לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 22:33
  I SamNet I I SamNet I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שאלה שממש חשובה לי - קרבי VS ממר"ם.

אני יכול להתקבל לממר"ם - יש לי סיכוי גדול מאוד.
אבל כרגע אני ממוין עם 82 לקרבי אני חושב על דובדבן/צנחנים בתור תפקיד לקרבי.

השאלה שלי מה עדיף לי ? ללמוד ממר"ם,תוכניתן או ללמוד משהו דומה אחרי צבא בתור תואר ראשון.
האם ממרם זה נחשב כמו תואר ראשון ? איזה מהשניים עדיף (תואר באותו נושא של תכנות ואולי שילוב של פיסיקה עם זה).

עוד שאלה, האם יש עדיין בחינות לממר"ם ? ואם כן אז אפשרי לפרופיל כמו שלי 82 להתקבל ?
והאם המבחנים יהיו אותם מבחנים כמו של פרופילים נמוכים? אני לא רוצה שיהיו לי מבחנים קשים רק בשביל שאני אכשל ואז יוכלו לשלוח אותי לקרבי בכח.

עוד משהו - אולי כדאי להוריד פרופיל ל64 בשביל ממרם ? ואם אני מוריד ל64 ואני מתחרט אפשר להחזיר את הפרופיל ל82 כדי להבחן לחיילות קרביים ?

תודה לכם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 05:21
  Educated Fool Educated Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
תראה.. אתה צריך לעשות כאן לא מעט שיקולים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I SamNet I שמתחילה ב "שאלה שממש חשובה לי - קרבי VS ממר"ם."

אני אתחיל בצד הטוב:
חברה של אח שלי היתה קצינה בממר"ם, יצאה מהצבא, ומצאה עבודה בהיי טק עם משכורת די מפוצצת לגילה של כ-10000 שקלים לחודש + רכב + פלאפון + הטבות ובלה בלה בלה...
וכאשר יש לך עבודה כל כך טובה, אתה יכול באותה תקופה כמובן להמשיך ולבסס את השכלתך ע"י לימודים לתואר במחשבים ו\או פיזיקה (כמו שציינת)
עכשיו לחלק הפחות נחמד:
אם אני לא טועה אתה צריך להשקיע בממר"ם כחצי שנה לקורס קד"צ שאינו נחשב בפז"מ.
בפרט לכך, זה לא שלוש שנים מול מחשב, אלא 4 וחצי-5 שנים, כי חותמים קבע לשנה וחצי או לשנתיים (לא זוכר במדויק).
לגבי ההורדת פרופיל.. אם אתה שוקל גם להיות בקרבי, אני חושב שלא תיקח את הסיכון הזה.. כי שמעתי על אנשים עם פרופיל גבוה שהתקבלו לשם. לעומת זאת, חבר שלי שהוציא 99 ב-5 יחידות מחשבים לא הצליח להתקבל לממר"ם. כלומר.. אל תיקח שום מיון בצבא בתור "בטוח אני עובר אותו" כי תמיד יש סיכוי גם שלא תעבור, ולכן לא כדאי לך לעשות מהלך דרסטי כמו להוריד פרופיל אם חשוב לך לשמור על האפשרות שתוכל ללכת לקרבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר