לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 13:28
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
5 שאלות של מתחיל...תודה לעונים!

1.איך קוראים לשפה שבה משתמשים בפלאש?

2.האם יש למישהו אתר שממנו אפשר להתחיל ללמוד את השפה באופן בסיסי?

3.למה כשרוצים לעבור פריימ, צריך לעשות INSERT KEYFRAME?
מה קורה אם לא עושים את זה?....

4.אם נגיד אני עושה StickMan (או איך שלא קוראים לזה), כלומר "בנאדם" שהולך...כמו במדריך של מישהו..ב-8 פריימרים...האם אני יכול לשמור את כל הקטע הזה, ואז בעבודות פלאש אחרות שלי להדביק את זה לשם במקום לעשות את זה שוב מהתחלה? איך עושים את זה?
וכשאני מוסיף משהו ל- LIBARY, למה הוא נעלם כשאני יוצא מאותו Project? למה הוא לא נשמר באיזו תיקייה כדי שאני יוכל לשלוף אותו כשארצה?

5.מה ההבדל בין גראפיקה לבין ללא-גראפיקה?
כלומר, בפלאש אפשר לעשות סרטון של איש הולך בלה בלה בשני צורות: הראשונה אפשר פשוט לעשות עיגול (ראש), קווים (ידיים) וכו'.....צורה שנייה אפשר לעשות עיגול בתוכו לצייר עיניים, גבות, אף, פה, אפשר לנסות לצייר בגדי לבוש, אבל לדעתי גם זה לא נחשב כגראפיקה כי זה שונה מהגראפיקה העצומה שאני רואה בסרטוני פלאש...
אז מה ההבדל בין מה שהזכרתי לבין גראפיקה, האם אפשר לעשות גראפיקה בתוכנת פלאש (MX04)?..

תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2005, 14:29
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "5 שאלות של מתחיל...תודה לעונים!"

1, ActionScript או בקיצור AS

2, אממ, יש את :kirupa.com
אפשר ללמוד מדברים בסיסיים עד מתקדמים +
אבל אני לא מכיר אתר המלמד באופן מסודר כמו ספר...

3, לא עושים את זה כשרוצים לעבור פריים, עושים את זה כשרוצים לצור פריים (בקיצור F6)
לפי השאלה, עדיף לך קודם ללמוד את יסודות הפלאש והאנימציה בכלל לפני שתתחיל ללמוד AS.
נסה את האתר : פלאש במעבדה - לימוד בסיסי

4:
1, אתה יכול פשוט לפתוח את שני מסמכים במקביל ולהעביר מה שאתה רוצה מספריה לספריה.
2, בחיים שלי לא ריתי שפריטים נעלמים מהסיפריה כשיוצאים מפרוייקט אלא אם כן, לא שמרת את השינויים כמובן.

, אין קשר, גרפיקה לא קשורה ליופי הציור והפרטים בו, מספיק שתצייר עיגול, זה כבר גרפיקה כלשהיא . בכל מקרה, הגרפיקה "העצומה" שאתה רואה אכן נעשתה בפלאש (או על דף נייר ), אך סביר להניח שבידי מישהו כישרוני
אין קשר בין יכולת ציור לבין פלאש, זה לא שאם תדע פלאש תדע גם לצייר, תחום שונה...

ישן 05-09-2005, 14:36
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
עוד 2 שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "5 שאלות של מתחיל...תודה לעונים!"

אוקיי תודה על התשובות.
עוד משהו, מה זה MC ?
ראיתי אנשים אומרים תעשה MC1 ו- MC2 ....
נגיד ואני משער שMC = MOVIE CLIP..זה לא אומר לי הרבה כי הדבר היחידי שאני יודע על MOVIE CLIP זה שאפשר לקחת אובייקט ולהפוך אותו לMOVIE CLIP, ובכלל במדריך הזה של ה- STICK WALK ה- MC אומר כל הליירים+הפריימרים שבהם רואים את הבנאדם עושה STICK WALK...

אני מקווה שבעזרת התשובה אני ידע מה זה אומר:
ציטוט:

אם אתם עושים סרטון פריים ביי פריים עם סטיקמן ויש קטע של הליכה, אתם פשוט עושים שכבה חדשה לMC עם אנימציית ההליכה
ושמים את הקיפריים שלו פריים אחד אחרי השכבה של הסטיקמן, מזיזים את ה MC מהמקום שהסטיקמן עמד עד למקום שאתם רוצים שהוא יגיע, ואז שמים קיפריים (עם הסטיקמן) בשכבה של הסטיקמן, פריים אחד אחרי המקום שהשכבה של הMC נגמרה(וממקמים את הסטיקמן באותו מקום)

תודה

עריכה: האם כשהוא אמר MC הוא התכוון לכל הקטע שהבנאדם הולך (עושה את ה-STICK WALK?)
וכל היצירה של ה-STICK WALK לקחה 6 ליירים. האם אפשר לעשות PROJECT חדש (כלומר NEW FLASH PROJECT) ולהדביק שם את מה שעשיתי, ושהוא יקח רק לייר אחד?
ישן 05-09-2005, 14:53
צלמית המשתמש של ``DarkLight``
  ``DarkLight`` ``DarkLight`` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ``DarkLight`` שלח הודעה דרך MSN אל ``DarkLight``
תשובה

אכן,MC זהו מובי קליפ,ואיתו אפשר לעשות מלא דברים מלבד להפוך אותו לסמל(שבתוכו אתה יכול ליצור אנימציה), הוא מין יחידה בסיסית שניתן לעשות איתו מלא דברים, אתה יכול לשנות לו את הגודל, להזיז אותו ממקום למקום, להפוך אותו לטריגר לדברים אחרים על הבמה ועוד, כמובן שאתה צריך לדעת AS בשביל זה.

באשר לשאלה השניה: האנימציה שיצרת אתה לא יכול לדחוס ללייר אחד, מכיוון שהאנימציה מתפרסת על כמה ליירים, אבל, אתה יכול להפוך את האנימציה לקבוצה(GROUP) או למובי קליפ.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר