לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2005, 17:24
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
בעיה על בעיה...

כיוןן שהסיפור ארוך ומורכב אני ינסה כמה שיותר לקלוע ובקצרה....
אז ככה...יש לי חבר חדש,כבר שבועיים...הייתי מאוהבת בו במשך חצי שנה אבל הוא לא שם עליי ואפשר היה לראות את זה מהצד כמשחק שלו בי...
עם הזמן,הוא למד לדבר איתי ולהגיד לי שהוא גם מעוניין בי,עד שזה קרה אני חזרתי לקשר טלפוני עם האקס שלי,שלא היינו בקשר חצי שנה(מיום הפרידה שלנו)..בפגישה הראשונה שלנו אחריי חצי שנה נישקתי אותו,לא יכולתי להתאפק..הוא היה כל כך מקסים...הוא עשה ביג דיל מהנשיקה הזאת ופחד שאני יתחרט ואז סתם ירגיש חרא עם עצמי,ומה שקרה הוא בדיוק ההפך,הייתי בעננים...באותו הזמן הקשר עם השני המשיך להתפתח,הוא המשיך לדבר איתי פתוח (לפניי שתבינו לא נכון לא הייתי עם שניהם!)
כשאני והאקס נפגשנו פעם שניה אז הוא פתאום בא אליי ביציאה:"תני נשיקה"...חשבתי בהתחלה שהוא צוחק כי הוא התערב עם חברים שהוא במרחק נגיעה מבנות במשך שלושה שבועות(ככה שאפילו לתת לו יד לא יכולתי כל הערב,שלא נדבר על נשיקות),התעלמתי ממנו פעם ראשונה,אחריי זה באה פעם שניה וגם שלישית...המשכתי להתעלם..
כשהוא הסיע אותי הביתה ויצא ללוות אותי לשער של הבית הוא פתאום חיבק אותי ויצא שהתנשקנו...
מאז אותו יום בקושי דיברנו..הוא מאוד רוצה לבוא לבקר אבל לא יוצא כי הוא עובד ואני לומדת..
לאחרונה נהייתי חברה של השני..ושלא תבינו לא נכון,אני אוהבת אותו מאוד אבל יש לי משהו לא סגור ולא מובן עם האקס...פתאום אחריי מלא זמן שלא דיברנו הוא אומר לי:"אני מתגעגע לנשיקות שלך.."והוא בכלל לא יודע שיש לי חבר....אני לא יודעת מה אני רוצה...עד שנדמה שיש לי קצת שקט שוב הכל חוזר..
מה לעשות?!?
(סורי על המגילות!)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 19:14
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
חלוש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "בעיה על בעיה..."

חלוש בכל קשר מגיע השלב בו צריך לסיים אותו ואחרי כמה פעמים שחזרת עם האקס, אחרי כמה פעמים שיצא לכם לחזור על התקופה שהייתה לכם פעם, אבל אולי הגיע הזמן לסגור את העניין עם האקס ולהמשיך הלאה בלי יותר מדי מחשבות על מה שהיה ושזה היה טוב אלה לקחת את הקשר העכשוי שיש לך ולהתקדם איתו הלאה...

תנסי פשוט להמנע מכל הדברים שגורמים לך לחשוב על האקס ואם יש צורך אולי אפילו תנתקי לתקופה קצרה עם האקס את הקשר עד שלא תהיי בטוחה שזה שחבר שלך עכשיו הוא האחד והאקס הוא העבר ולא יותר מזה!

אם טוב לך עם החבר שיש לך עכשיו אז אין בכלל שום סיבה שתסבכי את עצמך ברגשות שאולי נשארו לך לאקס ומי יודע אולי אלה לא רגשות אלה זכרון טוב מהעבר שהיית רוצה להחזיר שיהיה גם העתיד כי היה לך טוב אז, אבל מי יודע האם זה יחזור או לא?!

אני אומר העבר זה העבר ותשאירי את האקס ככה בעבר, היו לכם אפשרויות וכנראה שמשהו לא הצליח אם הוא האקס את תני סיכוי לחבר העכשוי שלך ומי יודע אולי זה ישתלם לך מכל הבחינות.

ואני לא מסכים אם הקודמת שאמרה שתספרי את האמת כי פה האמת נראה לי תהרוס ממש, לאקס לא נראה לי שהאמת ממש תשנה אבל לחבר לדעתי זה ישנה וזה עלול לשבור אותו ואת הקשר שלכם!
שהם יגלו את האמת לא נראה לי אפשרי הרי אין ביניהם שום קשר והם אפילו מכרים שונות אם אינני טועה?!

בכל מקרה זאת דעתי... בהצלחה חלוש
רמי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר