לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2010, 08:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כל סיפור דמעות התנין של התקשורת ואנשים מסוגו של לפיד על גורלך הילדות המזרחיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יאיר לפיד תוקף: "בעמנואל - חבורת גזענים חשוכה""

הוא סרט בורקס: אני די בטוח שאם נחפור, או אפילו ננשוף קצת על העפר שעל פני השטח, מייד נגלה את המניפולציות הרגילות של כל מיני אינטרסנטים, שבטח גם למדו משפטים על חשבון ה"קרן החדשה לישראל" (ולא, אני לא היסטרי).

מעניין שלא שמענו את הלפידים זועקים/צועקים כקרו מקרים דומים מאוד במגזר החילוני: כמו כשהייתה כוונה לשלוח את קומץ הילדים (אשכנזים ברובם המוחלט) של המושבה (ז"ל) "נחלת יהודה א'" ללמוד בבית הספר היסודי (גם ז"ל כבר) של "נחלת יהודה ב'" (מעברה לשעבר וגדולה הרבה יותר מאשר "א", וכיום שכונה שמיושבת בעיקר יוצאי עיראק ותימן: אז היוו שתי היחידות מועצה מקומית והיום שתיהם שייכות לראשל"צ) ואושיות המושבה הוותיקה הודיעו כי "על גופתינו" - וזה רק מקרה שקרה 2.5 מטרים מאיפה שאני חי, ולכן מכיר היטב את המקרה והעובדות. ישנם עוד מקרים רבים מאוד, שלא לדבר על כל "ועדות האפרטהייד" של היישובים הקהילתיים למיניהם - שבואו נודה באמת: אלו פנטזיות יקרות ע"ח מנהל מקרקעי ישראל שנועדו לאפשר לבורגנים מהמרכז לחיות בנוחות המוכרת להם קרוב ל"טבע" - שמממשות הלכה למעשה בדיוק את מה שמחריד ממרבצו את הלפיד שלנו, רק ששם כמובן גרים חברים שלו.

ומה הכי עצוב? אני לגמרי לא אוהב את מה שאני רואה במגזר החרדי מבחינות רבות, אבל בכ,ז אני סומך יותר על יכולתם של החרדים לפתור לאורך זמן בעיות מסוג זה - מה שמהוותה בעיקר תעודת עניות ללפיד וכל מפלגת הנהנתנים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2010, 09:56
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
הוצאת לי את המילים מהפה!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כל סיפור דמעות התנין של התקשורת ואנשים מסוגו של לפיד על גורלך הילדות המזרחיות"

אם כל הכעס על העיקשות של חסידי סלונים יש פה הרבה צביעות תקשורתית.
לא חסרים בתי ספר תיכוניים רגילים בהם לומדים ילדים משכונות שונות במגמות שונות
וגם שם יש ילדים מהשכונה החלשה שלומדים במגמות היוקרתיות ולהיפך - אבל הם היוצאים מן הכלל.

בנוסף לכך, ההורים שנענשו (בצדק, וגם באשמת רבניהם) הולכים למעצר ולא מתחמקים ממנו.
והפגנות הן חוקיות במדינה דמוקרטית.

למעשה החרדים הללו משתמשים בזכויותיהם הדמוקרטיות בדיוק על פי הספר - הם בוחרים את נציגיהם לכנסת, מפגינים ונאבקים במשפט בבג"צ בכלים המקובלים.

אז אולי יש כמה שמפחדים שכושר האירגון החרדי יצליח להכשיר גם מעשים בעיתיים.
אבל אני מקווה שתמצא הדרך לשילוב הוגן של כל הזרמים והעדות בחברה הישראלית.
ושהמקרה הזה יגרום לשינוי גם במקומות שבהם יש כיתות מיוחדות לעולים ממדינות שונות או בעלי קשיים מסויימים.

ויכול להיות שהחוק צריך להתיר הפרדה במקרים מסויימים
למשל, כיתות מחוננים או להבדיל כיתות עם צוות מתוגבר לבעלי קשיי למידה
וכך - אם יהיה פיקוח רשמי ושקוף על הקרטיריונים האובייקטיביים להפרדה הבעיה תפתר.
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 17-06-2010, 10:24

ואוסיף עוד כמה מילים:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "הוצאת לי את המילים מהפה!"

כל הסיפור הצבוע הזה הוא מיקרוקוסמוס של ההתנפלות על ישראל בגלל כל בדל חשד ל"להפרת שכויות אדם":

בואו נשים שניה בצד את עצם השאלה של "כמה אנו מפירים סדרתיים של זכויות אדם בהתחשב במה שאנו צריכים להתמודד מולו ושאינו באשמתינו". מבט אחר: ישראל נמצאת תחת זכוכית מגדלת תמידית: יש בה שקיפות לא רעה בכלל, ועליה נוסיף גם טונות של שטינקרים, גורמי פנים שמסיבות שונות משתפים פעולה עם גורמי חוץ ובאופן כללי הנטיה היהודית לדבר על כל דבר. תוסיף לזה את העובדה שאין כאן בסיס "אתני" של כל מיני "ג'אר הדס" שהם קילרים מטבעם, אלא לכל היותר אנשים "חנונים" שמכורח הנסיבות יכולים להפיק אלימות, וגם הרסנית, אבל אף פעם לא בסגנון "ואגנרי".

עכשיו באים כל "פעילי השלום" ונטפלים בעיקר אלינו: לא משנה מה קורה עכשיו בקירגיסטאן, טהראן, מוגדישו או צפון קוראיה: הם בעליהום על ישראל. שואלים אותם פה ושם שאלות קשות, אז בסוף הם מתפנים לתת תשובה ואומרים "אולי ישראל היא לא המפרה הגדולה בתבל, אבל היא בכ"ז בליגה עולמית של הפרות זכויות אדם, אז עכשיו אנחנו מטפלים בה". ואני אומר: אם בישראל שוטר שיכה מפגין יצולם מ 1000 זויות ובשידור חי ב 1000 רשתות, האם לא ברור לכם שישראל היא בעצם בהגדרה מדינה חלשה מכדי להיות "מפירת זכויות אדם בלחיגה עולמית"? אם מולך עומד מישהו שהוא מוכה סדרתי, והוא גם מספרית חלש, וברור לך שה"קורבנות" לכאורה לא ממש נטבחים על פי הבור (מעטים טוענים שכן, והם שקרנים מובהקים), בעוד ברקע נרצחים אלפים, אין לך שום תחושה שמשהו פה לא בסדר?

נחזור לחרדים: הם מיעוט, וכוחם לא גדול כפי שמקובל להניח (שמים עליהם זכוכית מגדלת היכן שנוח, אז הם נראים מפלצת מאיימת): כמעט כל תזוזה של 10 שבבניקים, הופכת בכותרות להתפרעות ענק. כל מניפולציה של עסקן חרדי, מייד תופסת כותרות כהונאה פוליטית בקנה מידה עולמי. כל חוזרת בתשובה תמהונית המכה את בנה, היא מייד "חרדית מתעללת".

כל זה באותו הזמן שבו באותה תקשורת (ולפיד הוא כרגע איש מפלגת התקשורת, והתקשורת היא גם זו שבקרון מניעה את כל ספין סיפור עמנואל: כל השאר נגררים, לא מובילים) פשיעה במגזר הערבי היא מעשה של "צעירים", ספינת הפיראטים האנטולית המכונה "מדינת תורכיה" היא "מדינת פעילי השלום שנהרגו על המרמרה", ועל הקרן החדשה לישראל - שהיא בעצם המימוש המעשי טכנית של כל המניפולציות הבלתי אתיות המיוחסות רק למגזר החרדי, רק במציאות - בקושי מוזכרת.

ואחרי זה לפיד וחבורת הנהנתנים שלו מבקשים לשכנע אתאיססט כמוני שצריך לשים הכל בצד ולהתמקד בחרדים? אני קופץ אחורה עשור+שנה/שנתיים בחיי לאיזה צהריים מוקדמים בבניין גילמן באוניב' ת"א כשפעילים עברו מכיתה לכיתה, תוך שיתוף פעולה של המרצים, וזימנו את כולם לרחוב חיים לבנון שם עמדו שיירות אוטובוסים אינסופיות כדי להעלות את כולנו "להגן על הדמוקרטיה" בהפגנת ענק בגן סאקר אל מול "הפגנת האנטי דמוקרטיה של החרדים". אני מודה שאני, אז חילוני שחרד מחרדים כמו שצריך, גם עליתי, ולא מסקרנות אלא מאמונה במטרה. היו פקקים אז הורידו אותנו ליד קריית הממשלה, ובדרך עברתי בהמון החרדים שהיו בשולי ההפגנה "שלהם". לא שלא ראיתי חרדים לפני זה, אבל פה כאילו כולנו היינו מגוייסים, ופה הייתה לי בפעןם הראשונה תחושה שבעצם הם מאמינים בלמה הם שם, ולא באו כי זו הפגנה, ובכלל לא נראו מפחידים כ"כ.

עמדנו בהמון החילוני שעמד לו בגן סאקר: עוזי ברעם הסתובב זחוח בין היושבים על הדשא וחילק לחיצות ידיים (אין לי מושג מה עשה שם חוץ מזה), מכונית שרד שחורת חלונות עברה ברחוב, ומהחלון שנפתח לרגע ראיתי פרצוץ כעוס של גברת קשישה בשיער שחור ומשקפיים שחורות שבאה לראות את החיילים שלה בפעולה - הגברת לאה רבין. צחי הנבני - שהיא אז שר משפטים אאל"ט - עלה לנאום, דווקא בעד המטרה "שלנו" וקריאות הבוז כמעט הפילו את יסודות הכנסת שמעלינו - סימן ראשון לכך שאמונה במטרה לא הייתה בדיוק מאחורי מי שהיו ה"אנחנו". בחור דתי עם כיפה סרוגה ושיער ארוך, יחד עם חברה שלו שהייתה חילונית עם חולצת נוער עובד, עמדו בשוליים וניסו לקרוא מין הצהרה בזכות שיתוף פעולה והבנה - אחד המקרים היחידים בארץ הזו שהזכירו לי רוח "קיץ האהבה של 1967" בסן פרנסיסקו - וההמון התל אביבי השקיף אותם בקריאות "ת'סתמו את הפה"" ואז הבנתי, ונדיר מאוד שרגע בודד גורם לי להבין משהו שאמור להיות ברור לאורך זמן, שלי ול"חילוניים" האלה אין יותר מדי במשותף. אני לא בעד החרדים, אבל מוריד את הכובע בפני הנחישות שלהם להאמין במשהו שהוא יותר מקצה החוטם. הבנתי למה חרדי לא יכול להתרשם מהאספסוף הכאילו חילוני הזה: ואיך בדיוק אדם ששייך לזרם חברתי שיש מאחורי מאות שנים של קיום פיסי מסודר, יתרשם מעדר נהנתנים שבתוכם מיעוט קטן של אנשים שיש בהם מעבר לכך?

מאז אני מביט על האנשים האלה מהצד: רואה את חלקם, פה ושם, כשהם כבר כמוני קרוב ל-40, אבל לא עמדו בגרוש בשום דבר מהמלל המנופח שלהם. כשלא התחתנו תמידית - נסעו לעמוקה. כשחלו: הלכו לרב מקובל. כשהיו צריכים משאבת חלב אם, למרות שיש להם טונות של אופציות אמדוקס, הלכו לקחת אותה בחינם מיד שרה, ואת הפקדון לקחו בחזרה אחרי איחור של 5 חודשים. אלה האנשים מסוגו של לפיד - ואחרי זה מתפלאים איך זה שאתאיסט כמוני מוכן להתחבר עם חרדים ולא עם האספסוף הזה.

ישן 17-06-2010, 11:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שני הדברים אינם ממש קשורים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ואוסיף עוד כמה מילים:"

אני שותף לדעתך על האספסוף החילוני וגם אני יכול לחלוק סיפורים דומים ואף קיצוניים הרבה יותר מזמן היותי סטודנט. בזמנו כשכולם בסבבתי הצביעו שינוי בעיקר מתוך תץיעוב ל"טפילים החרדים" שאלתי אותם מה בעצם ההבדל בינם לבינם-בתור תלמידי תארים מתקדמים שחיים ממילגות שמקורן בכספי ציבור (אותן מיטלגות ממנות כמוטבן גם את שכר הלימוד שלהם) ולא ממש מייצרים משהו מועיל לתל"ג, לא עושים מילואים (חלק כן אבל כל הנשים וחלק גדול מהגברים-לא) וגם השירות הסדיר שלהם לא היה מי יודע מה כמה. שלא לדבר על זה שהתנגדתי (בתקופה שהייתי שמאלן למהדרין, יש לומר) לביטול תרגיל בסטטיסטיקה לטובת צפיה בנאום של פרס ובתגובה מישהי הטיחה בי בשינאה שאלך ללמוד בבר אילן. ויש עוד הרבה דוגמאות.
אבל, כל זה לא סותר את זה שיש כמה וכמה תופעות בעייתיות מאוד במגזר החרדי והגזענות איננה הקטנה שבהן. בניגוד למגזר החילוני, כאן אין אפילו נסיון למראית עין בחלק ניכר מהמקרים. אני חושב שיאיר לפיד טיפש (הראיונות שלו מזעזעים) אבל זה לא צריך למנוע מאיתנו להתייצב לטובת ערכים חשובים רק בגלל שבמקרה או שלא במקרה (אני יכול להאמין לו שהוא לא גזען) הוא תופס עליהם טרמפ.
ישן 17-06-2010, 11:05
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כל סיפור דמעות התנין של התקשורת ואנשים מסוגו של לפיד על גורלך הילדות המזרחיות"

גם אם הדברים נכונים על פי העובדות שאתה מציג (ואינני חולק עליהן), אף אחד מאותם גופים לא יצא להפגין, לשרוף עגלות אשפה, למחות כנגד מציאת עצם של כלב יהודי כנעני ועל כן יש להזיז חדרי חירום.
אף אחד מאותם חילוניים אשכנזים ו/שאו חילונים ספרדיים כגון הקשת המזרחית, לא עשה ולו דבר אחד ממה שאותו ציבור חרדי עושה.
יש לשים כאן את הקו העבה מאד בין ציות לחוק ולא העמדת החוק מתחת לפסיקת רבן הזוי כזה או אחר.

עמנואל היא דוגמה אחת מיני רבות של מאבקים חשוכים בין זרמים שונים שחרטו על מצבתם את הנצחת הגלות והבורות.
חשבת פעם שהזרם הליטאי - בעצם מהו? מנציח את אותה גלות איומה שנכחדה בשואה. ועוד כאלה וכאלה.
לא הבנתי אף פעם מדוע?

כבר כתבתי כאן מספר פעמים כי אני השתייכתי לזרם הדתי והחרדי בעברי, עד שהבנתי את העיוולת הגדולה בלא להיות ישראלי.
לא הצלחתי הבין כיצד אותם טיפוסים גלותיים לומדי חידודים בשפה הארמית , מתפללים בלשון הקודש, אך משוחחים בלשון האידית. רק להם הפיתרונים לניגודים והסתירות שבהם הם חיים.
ישן 17-06-2010, 11:40

תשובה ל-2 שהגיבו לי עד עכשיו
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "גם אם הדברים נכונים על פי..."

שמתי לעצמי מין "סטיקי נוט" כזה (וירטואלי) על פנים הקרנית שאומר שלמרות הפיתוי אני אשתדל לשמור דיון בגבולות הנושא, בלי להתפרע הצידה, וזה בין השאר משום שכתבתי פה הרבה, ישנם לא מעטים שזוכרים לי מה שכתבתי יותר טוב ממה שאני זוכר. מסיבה זו אני יכול להיות "שקט" שגם אם לא אציג את כל התמונה של מה שאני מאמין בו, אני די פטור מהדאגה שמא אחשב כמי שתומך בדברים מסויימים רק משום שלא טענתי אחרת.

או במילים אחרות: לא באתי להודעה הזאת כדי לדון בחרדים: יש בשביל זה אשכולות אחרים, שלא הגבתי בהם במקרה זה (מסיבות שונות): אני פתחתי תת דיון כאדם שיש לו תחושה שה"דרך" במקרה זה, כמו באחרים, היא מזוהמת, וגרוע מכך: זה מצב שחוזר ונשנה בתדירות מדאיגה. הדגם לפיו מתנהלת "מפלגת התקשורת" הפך לאיום על הדמוקרטיה כמהות ותוכן, ולא רק שלד של מוסדות וחוקים כתובים (באיראן יש כיום דיקטטורה צבאית למחצה שמתנהלת במדינה שיש בה מערכת פוליטית משוכללת למדי, ואפילו די חופשית). יותר ויותר אני מגלה שאלה משולים בעיני לשוטרים מושחתים המחסלים בברוטאליות עבריינים ופורעי חוק - לפעמים גם כאלה שבחלומותי הרטובים הם נקשרים עם הרגליים למעלה לאיזה תורן - אבל בהחלט לא משום דאגה לשלומי כאזרח, אלא מהאינטרסים הצרים שלהם.

אוסיף ואומר: יש לי תחושה הולכת ומתחזקת ש"עם החרדים אני אמצא שפה" בעוד שעם מפלגת התקשורת, ועוד שלל ארגוני הצללים העושים שימוש ציני בחופש הביטוי לצורך שליטה דה-פקטו במנגנונים שונים, אין לי שום שיג ושיח, שפה משותפת או אפילו אינטרסים משותפים. יותר ויותר (וזה לא מאז אותה "הפגנה" שסיפרתי עליה פה, לדעתי לראשונה אי פעם) ברור לי שזה המצב. לא מדובר פה על "האוייב של האוייב שלי הוא החבר שלי" כאשר לכאורה התקשורת הופכת בעיני ליותר אוייב מאשר החרדים, אלא על הבנה ממשית שלי שחלוקת הכוחות אינה כפי שאני, כחילוני, אמור להאמין בה. אני לא מקבל את דרך החיים החרדית, לפחות לא בכל הנודע ל"יחסי חוץ", אבל ישנם רגעים שבהם אדם חייב לבחור בחירה חדה, בלי תחומים אפורים- לדעתי אנחנו עכשיו ברגע כזה, גם אם הבחירה מבחינתי היא אקדמית בלבד לצרכי דיון (ממילא לא התכוונתי ללכת לשום הפגנה, ואין בחירות עכשיו ברקע): אני בוחר בחרדים, וגם זה רק כי מכריחים אותי בגסות במי לבחור. אני בלי שום ספק לא בוחר באספסוף החילוני שמייצג הלפיד - לא בוחר בו כי הוא לא מייצג אותי מעבר לתווית שעל החולצה ששנינו לובשים, לא מייצג אותי משום השוני המהותי באמונה, גם אם יש דמיון אקראי בדרכי ההוצאה לפעול שלה אצל שנינו, לא מייצג אותי משום שבמסגרת ה"לונג דיורא" (Longue durée
) הם לא יותר מאשר חבורת נהנתנים, קשקשנים מקצועיים, מתסיסם קצרי רואי ובעיקר צבועים מן הסוג שהכי פחות מעורר אהדה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 17-06-2010 בשעה 11:45.
ישן 17-06-2010, 13:10
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
ברוכים הבאים לדיקטטורת הבג"ץ, הקרן החדשה ויאיר בן טומי לפיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יאיר לפיד תוקף: "בעמנואל - חבורת גזענים חשוכה""

כמה נתונים לתשומת לבכם:
במגמה "החסידית" 27% מהבנות ממוצא ספרדי.
במגמה הכללית ישנם גם אשכנזים שלא התאימו למגמה החסידית מבחינה דתית.
ישנו פער דתי חברתי בין האוכלוסיות שמרכיבות את שתי המגמות ופער זה בלתי ניתן לגישור, ולא בגלל המוצא העדתי.

נתונים אלו הוגשו בפני בג"ץ שבחר פעם אחר פעם להתעלם מהם.
התקשורת הציגה פעם אחר פעם באופן מתלהם את "הגזענות" הסלונימאית.

והרי התוצאה: עשרות הורים לילדים הולכים לכלא בנוסח סובייטי לחינוך מחדש. אני ממליץ לאקונים למיניהם לשלוח את ילדיהם לחינוך קנטוניסטי מחודש בחסות יאיר בן טומי לפיד.
תחי הדמוקרטיה הישראלית.
ישן 18-06-2010, 11:30
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא לא ולא
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הסכם אוסלו הוא לא ויתור?..."

כל ה"ויתורים" לפי תפיסתך נעשו ךמען קדום האינטרסים של מדינת ישראל.
חבל ולא באשמתנו בלבד, לא הגיעו הפעולות שהצגת לידי סיום בהתאם לתכנון ו/או למחשבות, שעמדו מאחריהן.

הסכם אוסלו = סלל את הדרך לשלום עם ירדן. שאתה בודאי מזלזל בו ואינך חושב שהוא שינה דבר במצב שהיה קיים לפניו. הוא גם מסדיר הרבה יחסים המשותפים לנו, לירדנים ולפלסטינאים כמו: נושא המים,נושאי המלחמה במחלות ומזיקים ופרויקטים משותפים שונים.
ההתנתקות = "שחררה" את המתיישבים מסכנת חיים ואותנו מהצורך להגן עליהם. היא פתחה בפנינו את הדרך להגן על מדינת ישראל בדרך טובה יותר ללא נוכחות פיזית מתמדת ברצועה.
שיחרור אסירים = חלקם שוררו בעקבות הסכמי מקוח מול ארגוני מחבלים, חלקם שוחרר מפני שלא צלחו להוציא כתבי תביעה כנגדם והם היו "עצורי שוא" ועוד יושבים אצלנו מספר אלפים כאלו וחלקם שוחררו מאחר וסיימו את תקופת העונש שנקבעה להם.
ישן 19-06-2010, 08:46
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בטח- לתנועה האיסלמית."

השנאה העצמית שלך העבירה אותך על דעתך. הינה דוגמאות לכמה """מרוסן""" """ומאופק""" מנהיג הפלג הצפוני של התנועה המדוברת ראאד סלאח, """הפציפיסט""" הידוע באהבת האחר (ביעקר אם האחר הוא [לא] יהודי):
ציטוט:
ב-4 ביוני 2002‏ פרסם בביטאון התנועה האסלאמית "סוות אל-חק ואל-חוריה" ("קול האמת והחירות") שיר ובו הסית בחריפות כנגד היהודים, אותם כינה:

העושקים, הפושעים מפגיזי המסגדים... שוחטי הנשים ההרות והתינוקות... הוי הגזלנים, אתם חיידקי כל הזמנים... הבורא גזר עליכם להיות קופים מפסידים... הניצחון שייך למוסלמים, מהנילוס עד הפרת.

ציטוט:
ב-16 בפברואר נשא נאום חריף שבו ציטט עלילת דם כנגד היהודים: "ואנחנו לא אלו שהרשינו לעצמנו לאכול ארוחה שמבוססת על לחם וגבינה בדמם של ילדים"

ציטוט:
ב-12 באוגוסט 2007 ספד למחבל הערבי-ישראלי שחטף אקדח ממאבטח בירושלים ונורה למוות, ואמר: "אנחנו מברכים אותך, הצטרפת לשאהידים

ציטוט:
ביוני 2009 נאם באוניברסיטת חיפה,‏ לאחר שהוזמן על ידי תא סטודנטים הקשור לתנועתו. בין היתר אמר:‏

אם יציעו לנו לוותר על המקומות הקדושים לנו, אנחנו מעדיפים למות ונקבל את המוות בברכה.

מקורות לכלל הציטויטים הנ"ל האפשר למצוא פה: http://he.wikipedia.org/wiki/ראאד_סלאח

הנכונות שלך לעוות את האמת כדי שתתאים למטרות שלך תמיד מצליחה להדהים אותי מחדש. הרי כל מי שקורא עיתון יודע שאפשר להגיד הרבה דברים על תנועת התנא"ס, אבל אי אפשר להגיד עליה שהיא "מרוסנת בתגובותיה ובהפגנותיה". אם זה היה נכון המנהיגים שלה לא היו נאסרים ונגד סלאח לא היו מוצאים צווי הרחקה מירושלים למשל.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 19-06-2010 בשעה 08:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר