לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2007, 15:16
  elicbelic elicbelic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
למבוגרים בלבד בעיה רצינית בדפדפנים - ייתכן שבגלל סרטונים

יש לי בעיה רצינית בדפדפנים - כל הזמן נסגרים מעצמם עם/בלי הודעת תקלה. הבעיה מתרחשת בעיקר כשאני מגיע לעמוד שיש בו סרטון (לא פלאש, כזה שאמור להפתח עם מדיה פלייר) , אך לא רק, לעיתים סתם בהפעלת עמוד רגיל כמו דף הבית של וואלה!. (אני עובד עם xp pro sp2.)

ניסיתי את כל הדפדפנים המובילים - firefox, opera, maxthon, explorer 7 ,אבל ללא הצלחה.
explorer ו-maxthon נסגרים מיד עם הפעלתם. באופרה ניתן לגלוש קצת כל עוד אין סרטונים. היחיד שלא נכבה מיד בגלל סרטון הוא פיירפוקס, שלפעמים גם מצליח להראות איזשהו סרטון ולפעמים לא.

ניסיתי להתקין מחדש מדיה פלייר 11, אח"כ החלפתי למדיה פלייר 10, ואז ל-9 ושוב ל-10 אבל שום דבר לא עובד.

מותקן אצלי firewall Zone Aalarm, כל הדפדפנים וגם מדיה פלייר מאושרים שם.

please help!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2007, 20:13
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "אצל האקספלורר לרוב הסיבה פקד ActiveX של Adobe"

ואת זה מי לימד אותך מתוק קטן?

http://forums.ort.org.il/scripts/sh...17&mess=2360034

מרתק לקרוא את כל הדיון הזה איך אתה בכוח הולך עם כל הראש בקיר ולבסוף אחרי כמה ימים מבין שאני צדקתי (כהרגלי) כל הזמן הזה ושהבעיה היא בפלאש.. (כבר אמרתי בעבר, אצלי זה חג כל פעם שאני טועה, כי זה קורה בערך באותה תדירות).

http://forums.ort.org.il/scripts/sh...17&mess=2363423

הכי משעשע אותי בדיעבד, הפנינים הבאות שלך:
אגב - סגירת "הרחבות" ( נניח Flash ) לא באה בחשבון, היא דרושה ומשרתת את הצפיה בכל
האתרים ולא רק בYNET-.

--
אז זה היה כמו שאני חשבתי - גורם חיצוני ולא משהו בתוך המחשב או הגדרות אקספלורר
כפי שהמומחים של "מועדון הPC-" ניסו לתקוע לי ( "אפס את ההגדרות, נטרל את ההרחבות
במיוחד הFlash-, עשה "תיקון" לאקספלורר או למערכת, אולי אפילו לפרמט..."
מומחים כאלה בשוק הכרמל - יש הרבה...

או במילים פחות מתחמקות, מה שלא רצית להודות הוא: כן, הבעיה היתה בפלאש ואם הייתי מנטרל אותו זמנית בהמלצת פיקצייה (בימינו "ר") זה היה מוכח מעל כל צל של ספק.

וולקאם באק, חמוד.

ישן 21-10-2007, 08:47
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "נראה לי שאתה חוגג דווקא בכל..."

תראה, כשמישהו אומר לי שהמומחיות שלי מוטלת בספק, אני מצפה ממנו להוכיח את טענתו. אם הוא צודק מבחינה עובדתית, הרי זה חג לי משתי סיבות: שאני באופן מאוד נדיר טועה, ושבאופן נדיר מחדשים לי משהו בתחום הידע שלי. עכשיו, אם אחרי כמה חודשים הוא בעצמו נותן את העצה שלי (לנטרל זמנית פלאש כדי לאבחן מקור) לבעיה זהה, אז אתה מבין שזו סיבה לחגיגה גם בלי שאצטרך לעשות טעות.

ושלא תבינו אותי לא נכון - אני לא טוען שאני יודע הכל. אני אומר שאם אני יודע משהו אז אני יודע אותו. אם אני לא יודע, אני פשוט לא מגיב/מתייחס או סתם מקשיב מהצד אם זה מעניין אותי לדעת.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 21-10-2007 בשעה 08:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר