לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2005, 14:24
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
זה הזמן להכריז על מנהל חדש לפורום - טל (RedHunter)

נכון, ארנון וחברים אחרים, לא טעיתם... נבחר מנהל נוסף לפורום - טל, הלוא הוא RedHunter.

טל, לאור השקעה ע-נ-ק-י-ת בפורום בתקופה לא קצרה ונכונותך לעזור לכל מי שרק אפשר, הוכחת מעל לכל ספק שתוכל לנהל יחד איתי את הפורום.

עם תוכניות גדולות לפורום הזה לעתיד הקרוב, אני משוכנע שנצליח אני וטל להמשיך בעשייה הנפלאה כאן בפורום.

חברים, אני מבקש בהזדמנות זו להודות לאוהד (V-king) שסייע לי לאין שעור והראה נכונות, מאמצים בלתי-נלאים ואהבה עצומה לפורום.
אוהד - תודה ענקית !! על כל מה שעשית עבור הפורום הזה !!

אני מנהל את הפורום כשמונה חודשים ועוד אמשיך לנהל את הפורום הזה באהבה רבה...
מי ייתן ורק נמשיך לפרוח ולשגשג כאן בפורום שלנו...

אתם בהחלט מוזמנים לאחל לטל הצלחה בתפקידו החדש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2005, 15:08
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "זה הזמן להכריז על מנהל חדש לפורום - טל (RedHunter)"

המון בהצלחה טל, בחירה מעולה לניהול הפורום

בהזדמנות זו אני רוצה לומר כמה דברים לחברים בפורום...
אני מרגיש כבר תקופה לא קצרה שאני מנהל רק בשם, בתואר ובעלה שליד הניק שלי, בתכלס לא הייתי מנהל תקופה ארוכה וזה בא לידי ביטוי בעיקר בכך שלא הייתי פעיל, לא פרסמתי תמונות, לא עזרתי לחדשים ולא הגבתי כמעט ובכלל להודעות בפורום.
הסיבות שבגללן לא תפקדתי כמנהל התחילו מכך שנכנסתי לתקופת בגרויות ועד הטיסה לארה"ב, לא שזה מצדיק את חוסר התפקוד אבל ככה זה יצא ולא בוכים על חלב שנשפך...
בכ"א, אני כמשתמש "רגיל" בעבר (לפני שניהלתי) לא רציתי ולא איחלתי לי ולפורום מנהל כמו שהייתי בתקופה האחרונה (ואני חושב שזה ככה רק בתקופה האחרונה) אלא איחלתי למנהל שמתפקד כמו שצריך ומראה איכפתיות ודאגה לפורום ולכן אני מרגיש שאני חייב את סליחתי הכנה לפורום ולמשתמשים ולא פחות לרועי (שד"א עושה עבודה נהדרת גם במאחורי הקלעים של הפורום- תודה!).

עקב כך שאני מרגיש "רקוב" כמנהל תקופה ארוכה קיבלתי בהבנה רבה את החילוף שלי בטל כי הפורום חשוב לי הרבה יותר מהעלה ליד הניק שלי ואני רוצה רק בטובת הפורום (גם אם לא הראתי את זה בתקופה האחרונה) .

בנוסף, אני מתגייס בפברואר ועד אז יש לי הרבה תוכניות שלא כ"כ קשורות בצילום ולא יאפשרו לי לנהל כמו שצריך ולכן החילוף בא בזמן טוב אם אפשר להגיד את זה ככה...

אז אני מקווה שכמשתמש אני אהיה בסדר ואני מקווה ובטוח! שטל ורועי ימשיכו להעלות את הפורום גבוה גבוה ולארגן מפגשים, ליצור אתגרים מעניינים, להביא עוד ועוד משתמשים ובסופו של דבר גם לפתוח אתר לפורום....

המון בהצלחה טל ורועי- המשך כמו שאתה בדיוק!

- אוהד.

ישן 01-09-2005, 15:23
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "זה הזמן להכריז על מנהל חדש לפורום - טל (RedHunter)"

דבר ראשון, תודה רבה למברכים ולמברכת

דבר שני, גם אני רוצה להודות לאוהד על תקופת הניהול המצוינת ועל ההשקעה באותה התקופה.. אני אשתדל להיות מחליף ראוי

אני מקווה שיהיה ביכולתי להרים את הרמה של הפורום ולקדם אותו כמה צעדים קדימה

תודה רבה לרועי על ההשקעה במס' ימים האחרונים בנסיון (ובהצלחה) לשתף אותי ו"להכניס אותי לקבוצה שלו"...

אתם מוזמנים לדבר איתי בשביל כל דבר-הערות, הארות, טענות ומענות...
ICQ: 100800625 E-Mail&Messenger: blindst@gmail.com SkyPe: blindst Pelephone: 0542099557

מקווה שאני אנהל עם רועי את הפורום בצורה הטובה ביותר,
טל

www.talnitzan.co.il

נערך לאחרונה ע"י RedHunter בתאריך 01-09-2005 בשעה 16:25. סיבה: איזה כיף שאפשר לערוך גם אחרי 30 דקות ;-)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר