומר לכם למלא את כל המימיות ואת הג'ריקנים, בנוסף הוא מבקש מתנדב שייעשה רשימת שמירה ככה שכל אחד ישמור 20 ש' והוא נותן לו 5 דק' לארגן את הרשימה ב 2 עותקים ( במקרה אני אירגנתי את הרשימה).
(טיפ לכולם*** לא חשוב מה תמיד תמיד תראו רצון ואמביציה ותתנדבו לא משנה המפקד אומר אני צריך מתנדבים ישר תצביעו...)
לאחר מכן שהכל סודר מגיעים לאוהלים ומסדרים את התיקים מתקלחים מתארגנים לשינה חשוב מאוד שתשנו הרבה כי אין לכם הרבה זמן לישון - מ10 וחצי עד 4 לפנות בוקר שיש השכמה.
אחרי שכולם שמרו מעירים אתכם ב4 בבוקר כל הצוותים החדשים מתרכזים כל אחד שותה המון המון מים,כמה מהחבר'ה סוחבים עליהם את האלונקה ואת הג'רקינים הגדולים, ומיד מתחילים במסע האמיתי, לוקחים אתכם לשטח בריצה קלה אחרי המפקד מראים לכם את השקים שיום לפני מילאתם בחול ואומרים לכם לשים אותם עליכם על הכתפיים אתם שמים את השקים עליכם המפקד מסמן במרחק של 100 מ' ממכם שק חול ואותו אתם צריכים להקיף, מי שמגיע ראשון המפקד רושם את המספר שלו בדף מיוחד ועם המפקד יש צוות של עוד 5 אנשים שבודקים אתכם ורושמים תוצאות.
בקיצור המפקד נותם לכם לרוץ עם השקי חול שהם במשקל 20-25 קילו במשך שעה עד שעה וחצי מסביב לשק שהוא קבע בנקודה הזאתי המון אנשים נשברים ופורשים זה מאוד מאוד קשה יש לכם אולי לרוץ את זה משהו כמו 30-40 פעמים יהיה לכם-סחרחורות,כאבי ראש,בחילות,צרבות וחול ייהיה על כל הגוף שלכם , לאחר שסיימתם את הקטע המתיש הזה המפקד נותן לכם להוריד את השק לשתות מים ולמלא את המימיות ממכולת המים הגדולה.
אחרי שק החול יש קטע גם-כן מתיש מאוד זחילה אינדיאנית, פה המפקד שם את כולם בשורה אומר לכם לרדת על החול הרך שהוא מלא באבנים וגם זכוכיות קטנות ואתם צריכים לזחול 50 מטר עד לסיום ולרוץ בשורה לפי סדר ההגעה, זאתי תחרות אישית ומי שמגיע ראשון יבלוט יותר בתוצאות הגיבוש, שוב תעשו את זה משהו כמו 15-25 פעמים.
אחרי שאתם חבולים מלאים בשפשופים ופצעים מהאבנים שזחלתם עליהם אתם ניגשים לאלונקה שמים עליה 4 שקי חול שסך הכל יש עליה משקל של 100 קילו, מרימים אותה 4 אנשים, ועוד 2 אנשים מרימים את הג'רקינים הגדולים ששוקלים גם כל אחד 10 קילו לערך.
אתם הולכים אחרי המפקד שלוקח אתכם בריצה למסלול חדש שמה אתם מגלים שלא סיימתם עם שקי-החול ושוב כל אחד שם עליו שק על הכתפיים ורץ בעליה ממש קשה עם שקי החול 2 סיבובים שלמים כמו כן גם כאן התוצאות אישיות מי שמגיע ראשון נרשם .
אחרי 45 דק' עם שקי החול שוב עליכם אתם מניחים אותם על הקרקע ומסיימים על השקים .
עכשיו המפקד אומר לכולם יש לכם 5 דקות לצייר לי את מפת ארץ ישראל על החול ולהבליט כמה שיותר יישובים על המפה כמו הגולן למשל,חברון, הנגב,ראש הנקרה וכו'..
אחרי שהוא בוחן קלילות את הידע שלכם בגיאוגרפיה הוא אוסף את כולם ו4 חברה מרימים את האלונקה שהיא ממש כבדה ולא נוחה (לי אישית יש כוויות בגב ממנה) ואת הג'ריקנים (2)
ומתחילים לצעוד ,עכשיו המפקד אומר לכם רוצים לסיים את המסלול תישארו צמוד אליי אם אתם לא מטר ממני אני יסתובב איתכם במעגלים שוב ושוב וזה מה שהוא עשה , שאנחנו התקרבנו אליו עם האלונקה הוא רץ מהר יותר ושהוא הלך נגמר לנו הכוח בסוף רצנו אחריו מרחק של כ-6 קילומטר עד שהגענו לסיום המסלול.
מפה הכל נהיה קל, מגיעים למקלחות מתארגנים מתנקים ומהדם מהחול ומהבוץ שעלינו ומתכוננים לראיון האישי עם מפקדי הצנחנים, לאחר שסיימתם את הראיון הרס"פ נותן לכם עוד עבודות שחורות של חצי שעה וזהו סיימתם את המסלול.
עכשיו לכל מי שחושב שזה קל שיחשוב שוב מי שאין לו אמביציה להגיע לצנחנים שלא ייצא לגיבוש!
פה נותנים את הנשמה מחליפים אחד את השני באלונוקות זאתי עבודת צוות אחד שלא ירוץ ויילך עם שקי החול וישבור לנו את זמן ההגעה שהמפקד הקציב אנחנו נרוץ שוב ושוב!
בקיצור לא היה קל , וכל מי שמחכה לו גיבוש רק בהצלחה ותנו את הנשמה זה שווה את זה ובגדול!!!
א ב י ב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר