לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 20:17
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מידע רק בישראל ..

לפני כמה שעות הייתה תאונת דרכים בין משאית טריילר שהובילה צמיגים לבין 3 כלי רכב פרטיים
אופי התאונה היה קשה הרכב נבלע שלם מתחת למשאית כתוצאה מהתהפכות המשאית על הרכב הפרטי ..
כול הצמיגים ואני מדבר על מאות צמיגים חדשים התפזרו על הכביש ..
במקום היו מ"ס נפגעים קל ..גורל הנהג המסכן שנלכד מתחת למשאית לא היה ידוע ברגעים הראשונים .. כול שצץ מתוך ההריסות של הרכבים הייתה היד שלו ובנוסף שמענו אותו מנסה ליצור קשר מתוך הרכב עם הסובבים ...קשר עין איתו לא היה בשום שלב
והנה מתחילים מאמצי החילוץ ומתבצע נסיון ליצור קשר עם הנהג הלכוד ..ומה רואות עיננו ?
עוברים נהגים באופן אקראי "ואוספים" את הצמיגים שפוזרו על הכביש ונמלטים מהמקום ..
אף אחד לא מנסה לעצור אותם ..והם אינם דופקים חשבון לאף אחד ..עוצרים מעמיסים ובורחים ..
טוב ...לפחות למשטרה הם עזרו בלהשאיר את נתיב בנסיעה פתוח ולא חסום
הנהג אגב .. חולץ בשלום והוגדר במקום כפצוע בינוני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 20:16
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יש למדינה חוק, אכן. והמדינה גם יכולה להפוך פעולה כזו לחוקית.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "יש מדינה, ויש למדינה חוקים, אז תעשה טובה, אל תקח את החוק לידיים."

המצב כיום הוא שלך אין שום אפשרות לפגוע בזה ששודד אותך. אם אתה לא מבוטח, אף אחד לא יפצה אותך. רוב הסיכויים שגם אם אותו שודד יתפס מתישהו ויורשע בשוד, אתה לא תראה מכך גרוש. אם אתה כן מבוטח, אתה כן תקבל את הפיצוי לאחר שתצליח להוציא אותו מציפורני חברת הביטוח (תוך כדי ביזבוז זמן רב, וזמן הוא כסף), וגם אז, ריבוי מקרי שוד וגניבה מעלים את מחירי הביטוח.

ולשודד? הוא כבר פושע, המחסום המוסרי שלו נשבר ממזמן והוא הכי לא רוצה להתפס בגלל איזה אזרח שדוחף את האף שלו לאן שלא צריך. אז למה לא לדפוק בו איזו מכה שאולי תעמם את זכרונו, או אולי לגרום לו לזכות בנסיעה חינם למכון הפתולוגי (כרטיס חד כיווני, בהתאם לתנאי המבצע)?

מבחינה מוסרית, אני לא רואה שום בעיה עם כך שגנבים שנתפסו על חם יקבלו את מה שמגיע להם. מעשית אני נגד ירי על גנבים מהסיבות שהבאתי בהודעה הקודמת.
ישן 08-09-2005, 18:31
צלמית המשתמש של אנג'י
  אנג'י אנג'י אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
אז תסביר לי מה הבעיה במה שאמרתי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "כשאתה בא וקובע ומשהו ורוצה שנתייחס לתגובה שלך באופן בוגר ורציני"

בזה שכל עניין ההתנתקות ארך רק חצי שנה

ואת זה שאין להם תשובה לפשע כולם רואים

וזה שהם הפילו את הבעיה של הפשע המשתולל בזה שהם עסוקים בהתנתקות זה בדיחה כי גם לפני ההתנתקות היה פשע והם לא השתלטו עליו

כך שאין קשר בין פעילות המשטרה בהתנתקות לבין זה שהם לא מצליחים למגר\למזער את הפשע
וזה כל מה שאמרתי.

נ.ב. אין לי שום דבר אישי נגדך אבל אני פשוט שונא הודעות בסגנון שכתבת
יכולת לכתוב במקום זה: אתה אומר משהו בלי ביסוס או הוכחות או משהו כזה אבל לא כמו שאתה כתבת
אולי זה ישמע מוזר אבל יש לי נורמה גבוהה לסגנון דיבור\דיון\ויכוח ואני שונא שמורידים את זה לרמה נמוכה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר