לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 15:26
  timtim timtim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "הורים וצבא"

חחחחח מנתק להם את הממיר ואיי קרעת אותי....

אבל צחוק צחוק...אני לא חושב שזאת הדרך...לשור רכה תשבור גרם חביבי.....
תאמין לי שאם תראה שתה מספיק רציני הם יקשיבו לך חוץ מזה תגיד לאמא שלך שככול שהיא מעלימה ממך דברים כאלו הסיכויים שלך להיות במקום שאתה רוצה להיות בצבא קטנים...תגיד לה כזה דבר..ת מעלימה ממני מכתבים ממדור סיירות ולא מעבירה לי שיחות מהם...אני רוצה להיות בסיירת שם אני יכול לעשות את השירות על הצד הטוב ביותר זה מה שאני רוצה...וכשאת מעליממה ממני מידע אני מאבד הזדמנויות..בסופו של דבר אני אגיע לאיזה חטיבה שאני לא רוצה לשרת בה אני אעביר שלוש שנים במרמור אני אחזור הבייתה עצבני ומדוכא זה מה שאת רוצה לעשות לבן שלך....בכל מקרה ככה או ככה אני אשרת בקרבי אז לפחות שאני אשרת איפה שאני מעוניין לשרת...תעשה לה מצפון לוחמה פסיכולוגית חח....שיהיה בהצלחה..=]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2007, 15:32
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
גם לי זה קרה...

(אני בן 16 כיתה י"א, כנראה מתגייס במרץ 09).
מייד אחרי שאחי התגייס לצנחנים אני גם התחלתי להיות מורעל רצח (ככה של כיתה י', וואי הצעירים האלה... ).
אחרי שאבא (שהיה גם בצנחנים ונפצע) ואמא שלי גילו שאני רוצה צנחנים הם התחילו לעשות לי את המוות, אמרו לי שהם יוציאו אותי משם ואני ילך להיות איזה תפקיד אידיוטי אז כדאי לי כבר לחשוב מה אני עושה שהוא חשוב אבל לא קרבי. וכו'....
אחרי כמה זמן היה נמאס לי והתחלתי להתפרץ עליהם שאני יעשה בחיים שלי מה שאני רוצה ואם לא אז אני יורה בעצמי או נכנס לכלא וכל מני דברים כאלה...
אחרי כמה זמן ראיתי שזה החליש אותם קצת אז התחלתי לשיר את 'הימנון גולני' ולזמזם 'שיפתח עליי שיפתח'.. ואת 'אנשי הצפרדע' אחרי כמה זמן רואים הבדל.

עכשיו, כל פעם שאחי שוכח להתקשר אונמצא במקום שהוא לא יכול, אני תמיד מקבל הערה: "כשתתגייס, אפילו אם אתה נמצא בשמירה אתה מתקשר" או "גם אם כל היום אכלת חרא אתה תתקשר"....

לי זה עזר אבל זה לקח לי זמן, אם אתה מתגייס עכשיו אני לא יודע מה אתה יכול לעשות..
ישן 18-01-2007, 10:10
  ישראל או מוות ישראל או מוות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07

1. חחחח מה זה היא פותחת את המכתבים שלך? תגיד לה זה פרטי שלך ואם היא לא רוצה שאתה תקרא את המכתבים שלה שהיא לא תקרא את שלך. (אם זה לא עוזר תברח מהבית חח סתם זה לא פתרון וזה יוכיח כמה אתה לא מוכן להיות קרבי).
2 . כמו שאמרו פה כבר אם אתה לא בן יחיד אתה לא צריך שום הסכמה מההורים ככה שהיא לא יכולה להחליט איפה תהיה.
3. הדאגה שלה לא תימשך כל השנים אל תדאג. זה כמו כל דבר אחר, חודש,חודשיים ראשונים דואגים ואז הדאגה נעלמת (עד הקרב הבא).
4. תגיד לה שאתה לא מוכן שאחרים ייקרעו את התחת שלהם בזמן שאתה תשב על כסא ושאתה רוצה לתרום למדינה דרך מאמץ פיזי

בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר