לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2008, 08:09
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
קדימה מפירים את החוק גם במערכת הבחירות, בחוצות ישראל

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/182345
למרות הבטחות שהשמיעו אנשי 'קדימה' להפוך את הקמפיין נגד נתניהו לעומד בדרישות החוק ולציין את שם התנועה במודעותיה נמשך גם הבוקר הפרסום ללא האזכור המדובר.

יו"ר הוועדה לענייני ביקורת המדינה, חבר הכנסת מיכאל איתן, איש הליכוד, דרש מ'קדימה' להסיר את קמפיין החוצות 'ביבי? אני לא מאמין לו', כיוון שהחוק מחייב לציין את שמו של בעל הקמפיין במודעה ולא להותיר את הכותרת כאנונימית. "חוק הבחירות דרכי תעמולה אוסר לפרסם פרסומים ללא ציון שמו של הגורם העומד מאחוריהם", אמר חבר הכנסת איתן.

הדרישה היא שכמו במודעות אחרות יתווסף למודעה כיתוב כדוגמת "מוגש כחומר למחשבה על ידי 'קדימה' " וכיוצא באלה.

ועשיתם לו כאשר זמם לעשות לאחיו ובערת הרע מקרבך (דברים יט,יט)

(כמובן לעשות את זה באופן הכי חוקי שרק אפשר, בדיוק כמו שטוענים אנשי החוק של קדימה)

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 03-12-2008 בשעה 08:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2008, 10:21
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
שמע, אודה ולא אבוש
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "למה לשמאל מותר להסית את היס"מ נגד המתנחלים כאילו בשם החוק, ואילו..."

לי אישית יש בעיה רצינית עם פינוי הבית בחברון.
אני לא אוהב את הפסיקה של בג"צ, אני גם ממש לא בעד ההשתוללות של הצעירים, לא הייתי חוזר על מתכונת עמונה, לא הייתי מערב את הצבא (גם לא את משמר הגבול - למרות שהשטח הוכרז כצבאי כבר מימים ימימה) ועוד כהנה וכהנה.
לא יודע איך פותרים את הבעיה, אבל לא הייתי משתמש בכח נגד הדיירים בשום אופן!

אני נזכר בסוגייה (קשורה לנדל"ן).
פלוני, מכר את ביתו פעמיים. המכירה הראשונה חוקית לחלוטין מן הסתם ואילו בפעם השניה כאשר אותו פלוני מכר שוב את אותו בית למאן דהו, עבר כמובן עבירה פלילית.
הקונה הראשון שילש את הכסף למוכר ולא התגורר בבית שקנה ואילו הקונה השני שילש גם הוא את הכסף (הכל בתום לב) ונכנס להתגורר בבית עם בני משפחתו.
משגילה הקונה הראשון כי הבית נמכר פעמיים, פעם לו ופעם לשני שכבר מתגורר בו, פנה לערכאות וטען לזכות ראשונים. לעומתו פנה הקונה השני (שקנה בתום לב) לערכאות וטען כי הוא מתגורר זה מכבר בבית ואינו מתכוון לפנותו.
ע"פ הידוע לי (ואשמח אם המשפטנים הפוקדים את הפורום מעת לעת, יביעו דעתם בנושא.)
אין למערכת המשפט עד לרגע זה תשובה מוחלטת לסוגייה, אבל הכף נוטה להשאיר את הקונה השני עם בני משפחתו שכבר מימש את הזכות להתגורר בבית שנקנה בתום לב.
בעיה לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר