לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 11:25
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
משרד החוץ וההשוואה לקונגו קינשסה

משרד החוץ וההשוואה לקונגו קינשסה.סיפור קצר מהחיים.

מאת אלכס לוין.

ביום חמישי האחרון פניתי למשרד החוץ הישראלי בירושלים.כל הבעיה הייתה רציתי להזמין שני אורחים אלי מרוסיה לשבוע ימים לישראל.הראשונה מנהלת רשת חניות יוקרה ממוסקבה והשני אדם העוסק בסחר בין לאומי.הכול התחיל כאשר הם ניגשו לשגרירות ישראל במוסקבה לבקש ויזה לשבוע. התור היה ענק בכניסה לשגרירות ישראל במוסקבה . כאשר הם הגיעו סוף סוף לשוער הוא צחק מהם. מה אין לכם הזמנה לישראל. אם אין לא תוכלו לבקר בישראל.הם התקשרו אלי לאחר שהמתינו בפתח השגרירות להודעה המשמחת והמלבבת כארבע שעות.אני פניתי למשרד החוץ.למחלקה הקונסולארית לטלפון 025303616 לא היה מענה רק תיבה קולית. נו טוב פניתי לטלפון שהסיומת שלו 642. לא היה מענה רק תיבה קולית. נו טוב פניתי לשוב לטלפון שהסיומת שלו 822 לא היה מענה רק תיבה קולית . נו טוב פניתי לטלפון שמספרו בסוף 358 לא היה מענה רק תיבה קולית. נו טוב פניתי לטלפון 287 גם שם חזרה התמונה. פניתי ללשכה סוף סוף ענו העבירו אותי לאתי בנימין היא תעזור לך נו טוב קבלתי תיבה קולית השארתי הודעה הבטיחו לחזור תוך יומיים לא חזרו. פניתי שוב ללשכה הפנו אותי ללבנת ענתה תיבה קולית חייגתי לאחר כשעה לבנת ענה תשאיר הודעה אמר נחזור אליך תוך יומיים. אתם מאמינים אני לא.פניתי לעוד שבעה מספרי טלפון שונים מעניין מה הייתה התשובה תיבה קולית כל המספרים מצויים אצלי.נו טוב הם משרד החוץ אז הם עובדים בחוץ.נחזור לעניין סוף סוף הצלחתי לתפוש את השגרירות ברוסיה אמרו לי. אתה רוצה אותם לביקור בארץ. תשלח לנו תצלום תעודת זהות שלך ומכתב שאתה מזמין אותם לישראל. אנו ניתן להם טפסים למלא ונעביר אותם למשרד הפנים לאישור וזה לוקח הרבה זמן לא מספר ימים כפי שבקשת.וכן תפקיד ערבות בנקאית שיחזרו לארצם.כל מה שאני רוצה לארח זוג חברים שבוע. מה העניין הם עשירים בעלי עסקים לא רוצים לחיות בכלא הישראלי בארץ שאוהבת תיירות אך שונאת את התייר.

כמה שאלות למשרד החוץ. למשרד התיירות. למשרד הפנים.אתם רוצים תיירות ? אני לא חושב.מזה כאן זה מבצר צבאי. כלא ענק. מה הבירוקרטיה. אני נוסע למדינות רבות בעולם לא ניתקל בבירוקרטיה מדהימה כזאת. מקבל ויזה תוך יום יומיים שבוע. מקבל ויזות בשדה התעופה. למה שיבואו תיירים.אם אני מזמין מבקרים ומעבירים אותי שבעת מדורי גיהינום אז מה עוברים אחרים. לא יבוא לכאן תיירים. בתי המלון יישארו ריקים בירושלים התפוסה הכוללת נעה סביב ב 35%.אני מכיר שבעה מלונות בירושלים הסגורים כי אין תיירים. לא צריך לבנות מלונות לא נהיה אף פעם מדינת תיירות. אנו שונאים את התייר אך מתגעגעים לתיירות. הם לא יבוא למה להם להיאבק על ויזה מטופשת.אני אמליץ למיליוני הרוסים האוקראינים. הארמנים ועוד לא לבוא למדינת ישראל היא לא רוצה תיירים היא מעדיפה לחיות בהסגר. בבידוד. ועוד מתפלאים כאן על היובש התיירותי.חבל להקים כאן בתי מלון כי מי שגם כבר מגיע אז הוא לא יחזור לכאן. פשוט מרמים את התייר בכל מקום. בבתי המלון יש תעריף מיוחד לתייר במונית במסעדה. בכל מקום רואים בו מטרה להונאה. על תבואו לכאן תעשו לנו חסד פשוט כך יהיו לנו פחות שונאים בעולם. אני מציע להפוך את בתי המלון למרכזים מסחריים. לבתי חולים או סתם למבנים ללא שימוש חבל על הזמן המדינה רוצה תיירות אך שונאת את התייר.תחשבו מה התיירות הייתה מחוללת במדינה רק דבר אחד מבטלת את האבטלה, אך זה לא במדינת ההסגר הלאומי.למה לנו תיירים שמכניסים כסף למדינה מי צריך כאן את הגויים הללו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 17:55
  יצחק גולדמן יצחק גולדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
מה אתה רוצה? ככה זה במדינות המתפתחות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "משרד החוץ וההשוואה לקונגו קינשסה"

הפקידים רואים בקהל הלקוחות סתם טרדנים, וחושבים שתפקידם הוא לטרטר אנשים.

רק במדינות המפותחות יודעים הפקידים שתפקידם הוא לשרת את הציבור. ולכן שם החיים קלים ונעימים יותר.

הביורוקרטיה בישראל היא איומה. התיירים צריכים לחרוק שיניים. על אחת כמה וכמה תושבי המדינה הקבועים, שהביורוקרטיה פשוט יורדת לחייהם.

את המחצית הראשונה של חיי העברתי בישראל ואכלתי כל חרה ביורוקרטי אפשרי. מאז שאני אזרח שוייצרי אני נושם לרווחה - הכל פשוט וברור. הפקידות משרתת אותך באדיבות. זכויותיך ברורות. אתה מקבל בדיוק מה שמגיע לך עפ"י החוק. והעיקר: אין פה שוטרי תנועה שתפקידם לגזול ממך חצי מהשכר החדשי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר