לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2016, 08:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אולמרט לפחות העיז, וזה ייאמר לזכותו"

ביבי ויעלון אם היו חזקים באמת היו מדיחים את דגן ואשכנזי (לא נשכח את פרשת הרפז) לפני כמה שנים ואז מה שקרה בטקס של ערב יום הזיכרון לשואה לא היה קורה ואלה לא המקרים היחידים שביבי ויעלון נכנעו מהר מדי.
יעלון ממהר להדיח קצינים שאירגוני נשים דורשים את הראש שלהם בלי הוכחה אחת שהם אשמים בכלל או חיילים שהקרן החדש מחפשת אותם ולשר ביטחון אסור להיות כזה חלש. עבר צבאי בהחלט יש לו כמו לביבי, אבל כשר ביטחון וח"כ הוא כשל ולא פעם 1.
אולמרט עם כל זה שהוא אהב שוחד, נכנס לעזה ולבנון כאשר היה חייב ולא הייתה ברירה פוליטית, למרות שאצלו היו 3 חטיפות. אם לא היו 3 חטיפות גם הוא לא היה עושה כלום כמו יעלון וביבי. פרץ וחלוץ כבר אמרנו עליהם הכל בעבר ואגב פרץ שילם והרבה כסף על להסתיר את הטעות שלו והרבה כסף על חשבון משלם המיסים, אם זכור לך.
המפכ"ל החדש אגב החליט לא לחקור תלונות בלי זיהוי של הטרדה מינית ודי בצדק.

מצד שני קנגס, ביבי ויעלון הם הנזק הכי קטן למדינה ועדיפים על בוזי, לבני ואחמד טיבי בממשלה, תסכים איתי בזה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-05-2016 בשעה 08:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2016, 18:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אחרי לבנון2 קיבלנו שקט...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "תקופת שקט... אבל אני מדבר על..."

למעשה וואחד שקט, 10 שנים של שקט!
אך סביר להניח שגם דאע"ש והמורדים בסוריה תורמים לשקט הזה, מאז תחילת מלחמת האזרחים בסוריה, הדבר האחרון שחיזבאללה רוצה זה מלחמה עם ישראל.

מעניין לדעת מה היה קורה אם לא הייתה מלחמת אזרחים בסוריה (סביר להניח שחיזבאללה היה מתאם מבצע מתוזמן עם החמאס).

באשר לצוק איתן:

לא השגנו כלום, אין הרתעה, ואין שקט.

עדיין תושבי העוטף חיים בפחד, ועדיין חמאס חופר מדי יום עשרות מנהרות.

ה"שקט" שקיים כרגע משרת רק את החמאס שעדיין מלקק את הפצעים.

ועובדה, שאפילו במצב הנוכחי הם עדיין מוכנים להסתכן בסבב נוסף, ולא ממש נראה כי הם מורתעים.

בגדול אני חושב שאין דבר יותר מטופש מלצאת למלחמה ללא יעדים, עדיף לא לעשות כלום מאשר לגייס עשרות אלפי מילאומניקים, לתת להם להיזרק בשטחי כינוס, ואז להיכנס בצורה מוגבלת ומעאפנה לעזה רק בשביל לא להשיג כלום.

צר לי לומר את זה, אבל בשנים האחרונות אנחנו נלחמים כמו כוסיות, לא כמו מעצמה אזורית.

היחס של האויבים שלנו הוא בהתאם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-05-2016, 19:13
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "פשוטה:"

1. על כמה הרוגים אנחנו מדברים? איזה מחיר?

2. להכניס כוח בינ"ל = מגבלה קשה על צה"ל

3. ינסו להקים מחדש את ההתנחלויות.

4. חמאס נבחר בצורה דמוקרטית. משתוללת שם ההסטה כבר יותר מעשור. תושבי עזה (במיוחד) שונאים את הפתח, כי הם בני זונות מושחטים. מאיפה לך שהחמאס לא יבחר שוב? מאיפה לך שהתושבים יסכימו לקבל את הפתח?

5. אנחנו ניתקע שם, שוב, ככובשים, לכמה זמן? בתרחיש האפטימי? בפסימי? כמה זה יעלה לנו?

...
מנגד, אתה צריך להבין את האסטרטגיה שביבי אימץ: "שיזדיינו". יענתו שישבו שם בעזה המסריחה שלהם, ושירקבו שם. ויותר חשוב שיקחו אחריות על עצמם. אנחנו לא מוכנים לשלם את המחיר, בשביל לעשות אצלהם סדר. לא לטווח הארוך ולא לקצר. אנחנו יכולים לחיות עם החמאס, ולהגיע איתם למאזן אימה.
ואם הריקבון יסריח יותר מידיי - ננקז את המוגלה.

..
אני לא יודע מה עדיף... נראה לי, שהאסטרטגיה שלנו צריכה להיות הרבה יותר רחבה... השאיפה צריכה להיות למשהו שכולל את הגדה המערבית, ואת הליגה הערבית...
ישן 06-05-2016, 20:44
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

גם היום זה קורה...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ברור לך, שאם חיילים צריכים..."

בגדול יש ימחי״ם פרטים, אם אתה לא חלק מהחבר׳ה אז כל הזין.
לסדיר יש ציוד יחסית טוב, למילואים יש דרעק.
יש גם הרבה גניבות והשלמות, בקיצור בלגן.

היה גם מקרה של בחור שגנב ווסט ללוחם אחר ולא שם לב לסימן זיהוי מוסווה, זה נגמר במכות בלי משפט.

יש מלא סיפורים כאלה.

אני באופן אישי מכור לשפצורי״ם וזיוודים, ויש לי המון ציוד (מחזיק באזרחות גם אקדח עם רוני), יש לי כוונת השלכה, לד לנסר טקטי, וציין לייזר של tdi, ולכולם יש מקום בפיקטיני שלי, אז במילואים אני פשוט מתקין אותם על הרובה, ומשתמש באקדח לגיבוי בכיס ווסט.

בצוק איתן איזה קצין פלצן מהעוצבה אמר שהוא לא יאשר לי כניסה לעזה עם הציין לייזר כי הוא לא אחיד, אז אמרתי לו שאני לא נכנס זה הגיע למפקד יחידה שלי שפשוט נפנף את הקצין.

מצחיק איך לפעמים אנשים סתם פותחים עיניים על שטויות.

ישן 07-05-2016, 20:33
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
עדיף שתקרא שוב את הדו"ח
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "על מה אתה מדבר? אולמרט ופרץ ממש לא לחצו למהלך קרקעי"

לאורך כל המלחמה לא היה ברור מה מהות העימות, מה היקפו, ומה המטרות.
ההתנהלות הייתה לא להשגת יעדים - כי אלו לא הוגדרו, אלא למיזעור נפגעים,
ובהתאם - ברור שיעדים שלא הוגדרו גם לא יושגו.

אמנם הופרחו המון סיסמאות בסגנון "להוריד לברכיים", אבל לצד זאת הייתה אווירת כסת"ח, שבו בדרג המדיני נמנעו להגדיר לצבא מה בעצם צריך לעשות, ולא דנו בחלופות השונות.
זה לא "חופש מבצעי", אלא כסת"ח - כי הם נמנעו מלבצע את תפקידם כדי שהאחריות לכישלון לא תוטל עליהם,
זה היה המצב מתחילת המלחמה, עד שהיא כמעט הסתיימה, ורק בסוף הגיע הלחץ למהלך קרקעי - שמתחילת המלחמה הצבא נמנע ממנו בהעדר הוראות, והגיע במועד תמוה - אחרי שסוכם על הפסקת אש.
.
בלט מאוד הניתוק בין הסיסמאות הנחושות שפרץ ואולמרט הפריחו "הורדת האוייב לברכיים", להכרת המציאות בשטח, שהתבטאה בכך שלא הייתה לצבא שום תוכנית שבכלל תאפשר תוצאה כזאת,
ובוודאי שלא ניתן להשיג זאת ללא פעולה קרקעית שרק בסוף הוחלט עליה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 07-05-2016 בשעה 20:38.
ישן 06-05-2016, 17:50
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

איך בדיעבד בצדק?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אולמרט לפחות העיז, וזה ייאמר לזכותו"

צה"ל היה צריך להיכנס ללבנון מהיום הראשון, הוא לא היה צריך לנסות לכבוש בכוח את פאקינג בינת ג'בל, אם היינו מאגפים אותה, ומטילים מצור עם כוח מצומם היינו יכולים להמשיך בחופשיות הלאה.

בתור אחד שנלחם בפנים, אני זוכר רק שהדרג הצבאי לא היה סגור על עצמו, בכל מספר ימים קיבלנו פקודות מנוגדות (לכבוש \ לשפר עמדה (לסגת)), רק לקראת סוף המלחמה הוחלט על כניסה מאסיבית, והיא הייתה החלטה מטופשת מכיוון שהצבא לא קיבל מספיק זמן לתמרן כמו שצריך.

אם היו מבצעים תמרון קרקעי מהיום הראשון, היינו יכולים בתוך מספר שבועות לנקות את כל הכל עד הליטאני, הניקוי הזה היה מפחית בצורה דרסטית את ירי הרקטות לישובי הצפון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 5.29 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר