לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2004, 09:57
  סולנית התעויוט סולנית התעויוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.04
חיים מסובכים לנערה בת 16 וחצי..

תישמעו את הסיפור שלי..
הכרתי ככה מישהו בערך קצת לפני 14 ואז היינו חברים 3 חודשים וניפרדנו ושוב 3 חודשים וניפרדנו ושוב.. הכל בגלל המרחק(לא משנה המקומות..) ואני כבר לא ממש יודעת למה ואיך הקשר היתנתק לנו אבל לא בגלל שהפסקנו לאהוב..ולפני 4 חודשים אמרתי לחברה שלי שאני מחזירה אותו אלי ולא משנה איך התחלתי לחפש מישהו שיקשר בנינו ובהתחלה רק מסרתי לו ד"ש ואז נודע לי שיש לו חברה כבר שנה וחצי.. אז אמרתי שאני לא יכנס בניהם(בסוף הם ניפרדו מלפני כמה חודשים..)..אבל אחרי איזה שבועיים הבנאדם הזה שאמרתי לו למסור לאהובי ד"ש חזר אלי ואמר לי שגם הוא מוסר לי ד"ש ושהוא מתגעגע ורצה ממנו את הטלפון שלי ככה הקשר היתחדש ניפגשנו והחלטנו שנחכה לגיל יותר גדול כדי שנוכל לחזור יחד כי אנחנו לא ניהיה מסוגלים לעוד פרידה חס וחלילה אז לפני כמה ימים הוא אמר שיחכה לי ואני גם אמרתי לו שאני יחכה לו ואולי אתם לא מבינים אבל הוא האהבה של החיים שלי ואני מפחדת שחס וחלילה יתנתק הקשר...או שהוא ימצא מישהי... כי הוא גם אמר שאם יהיה לי מישהו שאני ילך על זה והוא לא רוצה להיות תקוע באמצע ואם תיהיה לו מישהי הוא ילך על זה אבל לא יוותר עלי בחיים אבל בכל זאת אני ממש מפחדת..

נערך לאחרונה ע"י סולנית התעויוט בתאריך 23-11-2004 בשעה 10:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2004, 12:10
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
קודם כל שלום וברוכה הבאה (גם השבה אם אני לא מתבלבל..)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סולנית התעויוט שמתחילה ב "חיים מסובכים לנערה בת 16 וחצי.."

תראי קשר זה דבר מאוד פשוט צד אחד אבל גם אחד הדברים הכי מסובכים שיש... אני מאמין וגם מוכיח שאהבה יכולה לנצח הכל! אפילו מרחק נכון זה זה קשה ומלווה בגעגועים וכאב אבל זה אפשרי מאוד! קחי אותי לדוגמה אני בן 17 וחצי+, 18 בינואר חברה שלי בת 15 ואנחנו אוהבים כמו שמעולם לא אהבנו אהבה יפה טהורה ומתוקה אז נכון שזה קשה עם המרחק והכל אבל אנחנו חורשים את האיי סיקיו וממנים את "בזק" ואת חברות הטלפון הסלולריות ומדברים מלא רק בטלפון יש לנו שיחה של שעה כל יום לפני שאנחנו הולכים לישון, ופעם בשבוע אני נוסע אלייה באוטובוס בינתיים כי לא הולך לי כל כך בטסטים.. (נכשלתי גם בשני =( על מה אני לא יודע נהגתי ממש טוב! טוב אבל זה לא לעניין) אבל אני נוסע אלייה או שאם היא קרובה אליי אז גם נפגשים קיצור מנצלים כל הזדמנות ומפנים יום בשבוע, וזה עובד לנו יפה וטוב ושנינו מאושרים יחד אז זה אפשרי רק צריך סבלנות ולדעת להתמודד עם הגעגועים כי ברגע שנפגשים שוב כל הגעגועים הופכים לאושר צרוף ומאמינים שזה מחזק את הקשר אפשר לקרוא לזה מבחן כוח האהבה ואהבה חזקה יכולה לנצח הכל.

אז שיהיה לך המון המון בהצלחה! נכון זה קשה לפעמים אבל האהבה שווה את הכל!!!

רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר