לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2005, 17:33
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אהבה נכזבת

היי אנשים אשכול שני שלי ביומיים!!!!
מה שלומכם היום?!
אני מקווה שאתם בסדר והכל מצוין בחיים שלכם.

יש לי סיפור בשבילכם זה די סיפור שלי אז אני אתחיל אותו....
לפני שנה וחודש בערך פגשתי בחור מקסים קצת לחוץ ועצבני אבל אחלה בנאדם ולאט לאט התחלנו להתקרב יצאנו מספר פעמים והיה אפשר לראות ששנינו מעוניינים זה בזה....אחרי כמה מיליון שיחות אחד על השני הוא הציע לי להיות חברה שלו (אני יודעת מה אתם חושבים כמה נדוש נכון?!אז זהו שלא)
אני חשבתי שזה מקסים והייתי בשוק כי ידעתי שאנחנו נהיה משהו בשלב מסוים...השארתי אותו תלוי באוויר ואמרתי לו שעדיף שניפגש וכך אני אוכל להיות יותר כנה איתו ..אמרתי לו שאני אשמח לבלות איתו עוד קצת ורק אז שנהיה יותר מזה...כמובן אחרי כמה ימים אמרתי לו שאני רוצה להיות חברה שלו...וידעתי שאם אני לא אגיד את זה עכשיו הוא ייעלם לי ואני לא אחזור לפגוש אותו...
היינו יחד שבועיים יחד אני לא יכולה להגיד שאילו היו שבועיים הכי מדהימים בחיי..אבל נפרדנו בגלל שטות...ריב ראשון שלנו כזוג...יכולנו לגשר את הריב ולהמשיך להיות יחד אבל לא עשינו זאת...
לאחר מכן המשכנו להיות ידידים בערך...וככל שהזמן עבר הבנתי שהרגשות שלי כלפיו מתחזקים יותר ויותר!!ואחרי שלושה חודשים לאחר הפרידה הבנתי שאני מאוהבת בו...ניסיתי לרמוז לו שאני רוצה לחזור אליו אבל לא נראה לי שהוא היה בעניין אז ירדתי ממנו לאט לאט...
ואז זה קרה היה לנו פיצוץ ענקי שבו נזרקו מילים כמו "אני שונא אותך" "הייתי רוצה לראות אותך מתה" וזה היה מצידו ובטלפון!!אז כמובן ניתקתי לו...וכעסתי עליו רצח...
נדלג על כמה חודשים ואז זה הכה בי שוב האהבה שהייתה לי כלפיו הייתה יותר עמוקה ממה שתיארתי.(לא דיברנו מאז המקרה כמובן) והחלטתי שבכדי שהוא יקשיב לי עדיף לי לכתוב מכתב בו אני מצטערת(כי גם אני עשיתי דברים ולא הייתי טלית שכולה תכלת)והייתי מאוד רוצה לחזור להיות איתו בקשר ונתתי את המכתב לחברה שלי שתיתן לו שיקרא הוא קרא ,קיפל את המכתב בחזרה ואמר "אני לא רוצה שום קשר עם מירי" ו"מירי לא שווה את הסליחה שלי" וגם טען שהוא ניסה להתנצל ואני פשוט לא סלחתי לו והלוואי וזה היה קורה כי אז הייתי סולחת לו אני מניחה.אבל זה כמובן לא קרה....
ומאז כל פעם שראיתי אותו נמנעתי ממנו ברחתי ממנו כמו מאש...כל כך פחדתי להסתכל לו בעיניים ולחזור לרגשות שהיו לי...חברה שלי אמרה לי שהיא יודעת שיש לי עדיין רגשות כלפיו ואני כמובן הכחשתי הכל אבל מבפנים ידעתי שזה נכון...והיום שעבר הרבה זמן מאז ה"מכתב" אני עדיין מרגישה כלפיו משהו ואני לא מצליחה להשכיח אותו מראשי ומליבי.אני לא יודעת איך לגשר את העניינים כי עכשיו אני יודעת שהוא לא יקשיב לי...ואני ממש רוצה שהוא יקשיב לי..ולא יודעת איך לעשות את זה..אני לא מתכוונת להתחנן אבל אני רוצה הזדמנות נוספת ...
אז השאלה שלי איך אני עושה את זה עם בנאדם כל כך עקשן כמוהו?!לנסות לשכוח אותו או לנסות לחזור אליו?מה אני עושה???????????????????????????????

תודה על הכל

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2005, 18:25
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
אם את כלכך מתעקשת עליו אני הייתי נותן עוד צ'אנס אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אהבה נכזבת"

הייתי מתנצל בדרך שיותר נוגעת ללב,לא כמו מכתב בלבד,הייתי מצרף משהו.
תחשבי על משהו שהוא אוהב,כמו שבן היה שולח פרחים לדוגמא במקרה שלך,אז תנסי לחשוב על משהו שיגע לו ללב כשהוא יקבל אותו ותצרפי לו מכתב.
לדעתי הוא יקח אותך יותר ברצינות.
אם זה לא עובד,אין לך ברירה ותצטרכי לשכוח ממנו לגמרי,ובשום מצב ושום זמן לחזור לקשר.
גם לי היה מקרה של אהבה נכזבת,אומנם לא התממש כלום והכל נשאר אצלי,וגם אני ניתקתי קשר כדי לשכוח את אותה אחת,וכשחשבתי שהכל נגמר וחזרתי לקשר ידידות איתה,אחרי כמה זמן שוב התחלתי לפתח אליה רגשות,וככה זה הלך וחזר כמה פעמים.
בהצלחה לך ואני מקווה שהכל יסתדר לך

ישן 08-09-2005, 22:47
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי... זה כמו להכין עוגה.

המצרכים:
* 1 הבחור המדובר.
* 4 אזיקונים.
* 1 כיסא.
* פלנלית.

אופן ההכנה:
לוקחים את הבחור עוזקים אותו לכיסא, פלנלית לפה - ומתחילים לדבר!

אני צוחק, כמובן.

מה שכן, באמת חשובה השיחה הזאת. תבהירי לו הכל. בדיוק כמו שהבהרת לנו.
חשוב נורא, אל תאשימי רק אותו. כמו שאמרת - בשביל להגיע למצב הזה גם את היית צריכה לטעות קצת.
תגידי לו את זה. זה חשוב.

שנית, רק להבהיר: ברור לך שצחקתי בקשר לאזיקונים והפלנלית, כן?

ואם זה לא יילך? ניסית. לפחות את תדעי שניסית כמיטב יכולתך, דיברת את אשר על ליבך - וזה המקסימום שאפשר לדרוש מכל אחד. (ואחת, כמובן...)

אבל, הכי חשוב - מה שלא תעשי, תמיד, אבל תמיד, תזכרי:

לא חייבים 4 אזיקונים. אפשר רק 2.

ישן 10-09-2005, 01:00
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
שוב תודה לכולכם!!!

לילה טוב אנשים!!
שבת שלום!
מה שלומכם?!תודה שהגבתם את מקסימים!!!

אז הנה העידכון הכי עדכני נכון לעכשיו..
אתמול אחרי כמה שעות מאז שכתבתי את האשכול הזה...החלטתי לפעול פניתי אליו באייסי והוא להפתעתי הגמורה ביותר...ענה לי!!!והתחלנו לדבר,והחלטנו להיפגש ביום שישי (כלומר,הערב)דיברנו הרבה וראיתי עד כמה הוא השתנה לטובה והייתי בשוק מזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אז נפגשנו והייתי יותר פתוחה בשיחה שלי איתו..והיה מגניב ואחלה בחלה ונהדר ואז היינו צריכים להחליט לאן אנחנו ממשיכים מפה...ובקיצור,החלטנו שלא ממשיכים,סגרנו מעגל ביננו והגיע הזמן לנתק את הקשר אבל בצורה הכי טובה והכי יפה שאפשר..וזהו זה נגמר...
וואי כמה זה נורא להגיד את זה אבל זהו זה !!זה נ-ג-מ-ר!!!
עכשיו לי נשאר דבר אחד בראש תקוע לי כבר כמה שעות(שעתיים נראה לי)
מה הלאה?!לאן אני ממשיכה מפה?
זהו נגמרה האהבה שלי?זהו אין לי יותר אופציות?
כי סגרתי לאחרונה כל כך הרבה מעגלים שזה לא ברור לי מה אני עושה עכשיו?!
לאן אני מתקדמת מפה?נכון ישר אבל מה צופה לי בהמשך?

אשמח אם תמשיכו להגיב!!אני חולה עליכם ,חרוב אתה אחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!וכל השאר אתם מדהימים אחלה הצעות הלוואי והייתי יכולה לעשות את זה!

ממני
Willow

תודה!

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 10-09-2005, 07:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הקסם של הבלתי נודע
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "שוב תודה לכולכם!!!"

מירי יקירתי
אני שמח לראות שסגרת יפה את הקשר שלך עם החבר לשעבר וזה חשוב לסגור קצוות וקשרים
בקשר שאין לך מושג לאן את ממשיכה לדעתי זה חלק מהקסם והיופי של החיים שלאן שזה לא יהיה, זה יהיה מעניין והרפתקאה, מה שכן לאן שתלכי זה תלוי בך ההגה בידיים שלך אם זה אומר לחפש אהבה חדשה חברים חדשים / נוספים ואו ללמוד ולעבוד במשהו. כמו שאמרתי ההגה והניווט בידייים שלך מה תפגשי בדרך רק אלוהים יודע (כמו שאומרים) אבל מה שלא יהיה קחי את זה בתור חוויה והרפתקאה

טיול מהנה

וחרוב אתה "חולה נפש" ובגלל זה אנחנו אוהבים אותך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-09-2005, 09:05
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "שוב תודה לכולכם!!!"

אני מאוד שמחה לשמוע על ההתפתחות ואני חושבת שסגירת המעגל הזו תעשה לך רק טוב מהסיבה הפשוטה שבעוד X שנים, סביר להניח שלא תזכרי את הרגעים הקשים ממערכות יחסים ארוכות, מה שכן תזכרי זה את "הטעם" שנשאר לך בפה אחרי הפרידה .
אני למזלי הייתי חכמה בקטע הזה עוד מהמערכת היחסים הראשונה שלי, שחרף העובדה שנגמרה בצורה מעאפנה, התעקשתי לסיים אותה בצורה יפה (ועד היום החבר הראשון שלי מתקשר מדי פעם לשאול בשלומי ולאחל לי חג שמח ועברו 5 שנים !)
אז תאמיני לי שבנקודת הזמן הזו אני לא זוכרת על מה רבנו ובקושי על מה נפרדנו, מה שאני רואה בעיניים זו היכולת לסגור מעגל בצורה יפה ולכבד את התקופה מלאת האהבה שחווינו .

אני חושבת שמערכות יחסים (גם אם בגיל ההתבגרות הינן קצרות), הן מאוד מחשלות אותנו ומאוד מעידות על עצמנו ועל דרכי התמודדות/התגברות שאנו בוחרים בהן וככלל - על האופי שלנו .
אני יכולה למנות לך אין-ספור דברים שלמדתי ממערכות יחסים ועודני לומדת עם בן זוגי ו-תמיד לומדים מכל שלב, גם אם זה כרוך בכאב לב, הרי שלבסוף אנו מוצאים את האחד/ת שלנו ואז הכל מתגמד .

בנוגע לפרידות, אף אחד לא אוהב להיפרד ולהכאיב/ לכאוב, אך מנקודת הפרידה אני חושבת שצריך בעיקר ללמוד לשחרר את הטינה, להשכיל לדעת שאם משהו נגמר - אז צריך להתמודד עם הכעסים ופשוט להניח (ולרוב לומדים את זה בדרך הקשה :/)
אני גם קוראת לזה לסגור מעגל שכן לרוב לא נשארים בקשר לאחר הפרידה, לכן טוב לסגור את זה יפה .
תדעי לך שלפני שנתיים הייתה לי מערכת יחסים מאוד טעונה שלקח לי המון זמן להבין מה לא היה בסדר בה ובי (ואני לא מדברת כרגע עליו, קשה לשפוט בנאדם כשחל חוק התיישנות ) וברגע שיכלתי והרגשתי בשלה - פניתי אליו ואני חושבת שסגרנו את זה בצורה די יפה .
מאותו רגע פשוט השתחררתי לגמרי והיה לי טוב עם זה, הדבר האחרון שהטריד אותי היה - מה יהיה הלאה, כי את לא חייה יותר את החרטות ואת הספקולציות : "מה אם...." אז את הרבה יותר משוחררת .

לסיכום - דף חדש הוא רק התחלה מעניינת ומרגשת, אני במקומך הייתי מתמוגגת מההצלחה לסיים את זה בצורה כ"כ יפה ובד בבד - התרגשות וציפייה לכל מה שעוד עתיד לקרות ולכל החוויות והאהבות שאת עוד עתידה לחוות .

אשמח לשמוע דעתך ואני מאחלת לך בהצלחה רבה בהמשך ובשנת הלימודים החדשה
נשיקות,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 10-09-2005 בשעה 09:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר