לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2007, 15:14
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
שאלה photobank or SD flash card

ברשותי D80 (כידוע) וכרטיס SD 2GB יחיד.
סוף סוף הסמסטר ייגמר בשבילי עוד שבוע ואתחיל יותר לחרוש על המצלמה וזה אומר שאצטרך יותר מקום.
בגלל שאני לא מספיק יודע לעבוד עם קבצי RAW, אני מצלם באופציית RAW ותמונת JPEG באיכות מקסימלית כך שיהיה לי מה להשוות ולראות מה יותר טוב וללמוד לעבוד עם ה-RAW.
כל משאיר לי בערך 100 תמונות של צילום ואם אני בוחר רק RAW, יהיה בערך 150 תמונות.
זה מביא אותי להתלבטות האם לרכוש כרטיס אחד של 4GB של trancend/sandisk או ללכת כבר על photobank (אולי אפילו יד שנייה אם יש).
בפעמים שהייתי בחו"ל תמיד רצתי וחיפשתי חנויות שאפשר יהיה לרוקן את הכרטיס לדיסק ואני מתאר שהסיפור הזה יחזור על עצמו שוב ושוב (עוד בערך חודש) וכדי להימנע מזה,חשבתי כמובן על photobank.
רציתי לדעת את דעתכם בעניין,מה הייתם בוחרים ולמה?
אם photobank אז איזה דגם (נניח עד 20GB, מסך לצפיית תמונות לא הכרחי ותמיכה בRAW)?
תודה לעוזרים.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 19:03
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לדעתי - כרטיס 4 גי'גה מכסה..."

תודה על התגובה מתן.
אכן אפשר לפרוק לDVD כמו שציינתי,אבל לא תמיד אופציה זאת בהישג יד וקרה לי כבר פעם אחת במנהטן כאשר רוקנתי את הכרטיס לDVD באחת החנויות, כאשר חזרתי הביתה לא היה בו כלום
היום עם הD80 יוצא לי לצלם לפעמים 700 תמונות ביום (מה שהצריך אותי תמיד להוריד איכול), אולי על 4GB זה באמת יכנס,אבל לכמה ימים?
אתה באמת צודק בכל מה שאתה אומר,אלה בדיוק השיקולים שלי לטובת הSD (רק לא הבנתי למה לא לצלם בRAW ).
לא יודע עד כמה העסק באמת יקר, מצאתי מקומות אשר 40GB עולה בסביבות 220+- דולר וגם Xdrive שנמרים מדי פעם ביד שנייה בסביבות 500 שקלים (בנוסף הם עובדים על HD של 2.5 אינטש, אחד שיש לי בבית) אבל השאלה הנוספת היא עד כמה אני באמת אשתמש בזה...

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 02-08-2007 בשעה 19:06.
ישן 02-08-2007, 20:34
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "photobank or SD flash card"

ארנק דיגיטלי הוא אופציה מצויינת לשמירת התמונות, אני משתמש באחד כזה בכל הטיולים שלי. קניתי בזמנו את הדגם הקודם של Hyperdrive, אז היו מציעים אותו עם משלוח בינלאומי חינם כך שזה היה ממש משתלם - דגם של 60 ג"ב עלה לי קצת יותר מ-1000 שקלים. המכשיר שלי מהיר מאוד (פורק כרטיס אולטרא-II של 2 ג"ב בפחות מ-2 דקות), עמיד (בנוי על בסיס הרדיסק של מחשב נייד) ומגיע עם סוללות AA ומטען פנימי.

אם כדאי לך לקנות אחד כזה ? התשובה היא, כמובן, "תלוי". אם אתה מצלם הרבה ומתכנן טיול של שבועיים-שלושה ולא בא לך להתעסק במציאת אינטרנט-קפה שיצרוב לך דיסקים באיכות טובה, אז ארנק דיגיטלי הוא הפתרון האידיאלי בשבילך. אם הטיולים שלך מסתכמים במאות ספורות של תמונות ואין לך תקציב של כ-1000 שקלים - תקנה עוד כרטיס או שניים של 2-4 ג"ב וסגור עניין (מה גם שהמחירים היום ברצפה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר