לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 20:17
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
אל תדאג לי אני חזק מספיק להתמודד עם הביקורת
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "האמת, לא כל כך אהבתי. ..."

באמת, מי שנעלב מזה שלא אוהבים את התמונה שלו שלא יפרסם בפורום שמטרתו לבקר צילומים. תחסוך את ההקשות על כתיבת התנצלויות ותגיד לי במה לשפר או איך אתה היית מצלם או רוצה לראות אותי מצלם. שים את עצמך במקומי וככה תתמודד גם אתה עם הסיטואציה וגם תעזור לי לקבל רעיונות חדשים.

כמו שאני רואה את זה כל תמונה היא תיעוד, וזו לא מילה גסה. אני לא רציתי תמונות שייראו בול כמו מה ששודר בטלוויזיה באותו יום ויופיע בעיתון למחרת. הניגוד של ילדה שעושה פוזות ומחייכת לצלם שמחוץ לאוטובוס לכל אווירת המחאה (שחלקה הרבה מעבר ללגיטימית) הוא שמשך אותי לצלם את התמונות וגם לפרסם אותן.

ארנון הייתי שמח לקבל ביקורת גם ממך מלבד על EXIF וגודל התמונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 20:56
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "אל תדאג לי אני חזק מספיק להתמודד עם הביקורת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kristal
באמת, מי שנעלב מזה שלא אוהבים את התמונה שלו שלא יפרסם בפורום שמטרתו לבקר צילומים. תחסוך את ההקשות על כתיבת התנצלויות ותגיד לי במה לשפר או איך אתה היית מצלם או רוצה לראות אותי מצלם. שים את עצמך במקומי וככה תתמודד גם אתה עם הסיטואציה וגם תעזור לי לקבל רעיונות חדשים.

כמו שאני רואה את זה כל תמונה היא תיעוד, וזו לא מילה גסה. אני לא רציתי תמונות שייראו בול כמו מה ששודר בטלוויזיה באותו יום ויופיע בעיתון למחרת. הניגוד של ילדה שעושה פוזות ומחייכת לצלם שמחוץ לאוטובוס לכל אווירת המחאה (שחלקה הרבה מעבר ללגיטימית) הוא שמשך אותי לצלם את התמונות וגם לפרסם אותן.

ארנון הייתי שמח לקבל ביקורת גם ממך מלבד על EXIF וגודל התמונה.

אוקי, הבנתי אותך.
אני אפנים זאת, ואדע לפעם הבאה.

בכל מקרה, אני לא רואה שום פסול בהתנצלות קטנה על ביקורת לא חיובית.
ההתנצלות לא באה כהתנצלות על הביקורת, אלא כהיתנצלות לצלם במידה
וזה גרם לו לאי נעימות וכו'.

ישן 03-09-2005, 21:29

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "סבבה, רק אל תתנצל על זה..."

ציטוט:
סבבה, רק אל תתנצל על זה שהתנצלת
אחרי הכל נימוס זה טוב.

ובכל זאת הייתי רוצה לשמוע משהו מעבר ל"לא אהבתי". מה היית רוצה לראות, מה היית משנה?

אוקי, כבקשתך, אני אפרט קצת:
  1. קודם כל, צורת פירסום התמונות היא שגוייה לדעתי (לפרסם מספר תמונות כאחת באוסף אחת מתחת לשנייה. עם כל זה, אני מבין שניסית להראות מצבי רוח שונים) כשפירסמת תמונה מסויימת באופן גדול, זה היה הרבה יותר טוב לדעתי.
  2. איכות התמונות ירודה יחסית (כניראה כיוון שהן צולמו דרך השמשה ובנוסף כניראה עברו קרופ).
  3. אני לא יודע להסביר לך ב 100% מדוע התמונה לא מצאה חן בעיני, אך היא פשוט לא שידרה לי כלום. תמונות של בכי, מכות, חיבוקים בין חילים למתפנים משדרות לי הרבה דברים, אך התמונה הזאת פשוט לא שידרה לי הרגשה כלשהי. כמו שאומרים, על טעם וריח, אין להתווכח.
יום נעים, מארק.

ישן 03-09-2005, 21:56
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
מעל לכל תודה.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=kristal]סבבה, רק אל..."

לדעתי תמונה אחת לא מעבירה בדיוק את הסיטואציה. מדובר באוטובוס שהגיע מהתנחלות שפונתה ושנייה לאחר שיורדים ממנו כל השוטרים והחיילים (לא מעט אנשים) אני קולט את הילדה מחייכת אלי ו"מדגמנת" ליד השלט. אין שום שינוי במצב הרוח של הילדה, היא שמחה ונהנת להצטלם בכל שלושת התמונות (צולמו אגב בצילום ברצף תו"כ נסיעת האוטובוס).

הנק' השלישית שלך היא המהותית ואני אנסה להסביר בלי להכנס יותר מדי לפוליטיקה. הרוב המוחלט של אותם מפונים לא היו תושבי המקום שפונה, הפינוי לכפר הרא"ה היה כדי לארגן להם משם הסעות לבתיהם. אותה ילדה מסמלת עבורי לפחות את הצד שלא רואים בחדשות, ילדה שלא ממש מבינה מה המהומה מסביבה, לא פונתה מביתה למרות השלט שלידו היא עומדת ולמה שאמא שלה(?) צעקה שניות קודם מהחלון שמעליה (אבל לזה כבר צריך ווידאו).

זה מה שאני אהבתי בתמונה, את הצד השני של הדברים שפתאום נגלה, זכותך כמובן לא לראות כך את הדברים.

ושוב תודה, ניר.
ישן 03-09-2005, 22:12

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "מעל לכל תודה."

ציטוט:
לדעתי תמונה אחת לא מעבירה בדיוק את הסיטואציה. מדובר באוטובוס שהגיע מהתנחלות שפונתה ושנייה לאחר שיורדים ממנו כל השוטרים והחיילים (לא מעט אנשים) אני קולט את הילדה מחייכת אלי ו"מדגמנת" ליד השלט. אין שום שינוי במצב הרוח של הילדה, היא שמחה ונהנת להצטלם בכל שלושת התמונות (צולמו אגב בצילום ברצף תו"כ נסיעת האוטובוס).

הנק' השלישית שלך היא המהותית ואני אנסה להסביר בלי להכנס יותר מדי לפוליטיקה. הרוב המוחלט של אותם מפונים לא היו תושבי המקום שפונה, הפינוי לכפר הרא"ה היה כדי לארגן להם משם הסעות לבתיהם. אותה ילדה מסמלת עבורי לפחות את הצד שלא רואים בחדשות, ילדה שלא ממש מבינה מה המהומה מסביבה, לא פונתה מביתה למרות השלט שלידו היא עומדת ולמה שאמא שלה(?) צעקה שניות קודם מהחלון שמעליה (אבל לזה כבר צריך ווידאו).

זה מה שאני אהבתי בתמונה, את הצד השני של הדברים שפתאום נגלה, זכותך כמובן לא לראות כך את הדברים.

ושוב תודה, ניר.

תודה על הפירוט, וגם אני לא אכנס לפוליטיקה.

העיניין כאן, שתמונה אחת שווה לאלף מילים, אבל כאשר לא ניתן להבין את התמונה
ללא צירוף אותן אלף המילים, התמונה מאבדת את השווי שלה (לפחות לדעתי).

יום נעים, מארק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר