לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2008, 23:15
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "לא הבנתי איך הגעת לזה..לצורך..."

א. אין לי מושג איך החלטת, על סמך הגרף, שעלות החזרה מהמנוחה היא רק כ"דקה". הגרף נחתך אחרי שבמשך יותר מדקה וחצי שטח העלייה גדול משמעותית (בסדר גודל) מכל שטח החסכון בזמן המנוחה.

ב. לא אני ולא אתה יודעים מה מכניס למנוחה ומה מוציא ממנה. הנחת שמדובר בגלישה, עריכת מסמכים וכו'. אני מעדיף שלא לנחש.

ג. הרווח של 5 מעלות (55-50) *מתחת* האיזור של הטמפרטורה הממוצעת אינו זהה לשליש העלות, דהיינו בערך 5 מעלות (71-55) *מעל*. העלות הזו של החימום זולה משמעותית מהעלות של הקירור (קירור = פעולה מנוגדת למה שקורה ללא התערבות).

אני לא טוען שמדובר במאמץ חסר תוחלת. זיהיתי בזבוז בקטע מסוים, ותהיתי אם החסכון עולה עליו (וזה משהו ששנינו נצטרך לחכות בכדי לדעת).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2008, 23:40
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "נדמה לי, מעיון בגרפים, שהחזרה..."

התכונה הזאת היא לא משהו חדש. היא קיימת כבר תקופה ארוכה בניידים, ולאחרונה הגיעה גם לנייחים בדגמי 3850 ו-3870 של ATI (זה כנראה מה שעורר את NVIDIA לתת תשובה). קשה לי להאמין שאנחנו מסתכלים על "פולס" של התחממות כתוצאה מהחזרה לתדר רגיל, כי אף פעם לא שמעתי על תופעה כזאת.

הטמפרטורה של המעבד קשורה ישירות לעומס שהוא נתון בו. יכול להיות שלפני הפחתת התדר הוא היה בעומס "בינוני", ואחרי כן הוא היה בעומס "כבד" (בואו לא נשכח שזה במסגרת סקירה מקצועית – הסוקר עצר לציין תופעה מסוימת, והמשיך הלאה...).

מה שכן, קריאה של 70 מעלות נראית חריגה. יכול להיות שהתוכנה עדיין לא יודעת לקרוא נכון את החיישן של 9500GT ומציגה סטיה בטמפרטורות. מצד שני, יכול להיות שהקירור חלש מדי, או שבקרת המאוורר שלו סבלנית מדי, ונותנת לטמפרטורות לטפס לרמות שנראות לנו מוגזמות. אבל אין מה לדאוג, נהיה חכמים יותר עד ההשקה.

נערך לאחרונה ע"י Online בתאריך 14-04-2008 בשעה 00:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר