לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 20:04
  Athlon 64 Athlon 64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
ידידי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אין ספק, שתיהן מובילות ושתיהן..."

תאמין לי שאני מעריך אותך על הידע והמקצועיות אבל אני לא יכול שלא לחלוק עליך שוב.

מתוך המערכת של היבואן בארץ אני יכול לספר לך שגם Asus מאוד אוהבת את הלוחות שלה באותה מידה כמו Gigabyte ,

לשתי החברות יש אותה כמות שנתית של החזרת לוחות וכרטיסי מסך לחו"ל (תהליך שנקרא RMA) ,

אין מה לעשות , לכל חברה יש תמיד פעם בתקופה איזה לוח או כרטיס פחות מוצלחים ,

לדעתי הסיבות העקריות הן תאום בין החלקים והריצה קדימה של השוק הזה בטרוף מוחלט , המוצרים שיוצאים לשוק נבדקים לפני זה בזמן קצר ביותר ,

זו גם הסיבה שיש עדכוני Bios ו- Firmware בגלל שבמשך הזה מתגלות כל מיני בעיות.

הזכרת את שוק הרכב (נושא שאני יכול לדבר איתך עליו שעות) , מן הסתם נדמה לי ש: עדכון ביוס = Recall , נכון ?

זה נכון שפורד סובלת במשך השנים ממחלות סדרתיות , אבל כמו שביקשתי לתת כבוד ל- Gigabyte

גם כאן בתור איש מקצועי שיודע להעריך טכנולוגיה (ולא שובר מודמים ) אני יכול לבקש ממך לכבד אותם.

אני אישית גם לא אוהב את הרכבים שלהם אבל בתור חברה אני מעריך אותם מאוד על התרומה שלהם לפיתוח הרכב ,

תקרא על הנרי פורד , בן-אדם מאוד מיוחד שבזכותו כל הנושא של הרכב עבר להיות מסחרי ומיוצר להמונים ,

אחרי הכל פורד היא היצרנית רכב הותיקה בעולם , למעלה מ-100 שנים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2006, 12:36
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Athlon 64 שמתחילה ב "ועוד באותו עניין"

חלילה, אל תבין אותי לא נכון. אני מכבד את Gigabyte, ומבחינתי התחרות בשוק היא בינה ובין Asus (שאר החברות כמעט ולא נחשבות בעיניי). הבעיה היא ששמעתי על יותר מדי מקרים של בעיות עם Gigabyte, וכמעט כלום על Asus.

אבל, ופה אני מקבל את דעתך, יכול להיות שאני מוטה מכל מיני סיבות, והמצב בשטח דומה בין החברות. אולי רבים מהחברים שלי קונים Gigabyte, ואז סטטיסטית אני שומע על יותר בעיות (כי יש יותר קניות). אולי החברים שלי קונים Asus מהדגמים שאני קונה, היקרים יותר, ואז יש איתם פחות בעיות וכו'.

בכל אופן, יש כבוד ל-Gigabyte. אני מעריץ Asus, אבל גם אלה וגם אלה ראויים.

אגב, לגבי הפורד והמאזדות. עבדתי בכמה חברות היי-טק, וכולם הסכימו שפורד זה רכב בינוני ומאזדה היא בעצם ג'יפ שטח אימתני שעובר בכל מכשול, אמפיבי לחלוטין וכו'. הייתי לי מאזדה 323 Lantis שהפכה ללמבורגיני (מישהו הוריד לי דלת והיא נפתחה רק למעלה)... לעומת זאת, כל הפורדים התגלו כגורטאות (כנראה עניין של ליסינג ושיקולים מקומיים).

ולגבי מר פורד - אין תלמיד למנהל עסקים שלא מעריץ אותו: "אייצר רכב בכל צבע, ובלבד שיהיה שחור"... תותח.
ישן 10-08-2006, 13:36
  שאלתי קוואק שאלתי קוואק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.03
אמנם האשכול אינו עוסק בהנרי פורד, אך הכל זאת.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "חלילה, אל תבין אותי לא נכון...."

צר לי להשבית שמחות. הנרי פורד מאפיל על כל הישגיו ב"שיגיון" אחד בולט - האיש היה אנטישמי מובהק.
האיש הפיץ דברי משטמה באותו העוז שהפכו למעצמה כלכלית-מוטורית; מכל ידועה, הפצתם במאות אלפי עותקים של "פרוטוקול זקני ציון" הידוע לשמצה ו"היהודי הבינלאומי - הבעיה העיקרית של העולם", שבו היה כותב שותף; היה פעיל בחוגי הימין הקיצוני ואף יצר קשרים עם המשטר הנאצי - העריצו לא אחר מהיטלר... אשר ראה בו מקור השראה וכוח.

צר לי על הכבדות. פשוט קשה לי ההערכה שלכם לאיש, למרות פועלו בתחום המוטורי ובתרבות הקואופרטיבית.

תוכלו לקרוא על הפרוטוקולים והנרי, כאן. (אם ויקי לא אמינה בעיניכם, ישנם שפע מקורות ברשת)
ישן 08-08-2006, 18:25
  שאלתי קוואק שאלתי קוואק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.03
רק חידדתי את הנושא מפרספקטיבת דיני-חוזים.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אין חשש כזה. Asus לא תסכים..."

מן ההיבט השיווקי, יכול להיות בהחלט שלא תתקיים ישות שיווקית בשם GIGABYTE-ASUS, כמו שאיננה ישות שיווקית בשם פורד-מאזדה ואין עוררין על קיומה הכלכלי של שותפות ביניהן; השותפות הינה לצורך מטרה מוגדרת, ואי לכך, חופשיות החברות לפעול באפיקים אחרים שאינם מוכללים בחוזה - ASUS יכולה לייצר טוסטרים אם תרצה, וללא חלוקת רווחים עם GIGABYTE... אך לא תוכל לייצר לוחות וכרטיסים ללא שותפות מלאה (תחרות פנימית לא תתכן) - מכיוון שכך, לשותפות ביניהן השפעה אקוטית.

בדף הקישור ששלח KILL-MACHINE נאמר בפירוש:
Gigabyte will own a 51% stake in the company, with Asustek picking up the other 49%

:בהפנייה מתוך הדף, הנושא מובהר עוד יותר
http://www.tbreak.com/forums/showthread.php?t=36051

לא פרוייקט או מיזם, אלא אחוזים בחברה בתנאי השותפות הנוכחיים, בתחום המוסכם.

אציין שוב כדוגמה את סוני-אריקסון. שתי החברות שותפות לייצור מכשירי סלולר בלבד. הבחירה בשם המאחד ביניהן הינה מאינטרס שיווקי ולא תחוקתי. סוני חופשית לקצור רווחים בתחומים אחרים שאינם מתחום הסלולר, וכמובן עושה זאת.

לעיתים עגה פיננסית אינה מתפרשת כלשונה - זו סמנטיקה פיננסית שיש להכיר - אתם פשוט ערכתם תירגום ישיר של המונח, וכאן הבעיה.

מצטער על האריכות.

נערך לאחרונה ע"י שאלתי קוואק בתאריך 08-08-2006 בשעה 18:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר