לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2006, 14:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כל הכבוד לך על ששוחחת איתו. לבדר את האוייב זה בהחלט חלק מתפקיד השלומיסט...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "גם אני שמעתי אותו מדבר הרבה פעמים וגם דיברתי איתו לא מעט פעמים"

אין ספק שאחרי כל שיחה איתך הנ"ל געה מצחוק במשך שעות. סופיאן אבו זידא הוא פת"חיסט מהזן
הקלאסי: יודע לדבר אל אוזן השלומיסט וללחוש על אוזנו דברי חלקות (הוא גם עושה עסקים מצויינים,
כמיטב מושחתי פת"ח...).
האיש ניהל את "תיק האסירים", שפירושו בעברית הוא האחריות לנושא שחרור רוצחי ההמונים של
פת"ח וחמא"ס.
האיש הוא מתון כשם שנביל שעת' הוא מתון (ונביל שעת' אמר כבר בראשית 1996 כשפרס עוד שלט
והיה נראה כמועמד ודאי לנצח את ביבי, שקריסתו העתידית של אוסלו, עדיין תותיר את אש"ף במצב
טוב יותר מאשר לפני אוסלו - שכן יהיו לו שטח משוחרר ו30,000 חמושים. אני מניח שלא שמעת על
זה כי הוא אמר זאת בערבית - ואתה מקשיב להם רק בעברית...), או כשפיצל חסייני הוא מתון
(חסייני אמר לפני מותו ב2001, שהפלסטינים השתמשו באוסלו כסוס טרויאני). גדולתם שלושת אלה,
היא יכולתם המוכחת לשכנע את השלומיסטים לא להקשיב למה שהם אומרים בערבית (שכן "זה
לצרכי פנים", כידוע...).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2006, 17:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
טוב, עכשיו מותר לספר מה קרה באמת...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "שוחרר"

אני וישראל היינו אמורים לארח אתמול. הכנתי רשימת קניות ולפני שישראל יצא העירה הוא שאל אם לא כדאי שיהיה גם משהו מתוק חוץ מבאקלווה. אני חשבתי על סופלה, אבל הוא לא שמע טוב וככה יצא שהוא ביקש מסמיר שמוכר כנאפה ובקלאווה שיביא לו גם סופיאן. אצל סמיר לקוח זה לקוח וחוץ מזה יש לו קשרים ברש"פ וככה התחיל הבלאגן.
בערב, שמנו את הכל על השולחן בקערות והיתה לי הרגשה שהדבר הזה שזז בפיילה ליד הסלט - זה לא ממש סופלה. כולם שתקו עד שילד אחד אמר ש'המלך הוא ערום' [זה היה נכון אבל סופיאן ביקש שלא נפרט בנושא].
כעסתי מאוד על ישראל ושאלתי אותו מה הוא חושב שהאורחים יאכלו עכשיו?
מזל שסופיאן הוא איש של שלום ובגלל זה הוא אמר לי שלא אכפת לו שנאכל מהקרקעית של הצלחת שהוא יושב בה ושמהנסיון שלו יהודים בדרך כלל אוכלים כל מה שהוא נותן להם כל זמן שאומרים להם שזה מתוק.
חלק מהחבר'ה שהיו שם באמת התקרבו עם כפיות וחיכו בסבלנות בזמן שסופיאן עשה קולות של מאמץ. אותי זה קצת דחה - אז התקשרתי לאהוד יערי ובקשתי שיתווך עם החמאס וככה סיימנו עם כל הפארסה הזאת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר