לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2005, 14:47
  AvnerYaron AvnerYaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.04
רפי, לא להלחץ כלל !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi_k שמתחילה ב "שתי תקלות ב-D70"

א. התקלה הראשונה באמת מוזרה ביותר - הלואי ויכולנו לבצע רב-חשיפה בדיגיטל, הלואי.
שווה בדיקה (נראה כמו משהו זניח בתוכנה).
ב. לא לפרמט, לא לדאוג. הכרטיס פשוט לא יושב טוב במקומו - לא כל הפינים במגע עם
החורים שבכרטיס. להוציא בזהירות את הכרטיס, ולהכניס שוב. תמיד זה מסתדר.
אגב, בהוראות היצרן התקלה מופיעה וגם הדרך ( שהזכרתי) מצויינת שם.

נושא אחר לגמרי.
רפי, בוודאי אתה זוכר את הסיור המשותף לגוש קטיף. מאחר והנושא כבר יורד מסדר היום הציבורי, ויש איזו הדחקה נוראית של כל הנושא, מה דעתך שתיזום איזה משהו יצירתי בנדון - נסיעה לבקר את המפונים, קראוילות, חוף ניצן, תחנת הרכבת בת"א, שדרות, נתיבות.
נראה לי שיש כל כך הרבה מה לצלם בנושא, ולהביע. מה דעתך ??

אבנר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2005, 18:40
  rafi_k rafi_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "רפי, לא להלחץ כלל !"

תודה על התגובה, אל תדאג לא נלחצתי, אני ממשיך תמיד לצלם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AvnerYaron
א. התקלה הראשונה באמת מוזרה ביותר - הלואי ויכולנו לבצע רב-חשיפה בדיגיטל, הלואי.
שווה בדיקה (נראה כמו משהו זניח בתוכנה).

אם כבר התלהבת, אז קבל עוד תמונה, נראה לי היחידה שיש בה את אותו דפקט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2005/09/04/28880164.jpg]

ציטוט:
ב. לא לפרמט, לא לדאוג. הכרטיס פשוט לא יושב טוב במקומו - לא כל הפינים במגע עם
החורים שבכרטיס. להוציא בזהירות את הכרטיס, ולהכניס שוב. תמיד זה מסתדר.
אגב, בהוראות היצרן התקלה מופיעה וגם הדרך ( שהזכרתי) מצויינת שם.

אל תדאג לא פירמטתי, ובהוראות בעיברית רק כתוב לפרמט, כך שזה לא ממש עזר, אני אקרא אותם גם באנגלית, אני מקווה שלא נכנס לכלוך לאחד מהחורים בכרטיס.

ציטוט:
רפי, בוודאי אתה זוכר את הסיור המשותף לגוש קטיף. מאחר והנושא כבר יורד מסדר היום הציבורי, ויש איזו הדחקה נוראית של כל הנושא, מה דעתך שתיזום איזה משהו יצירתי בנדון - נסיעה לבקר את המפונים, קראוילות, חוף ניצן, תחנת הרכבת בת"א, שדרות, נתיבות.
נראה לי שיש כל כך הרבה מה לצלם בנושא, ולהביע. מה דעתך ??

אבנר.

לדעתי עבור דבר כזה אפשר כבר לפתוח אשכול חדש, ולשאלתך, בוודאי שאני זוכר את הסיור, אני בכיף הייתי יוזם דבר כזה , אלא, שכרגע זה לא ממש נראה לי הזמן המתאים.
ברשותך אני אפרט את המושגים שציינת:
קראווילות=חוף ניצן- זה אתר שיותר צמוד לכביש 4 מאשר לחוף, זה קצת לפני בט"ר ניצנים, שם אמורה לקום עיר קראווילות(=מכולת מסע שצבעו בלבן והדביקו גג אדום) זמנית, נכון להיום רוב האיזור שם בבניה ויש מעט משפחות.
תחנת רכבת ת"א- שם השתכנו על ל-1 לספטמבר מגורשי נצר חזני/עצמונה(אני לא זוכר) מה-1 הם עברו ליישוב שורש בכניסה לירושלים.
שדרות= עיר שחטפה הרבה פצמר"ים וכנראה תחטוף עוד הרבה אבל לא משהו מיוחד ביחס לגירוש.
נתיבות- בצפון העיר הקימו תושבי עצמונה ונצרים עיר אהלים.
אשקלון,מבקיעים,שחר...-יישובים ששם מוקמים מחדש חלק מהחממות.
עד כאן זה היה הצד הטכני בערך, לגבי ביקור התושבים עצמם זה לא נראה לי ממש חכם, הדבר האחרון שהם רוצים עכשיו זה לראות צלמים(הם ראו מספיק בתקופה האחרונה), אבל אם אתם ממש מתעקשים באותה מידה אתם יכולים לבוא אלי הביתה ולראות זוג מגורשים שכרגע גרים אצלינו.
לגבי איזורי החממות- כרגע החממות הם בהקמה ובשיקום השתילים, אני התנדבתי השבוע בשיקום החממות, וכמובן כל מי שרוצה להתנדב מוזמן, חלק מהעבודות קלות וחלקן קשות(עושים רק מה שמסוגלים), וגם כאן לא נראה לי ממש שייך להתקע באמצע עם מצלמה, אבל אם מישהו רוצה להתנדב ולצלם תוך כדי הוא מוזמן.
לפי דעתי נוכל לארגן מפגש עוד כחודש כשהעינים יהיו יותר ברורים, כרגע זה ממש להיות תקוע ולהפריע.

רפי
ישן 05-09-2005, 13:52

רפי, תודה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rafi_k שמתחילה ב "תודה על התגובה, אל תדאג לא..."

קודם כל, אתה צודק לגבי הפירמוט שהיצרן ממליץ עליו במקרה של התקלה שהזכרת. פשוט רק זכרתי שזה מצויין בספר, אבל לא בדקתי מה בדיוק הוא ממליץ.
התקלה כבר חזרה אצלי מספר פעמים, וזאת היתה הדרך המהירה והיעילה ביותר לתקן אותה.

לגבי "ביקור" המפונים/מגורשים.
יש לי תחושת בטן שאתה צודק בגישתך החמלתית (ואני לא ציני). אתה יודע שבביקורנו בגוש ניסינו להפריד פוליטיקה לחלוטין מעצם התיעוד. כמו שאתה אמרת בביקורת שלך על התמונות שפירסמנו אחרי הסיור - לכל אחד הפרספקטיבה שלו, ויתכן - בעצם בטוח, לכל אחד יש נקודת מבט אישית מאוד בנושא.
זאת בדיוק הסיבה שהעליתי את רעיון התיעוד העכשווי של נושא המפונים ומה עלה בגורלם.
יש לי תחושת בטן קשה, שזנחנו את נושא המפונים בקלות רבה מדי. יכול להיות שמאמץ קטן שלנו להגיע אליהם - דוקא כן יהיה חשוב להם, בטח לנו כצלמים.
נכון שאנחנו מדינה רודפת ריגושים - כנראה שגמר "כוכב נולד" היה יותר חשוב מהמשך המעקב וסיפורם של אנשים שהם חלק מאיתנו, ועברו טראומה. ואת זה אני אומר - לא אדם דתי, ובטח לא אחד שמתנגד לניסיונות להרגיע את האזור ולקרב את השלום.
כל הכבוד לך על מאמציך לעזור לאנשים שפונו. באמת יישר כוח.
בוא נפתח אשכול - ברגע שתרגיש שזה יותר אקטואלי מבחינתך ??
ישן 05-09-2005, 16:26
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
אבנר טוב לראות אותך שוב פעיל בפורום
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "רפי, תודה."

אבל תרשה לי לחלוק על דעתך
הסיקור בתיקשורת של דברי הבלע, האלימות, ההצגות הברוטליות, החיבוקים השקריים והנוער הברברי - היה מעל ומעבר לכל פרופורציה ואני חושש שאותו אינטרס שאמרת לי בזמנו של המדינה לסקר כמה שיותר את התהליך היה מופרז לחלוטין רק כדי להראות לעולם שלכאורה לא יהיה אפשרי לפנות גם את יהודה ושומרון.
מנגד, אנשים "אחרים" שגורשו ללא שום פיצוי מבתיהם לא קיבלו חצי אחוז מהסיקור הזה, הרי לא היה ממש אכפת להם מאותם פועלים שהם יכלו לנצל שם ב40 שקל ליום (כי החוק הישראלי תקף שם רק כשנוח להם) - כי "יהודי יכול לגרש לא יהודי".
הם קיבלו כופר פי 10 ממה שהבית שלהם עלה ובמקום שהם יפצו את המדינה על הנזק שגרמו לה ברבות השנים - ה"בכי" שלהם ממשיך להופיע בתקשורת. עד כמה מוצדק המאבק על גודל הוילה.
כל מי שרצה יכל לקחת את הכופר חודשים רבים לפני ההתנתקות ולקנות לעצמו בית, אבל רובם העדיפו להמשיך את הפרובוקציות והפגיעה באותם אנשים שמימנו אותם ושמרו עליהם. אולי גם קיוו להגדיל את כופר, וכעת הם ממשיכים לנצל את כספי המסים שלי שהולכים כדי לממן להם בנוסף גם שכירות ודיור זמני.
הפעם אני לא אצטרף לסקר אותם, אנשים כאלה הם לא חברים, לא אחים ולא ראויים לשום תשומת לב.

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 05-09-2005 בשעה 16:33.
ישן 05-09-2005, 19:14
  rafi_k rafi_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "בניגוד לימין, מושגי אויב/ידיד..."

לגבי הפיתרון- הלוואי, אם זה היה נכון תאמין לי שהיו מבצעים אותו מייד, רק שזו השלייה מהסיבה הפשוטה שאם תקשיב למנהיגי אירגוני הטרור הם גם דורשים את תל-אביב-יפו ועוד שאר ערים, כך שהחלום הזה לא ממש בר מימוש.

2- לגבי הפיצויים- צר לי לאכזב אותך, אבל הפעם העיתנות התגלתה במלוא מערומיה, כאשר לא חקרה בכלל את הנתונים וכך מציגה אותם, אני אשמח לשמןע אם אתה מכיר מישהו עם פיצויים שונים, אבל אם תרצה דוגמה נוספת, אז אח של שכן שלי, משפחה עם 9 ילדים, בית 200 מ"ר+40 דונם חממות לגידול פרחי נוי+חדרי קירור, כל השטחים ניקנו מהמדינה כחוק, +תשלום על כל הבנייה והפיצוי שלו הוא 180,000 $.

וצלערי, אני רואה את שמחתך בכאבם של אחרים, מה שע"פ הגדרתך שם גם אותך בצד של הרעים.
ישן 06-09-2005, 08:34

שלום ניר, שלום רפי, שלום זיו !
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "ה"רעים" ו"אויבים" לדבריך ,..."

ניר, תודה על הברכות. חזרתי ממש בקטן, אני נכנס לפורום פעם ביום בקושי ורק מרפרף על תמונות מסוימות בלבד. אני קצת בקשיים לאחרונה - ועל כך בפרטי.

לגבי הויכוח שלצערי פתחתי כאן. צודק זיו לחלוטין. אנחנו פורום צילום, ווכוחים מסוג זה יש לעשות בפרטי או בפורום אחר. אני כן התכוונתי לצד התיעודי, הצד הצילומי - ולא להכנס לצד הפוליטי - שהוא כאמור רק תוצר לוואי.
אני לא מנסה להיות פוליטיקלי קורקט - אני פשוט רוצה לשמור על הרמה והאיכות שמופגנת פה בפורום.
ניר - קשה לי מאוד עם משפטים (כשאתה מתייחס למתנגדיך) כמו: אנחנו לא חברים, לא אחים, ודומים להם. העובדה שאנחנו מנהלים דיאלוג תרבותי כאן, ובטח כמו זה שניהלנו במהלך הסיור לגוש, רק סותרים את דבריך. אתה לא באמת מתכוון - גם כשאתה מתרגז נורא.
רפי - בואו נוריד להבות ונפתח אשכול מסודר - כשיגיע הזמן המתאים.
חוץ מזה - מה קורה עם המצלמה ? ראיתי שפרסמת תקריב שצולם בקנון....
הכל בסדר עם הציוד ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר