לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2005, 22:21
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
שוב, אנחנו לא מחוייבים להזהיר באופן אישי כל משתמש ומשתמש.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "אמממ... מה שמומנט התכוון..זה"

לפעמים עושים את זה כשרואים שמדובר במשתמש חדש שנרשם היום או אתמול, למרות שגם זה לא צריך לעשות. אחריותו של המשתמש להכנס לפורום וללמוד את החוקים שלו לפני שהוא כותב. החוקים כל כך בולטים, שאם המשתמש "פספס" אותם (כלומר נכנס וכמו ישראלי מצוי לא קרא שום דבר, ישר לחץ על כפתור ה"כתוב"...), זאת בעיה שלו בלבד.

אם למשתמש ננעלה הודעה, "שיפשפש במעשיו"... כלומר שיחפש בפורום את החוקים שלו שהוא כנראה לא קרא ויבדוק על מה ההודעה שלו עברה. אם הוא מצא שהוא לא עבר על אף חוק, המנהל יסביר לו בפרטי על מה עבר, או שישחרר את ההודעה אם הוא טעה. אבל לקרוא את החוקים זו חובה, לא זכות. זה צריך לבוא מכם. זה שאנחנו מנהלים לא אומר שאנחנו צריכים לעשות הכל בשבילכם, אתם רק נרשמים ומקבלים הכל על מגש של כסף... יש כללים, צריך לעמוד בהם.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2005, 22:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני מסכים ולא-מסכים, בו זמנית.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "שוב, אנחנו לא מחוייבים להזהיר באופן אישי כל משתמש ומשתמש."

אני מסכים איתך - שחובה לקרוא את חוקי הפורום - לפני הכתיבה בו.
זה כמו שאם לא קראתאת הוראות ההפעלה של מוצר מסויים - הביטוח לא חל עליו. משהו כזה.

אבל, אני חושב שבאמת משפט כזה, ישיג תוצאה כפולה:
- גם ילמד את האדם הספציפי ויעמיד אותו על טעותו.
- גם ילמד משתמשים אחרים שלא לבצע את אותה הטעות.

שני אלה - במחיר של שורה אחת. או אפילו הפנייה לחוק הספציפי.

במקום זה, המשתמש צריך לחזור על חוקי הםורום, לחפש (ואוליי לא למצוא), לפנות אלייך בפרטי, אתה עונה - ואז הוא משנה את הטעות (במקרה הזה, חתימה).
כל התכתובת הזאת - הייתה יכולה להחסך משניכם ע"י שורה.

ויכולה להחסך בעתיד למשתמשים אחרים - כי הם ילמדו מטעויות של אחרים.

אבל, שוב, כמובן - שזהו שיקול שלך...

ישן 27-09-2005, 21:09
צלמית המשתמש של EvyatarBH
  EvyatarBH EvyatarBH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.02
בתור מנהל לשעבר בפורום חתימות....
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי AlphaGuru שמתחילה ב "לא אמרתי שלא צריך להקפיד על החוקים"

הבעיה היא שיש המון אשכולות עם חתימות שעוברות על החוקים.
אז בהתחלה עוד הגיבו לכולם (ואפילו לא נעלו, אלא נתנו צ'אנס לתקן באותו אשכול),
אבל הזמן עובר ואתה רואה שכלום לא משתנה וכבר כתבת מאות פעמים "החתימה עוברת על חוקי הפורום" וכו'.... נמאס.
לכן בפורום חתימות נועלים אשכולות כאלו באופן כמעט אוטומטי.
אגב, אפשר להשוות למישהו שנכנס לפורום תוכנה וביקש תוכן לא חוקי - הנעילה תהיה מיידית, לא?
הרי כולם כבר אמורים לדעת שפרש הוא פורום חוקי וכו'.

אף אחד פה לא דיקטטור ולא שום דבר, אבל כמה פעמים אפשר להסביר את החוקים?!

אני מקווה שעכשיו העניין יותר ברור.

ישן 27-09-2005, 21:22
צלמית המשתמש של AlphaGuru
  משתמש זכר AlphaGuru AlphaGuru אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
Follow me...
העניין ברור מלכתחילה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי EvyatarBH שמתחילה ב "בתור מנהל לשעבר בפורום חתימות...."

והכוונה שלי הייתה למשתמשים חדשים....
לא למשתמשים שכבר וותיקים ויודעים את החוקים..
פותח האשכול כאן היה משתמש חדש שנעלו לו את האשכול והוא לא הבין למה.
אני יכול להזכר שאני הייתי עוד משתמש חדש (וגלשתי הרבה בפורום חתימות), אתה שלחת לי הודעה פרטית ובה הסברת לי את החוקים מתוך הבנה שאני חדש ולא יודע אותם.
ההודעה הזאת יצרה לי אווירה הרבה יותר נוחה - לדעת שיש חוקים, ואם אני עובר עליהם (מתוך תמימות ולא עצלנות..) אז יוסבר לי מהי הטעות בצורה מכובדת ולא ביד קשה (לדוג': נעילת אשכול ללא הסבר..)
אני לא מבקש ששי-לי תשלח הודעה פרטית לכל אחד שעובר על החוקים- אבל שורה או שניים בתוך האשכול יעשו את ההבדל.

מובן לי שכמנהל הרבה זמן בפורום הזה, הרוטינה של מחיקת ונעילת הודעות הוא דבר שיכול להיות נורא מעצבן ומעיק. אבל עם כל הכבוד, זהו משהו שצריך לקחת בחשבון שאתה מנהל פורום שיש בו חוקים שנורא קל לעבור עליהם (במיוחד לאדם שחדש שלא רגיל לחוקי חתימות - דבר שלא נפוץ בפורומים אחרים)

ישן 28-09-2005, 06:44
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
זהו, באמת שנמאס לי.
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי AlphaGuru שמתחילה ב "העניין ברור מלכתחילה"

נמאס לי שאנשים שלא מכירים אותי או את דרך העבודה שלי מותחים ביקורת על צורת הניהול שלי, על סמך מקרים בודדים בלבד.
את האמת? זה נראה נורק קל מהצד. אבל אני קורעת את התחת בשביל הפורום הזה. לא רק משתמשים חדשים מקבלים הסבר, אפילו הותיקים.
בזמני הפנוי אני נוהגת לשלוח למשתמשים הודעות פרטיות בנוגע לחתימות הלא חוקיות שלהם, הסבר על החוקים + חתימה מתוקנת שמתאימה לפורום. כמה עשרות משתמשים בפורום הזה יכולים להעיד על כך.
ולא רק ש"תודה" נהפכה מזמן למילה גסה בפורום הזה, אני אפילו מקבלת תגובות כמו "למה נזכרתם רק עכשיו, אני כבר שבועיים עם החתימה הזו", או כינויים כמו "שוטרת", "קטנונית" ו"משועממת". ולא רק זה, גם צריך הרי להגן על הפורום כשאני נתקלת בתגובות כמו "איזה פורום חרא", "החוקים מבריחים אנשים" או אפילו "בפורום על-רמה לא מקפידים על שטויות כאלו".
אז באמת סליחה שאני לא עומדת בקריטריונים שלך ל"מנהלת המושלמת", אבל רבאק, מה עוד אתה רוצה?! שאני אשלח להם עוגיות חמות בדואר אוויר ביחד עם החוקים?

רוצה עוד עובדות?
אני יכולה לחסום גלובאלית לפחות רבע מהגולשים בפורומים, בלי הגזמה. אבל אם אתה רוצה מספרים - אולי שני אנשים נחסמו בפועל בסביבות השנה שעברה על זילזול בחוקים. כנ"ל בפורום חתימות. אני יכולה לחסום שם על ימין ועל שמאל, אבל זה לא ככה כפי שאתה רואה.
אז נותנים עוד צ'אנס, ועוד צ'אנס, ועוד אחד... וכמה שמשקיעים... זה פשוט לא יספיק לכם אף פעם, נכון?
ישן 28-09-2005, 21:29
צלמית המשתמש של AlphaGuru
  משתמש זכר AlphaGuru AlphaGuru אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
Follow me...
וואוו!
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "זהו, באמת שנמאס לי."

מה עשית מהדברים שלי??
לא העברתי ביקורת - לא עליך ולא על דרך הניהול שלך. בסך הכל הגבתי מלכתחילה למישהו אחר על דעתו. אני לא רואה בדברים שלי שום קריטריונים ל"מנהלת מושלמת" ואני מאוד מעריך את העבודה שאת עושה וגם הבהרתי שאני כן מבין שזה לא קל:
ציטוט:
מובן לי שכמנהל הרבה זמן בפורום הזה, הרוטינה של מחיקת ונעילת הודעות הוא דבר שיכול להיות נורא מעצבן ומעיק.

כמו כן, לא ביקשתי ממך שום דבר שיכול להיות קרוב להקצנות שלך - אלא כולה שורה וחצי.
ובקשר לאפשרויות החסימה שלך, מובן לי שאת יכולה לחסום את מי שבה לך (זה עניין שמנהלים נוטים להתגאות בו..).

תמשיכי בעבודה הטובה שלך! (ולא, זה לא בציניות..) ואני יודע שקשה לעשות כל-כך הרבה בלי הוקרה מצד המשתמשים - זו בעיה שגם אני נתקל בה בחיי היום יום (חחח, לפני יומיים...). שוב, לא העברתי ביקורת - רק עצת ייעול. ואני מצטער עם נפגעת ממה שכתבתי (זאת לא הייתה כוונתי...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר