לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2007, 20:08
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Kittygirl112 שמתחילה ב "האמת שמסט לסט זה כמעט אותו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kittygirl112
האמת שמסט לסט זה כמעט אותו סטיילינג (לפחות המעיל עם הפרווה שחוזר על עצמו)
וגם הזוויות מעט משעממות אותי כבר..
יש לדעתי עריכה מוגזמת,אך איפה שצריך לא ערכת.. (בירכיים שלה..)
אני אישית לא מתחברת לסגנון ולמראה הזול מעט שהתמונות מעבירות..אבל 2-4 חמודות

בהצלחה בטירונות!!

מסכים עם כל מילה.
הדבר הראשון שהציק לי (מיד אחרי שראיתי את הצל על הקיר בתמונה השניה שהיה עדיף להמנע ממנו ע"י הרחקתה של אלינה מהקיר [ראה הסבר]) היו הירכיים שלה שלא מחמיאות לאופי הצילומים.
לא שאני מעודד עיבודי פוטושופ מהסגנון שאני הולך לדבר עליו, אבל אתה צריך להכיר את הדוגמנית שלך וגם אם לא נעים להעיר, אז לפחות לא להעלות את הצילומים לרשת.
יכלת להשתמש גם במיני או זויות שלא יציגו את הירכיים בצורה כזו.

אם בכל זאת בחרת לפרסם, השתמש בפוטושופ בשביל לתת לירכיים שלה מראה 'עובר מסך'.
זהו פן אסטתי נטו ולא קשור לצילום, אבל אם כבר בחרת להציג בחורה (ועוד ידידה טובה שלך), אתה צריך להחמיא לה קודם כל, ואח"כ לחשוב על הפריים ברמה הטכנית.
לא שירכיים רזות יותר היו עושות את הפריים שלך לטוב יותר ברמה הצילומית, אבל כשאתה מציג צילום "בוק" (מה יהיה עם המילה הזו?) שאמור להיות 'סקסי' ומזמין - שים דגש על הפרטים האלה בדיוק.

הפוזות אכן משעממות, כמו גם הסטיילינג.
העבודה טובה בסך הכל.
מה שחסר לך הוא לא טכניקה אלא מעוף מחשבתי.
נסה לאתגר את עצמך לפריימים מעניינים יותר ברמת הקונספט כי בטניקה אתה כבר שולט טוב.
אולי לוקיישנים אחרים, אולי מסר בתמונה (במקום שהיא סתם תלבש מעיל פרווה, תוסיף עוד אביזרים מתאימים, אולי צא ללוקיישן שישדרג את הפרים ויתקשר למעיל)... זרום עם זה.

בהצלחה בטירונות, ובכלל בצבא.
שמור עלינו, ועל עצמך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2007, 20:34
צלמית המשתמש של Gera-s
  Gera-s Gera-s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=Kittygirl112]האמת שמסט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מסכים עם כל מילה.
הדבר הראשון שהציק לי (מיד אחרי שראיתי את הצל על הקיר בתמונה השניה שהיה עדיף להמנע ממנו ע"י הרחקתה של אלינה מהקיר [ראה הסבר]) היו הירכיים שלה שלא מחמיאות לאופי הצילומים.
לא שאני מעודד עיבודי פוטושופ מהסגנון שאני הולך לדבר עליו, אבל אתה צריך להכיר את הדוגמנית שלך וגם אם לא נעים להעיר, אז לפחות לא להעלות את הצילומים לרשת.
יכלת להשתמש גם במיני או זויות שלא יציגו את הירכיים בצורה כזו.

אם בכל זאת בחרת לפרסם, השתמש בפוטושופ בשביל לתת לירכיים שלה מראה 'עובר מסך'.
זהו פן אסטתי נטו ולא קשור לצילום, אבל אם כבר בחרת להציג בחורה (ועוד ידידה טובה שלך), אתה צריך להחמיא לה קודם כל, ואח"כ לחשוב על הפריים ברמה הטכנית.
לא שירכיים רזות יותר היו עושות את הפריים שלך לטוב יותר ברמה הצילומית, אבל כשאתה מציג צילום "בוק" (מה יהיה עם המילה הזו?) שאמור להיות 'סקסי' ומזמין - שים דגש על הפרטים האלה בדיוק.

הפוזות אכן משעממות, כמו גם הסטיילינג.
העבודה טובה בסך הכל.
מה שחסר לך הוא לא טכניקה אלא מעוף מחשבתי.
נסה לאתגר את עצמך לפריימים מעניינים יותר ברמת הקונספט כי בטניקה אתה כבר שולט טוב.
אולי לוקיישנים אחרים, אולי מסר בתמונה (במקום שהיא סתם תלבש מעיל פרווה, תוסיף עוד אביזרים מתאימים, אולי צא ללוקיישן שישדרג את הפרים ויתקשר למעיל)... זרום עם זה.

בהצלחה בטירונות, ובכלל בצבא.
שמור עלינו, ועל עצמך.

תודה רבה על ההסבר..הפנמתי...

צודה על התגובות חברה.

ישן 06-12-2007, 23:37
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gera-s שמתחילה ב "ALINA"

התמונה הראשונה והאחרונה היו צריכים להכנס לאשכול שלך... בלבד!

בראשונה החיתוך הזוית הצבעים מצויינים יש ז'אנר צילום בעיבוד כזה שכחתי את השם שלו.. פעם איזה מעצב גרפי דפק לו שם... אבל ככה זה עם המעצבים הפלצנים האלה חחח...
גם העיבוד בה הוא טוב מאוד.. אהבתי אותה מאוד, לגבי הצל של הרגל כל צלם מקצועי יכול להגיד לך שצל כזה הוא נסבל, ולא פוגע באופי הפריים או במיומנויות הצילום שלך, יכול אמנם להשתמש באיזה רפלקטור להעלים אותו אבל סך הכל הפריים טוב מבחינת תאורה, התאורה מפוזרת ומדודה היטב.

לגבי האחרונה אני חושב שהיא מצויינת, אבל העיבוד לוקה בחסר, זה לא שהוא חסר הוא יתר יותר מידי קונטרסט, היית צריך לתת יותר עדינות לפריים הזה שיצא יותר גלמור כזה רך.. הדרגות של האפור יותר עדינות ופחות חדות.

לגבי שאר התמונות לגבי הירכיים המדוברות כל כך, הם נראות טוב מאוד, אבל התרגלנו לטשטושים שעושים המאפרים במכוון לכל דוגמנית למן שלמות כזאת כמו של בובות בארבי, עוד אמצעי שהם משתמשים בו הוא הפוטושופ בשביל לתת תחושה חלקה ואחידה לכל הרגל, במציאות כמובן שזה לא אותנטי אבל מה לעשות סטודיו דוגמנות או סטודיו אופנה דורש את זה בעולם המעוות שלנו.

לגבי הפוזות בתמונות האלה "שאר" התמונות אני חושב שהיית יכול להוציא יותר, סך הכל יש לך יפייפיה בידיים ואתה צריך להשקיע בצד היצירתי מחשבתי שלך ולא הטכני כמו שמתן אמר.

זהו אחי יופי של סט, מקווה שתעלה סטים איכותיים בעתיד הקרוב... בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר