|
29-11-2004, 00:09
|
|
|
חבר מתאריך: 10.11.04
הודעות: 21
|
|
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אתגר חדש בפורום- ניהול לוח שידורים לערוץ נוסטלגיה"
יום ראשון
06:00-08:00 בולי, איזושהי תוכנית בוקר שכוללת חדשות, שעת כושר
08:00-10:00 פרפר נחמד, רחוב סומסום, בלי סודות
10:00-12:00 אלף ואחת אמריקות, רכבת ההפתעות, טוב טוב הגמד
12:00-15:00 בינבה, פינוקיו, בבאי, שאלתיאל קוואק, ספיידרמן וחבריו המופלאים, פיטר פן, אופנוברים ממאדים
15:00-16:00 גברת פלפלת, החיים, הבוקרים המופלאים, הבית של דינדין
16:00-17:00 קוסמים קטנים, קפטן פלנט, שלושת המוסקטרים
17:00-18:00 ספיידרמן, דביבוני היער הירוק
18:00-20:00 לינגו, זהו זה
20:00-11:00 גלגל המזל, שיקאגו הופ, NYPD
11:00-11:05 פסוקו של יום
11:05- השידורים יתחדשו בשעה 6
יום שני
06:00-08:00 בולי, איזושהי תוכנית בוקר שכוללת חדשות, שעת כושר
08:00-10:00 פרפר נחמד, רחוב סומסום, בלי סודות
10:00-12:00 candy can do it, רכבת ההפתעות, פשושון
12:00-15:00 בת הים הקטנה (מרינה), פיף ותלתול, צבי הנינג'ה, כוח כריש, מחנה טופי, פיטר פן, ערפדי הקטשופ
15:00-16:00 מייטי מקס, היו היה, חבורת הצב המעופף
16:00-17:00 קפטן אן, כוח וידאו, שרקי וג'ורג, 'סיפורי אמא אווזה
17:00-18:00 המומינים, עכביש המים
18:00-20:00 הזרבובים, צ'סטר
20:00-00:00 הצלצול הגואל, נשואים פלוס, צער גידול בנות, אריזה משפחתית, הנסיך המדליק מבייל אייר, משפחת קוסבי, מי הבוס
יום שלישי
06:00-08:00 בולי, איזושהי תוכנית בוקר שכוללת חדשות, שעת כושר
08:00-10:00 פרפר נחמד, רחוב סומסום, בלי סודות
10:00-12:00 אלף ואחת אמריקות, רכבת ההפתעות, קשר משפחתי
12:00-15:00 נעלולים, פינוקיו, נילס הולגרסון, סינבד המלח, מסביב לעולם ב-80 יום, סנדוקאן, סופר בן
15:00-16:00 המעופפים הנועזים, תינוזאורים, המפחידנים
16:00-17:00 חושחש הבלש, בילי החתול, קטקטים
17:00-18:00 קרוב רחוק
18:00-18:40 הנערה ממחר - 2 פרקים ברצף
18:40-20:00 אדונים ומשרתים
20:00-00:00 חדשות, מקבילית המוחות, העולם הערב
יום רביעי
06:00-08:00 בולי, איזושהי תוכנית בוקר שכוללת חדשות, שעת כושר
08:00-10:00 פרפר נחמד, רחוב סומסום, בלי סודות
10:00-12:00 אלף ואחת אמריקות, רכבת ההפתעות, קספר וחבריו
12:00-15:00 טאו טאו, האקלבריפין, עופל בופל, רובינזון זוקרו, רוני וליטל, מקורי וחבורתו, עכברונים קטנים בערבה, פינגו, פאנג הלבן
15:00-16:00 המלך בבר, החיים, צעירי בוורלי הילס
16:00-17:00 פיקי והמוח, עליסה בארץ הפלאות, פלאי פלאים (או שזה פלאי כלאים whatever)
17:00-18:00 קיטי קט וחומי, חתולי חצר, בננות בפיג'מות
18:00-20:00 תיכון סוויט ואלי, בוורלי הילס
20:00-00:00 להתבגר ולהתגבר, גבריאלה, קציר החטאים, מעבר לאופק, נאנו, פבלו...
יום חמישי
06:00-08:00 בולי, איזושהי תוכנית בוקר שכוללת חדשות, שעת כושר
08:00-10:00 פרפר נחמד, רחוב סומסום, בלי סודות
10:00-12:00 candy can do it, רכבת ההפתעות, פשושון
12:00-15:00 שעת סיפור עם אבא בונה, שלושה שדונים, תאודור החמור, דרדסים, דובשונים, תינוקות בצמרת, אשת העכביש, פליקס החתול
15:00-16:00 היער הירוק, היו היה, חבורת הצב המעופף
16:00-17:00 פו הדב, נשים קטנות, משפחת קדמוני
17:00-18:00 מוש השור, מיצי ומימי, לאן נעלמה כרמן סנטיאגו
18:00-19:00 אקסמן, דנבר הדינוזאור האחרון
19:00-19:40 קץ המחר - 2 פרקים ברצף
19:40-00:00 מסיבת גן, קרובים קרובים, יותר מזל משכל, קזינו עולמי (או שקראו לזה סתם קזינו... לא קריטי...), עוד תוכנית שאני לא זוכרת איך קראו לה - עם עברי גלעד... שבחרו בה אריזות של מתנות ווילונות שהסתתרו בהם פרסים אמיתיים וגם דחלילים ושטויות...
יום שישי
06:00-08:00 בולי, 2 תוכניות בוקר רצופות
08:00-10:00 הדבורה מאיה, רון הדבורון, דני שובבני, חברות פינג,
10:00-13:00 גומונים, אבירי האור הקסום, זעפן, באדג'י, ג'ימבו, בוב השד מהבקבוק, דובנוי איכפת לי (2 פרקים), הלב
13:00-15:00 עלובי החיים, אוליבר טוויסט, קטנטנות
15:00-17:00 מסעות גוליבר, זמן דיסני (השכונה של גופי)
17:00-19:00 החתולים הסמוראיים, הוגו
19:00-20:00 אנימורף
20:00-01:00 -2 סרטים מסדרת אסקימו לימון ברצף
יום שבת
06:00-9:00 תוכניות משעממות למיניהן
9:00-10:00 הופה היי
10:00-16:00 טין טין, קופידו, ניצנץ מארץ המשאלות, סיסי הנסיכה, ג'ם, גרגולים, זמן דיסני (בת הים הקטנה, אלאדין), אולימפיאדת החיות, בלינקי ופינקי, גרפילד, דובידוב, היתקליף החתול, הדובון הקטן, הדוב רופרט, הקוסם מארץ עוץ
16:00-19:00 בטמן, אי המטמון, במצולות הים עם דלפי, בלינקי ביל, דאג, המופע של לולו
19:00-00:00 סרטים ישראליים..
|
|