לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 22:14
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "אוי אנשים אני לא מה איתכם אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sniper666
אוי אנשים אני לא מה איתכם אבל עכשיו אני בטוח שהוא בן 15 ורק מתחחיל בסצנהה

1 לאונרדו זה בראשון
2 תיסע לת'א לחנות בשם "תומר" הרוב שם מקורי והמחירים בסביבות ה80+

אני יודע שלאונרדו בראשון מה הקשר? פשוט לא ממש חיפשתי חולצות עד עכשיו, ואנלא מחשיב את תומר בתור חנות כי הוא יקרן מסריח ומניאק. תפסיק לדבר סתם. ותפסיקו לנסות להסתלבט על מתחילים כאילו שזה רע להיות מתחיל. אני התחלתי עם הסצנה לפניי שנתיים. מספק אותך? גם אם לא, לא איכפת לי.
עוד לא הצלחתי לקבל עזרה אמיתית בפורום הזה רק תגובות שטוטיות ועוד אתם טוענים שאני בן 15, אם הייתם באמת בוגרים לא הייתם מתנהגים כמו שאתם מתנהגים אפילו אם הייתי מתחיל ואפילו עם המיין בנדס שלי היו סליפנוט וקורן. ועכשיו מישהו פה באמת יודע משו ולא סתם בא לתפוס פוזה ויכול לעזור לי?
שוב, תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 19:41
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אוו וואו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "בקשר לחולצות..."

מתי תבינו שמוזיקה זה לא פוזה זה טעם? כל אחד בא אליי פה בטענה שאני מיתלהב מזה שהמוזיקה שלי היא אנדרגראונד או שהיא לא כבדה מספיק וכל מיני חרטות.... לא איכפת לי בכלל מכל ההגדרות האדיוטיות האלה לא מעניין מה ההבדל בין בלאק לדת', לא איכפת לי מזה דום מטאל אני אפילו לא יודע מה ההגדרה של טראש. אני שומע מוזיקה כי אני אוהב מוזיקה, לא בשביל להיתלהב על אחרים ולא בשביל להיות מאגניב ששומע אנדרגראונד והאבי סטוף. אני לא הכרתי עד היום אנשים שהתחילו מטריסטוניה וסיירניה כי זה לא מוזיקה ששומעים כל יום. אתם מכירים? יופי לכם אני מאוד גאה בכם.
אל תזיינו לי ת'שכל על כל משפט מזדיין שאני כותב פה אף אחד לא עובר מבריטני ספירס לגרולים ודיסטורשן ולזה היתכוונתי.
איכשהו בפורום הזה אני רק מקבל עצבים וויכוחים אדיוטיים שנשבר לי מהם אבל תשובות לשארלות שלי אני מניח שאני אף פעם לא יקבל כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר