לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 00:41
  NOKER NOKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
תביא משחה לשפשפות למרוח כל לילה גם אם אין לך כלום בתור טיפול מונע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיירת שמתחילה ב "ציוד לגיבוש חובלים..."

• תביא אזיקונים [יש הרבה מה לשפצר החל מהרצועה ליציקת עוזי ועד לחגור מימיות].
  • לדרמן [משהו זול כי זה מחליד בים].
  • איזולירבנד.

• אתה יכול לקחת את הרצועה של התיק ולשפצר במקום החבל ביציקת עוזי, תלוי במפקדים. לי הרשו עד שעוד אנשים התחילו לשפצר ועשו מזה שכונה ואז אילצו אותנו להחזיר את החבלים.
  • מבחינת חטיפים ואוכל אין לך מה לדאוג אתה תאכל ארוחות מלאות [כולל פריסות לפני מסעות ומיץ קר בכל ארוחה/פריסה] ואוכל זה הדבר האחרון שיעניין אותך.
  • נעליים נוחות - חבל שתפסיק את המסע בגלל הנעליים. [תהיה מוכן לעובדה שהנעליים יירטבו]
  • קצת חבלים/מיתרים לשפצר את הכובע והחפצים האישיים שעליך בים. בים הכל עף!!!
  • קרם שיזוף לא יזיק, בכל אופן המסעות בלילה.
זהו פחות או יותר, אין טעם להביא הרבה דברים כי לא ייצא לך להשתמש בהם. מה גם שכל מה שבאמת תצטרך הם ידאגו לך. תשמור טוב טוב על הציוד שנותנים לך כי יש הרבה העלמות והשלמות ציוד, בעיקר ע"י מתגבשים שחתמו ויתור.

שיהיה בהצלחה ותזכור שמגמת אלקטרוניקה שולטים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2005, 03:19
  L- Pataska L- Pataska אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05

בעיקרון נתנו לך פה את כל הדברים החשובים רק רציתי להוסיף קצת דברים

בקשר לחטיפים- בגיבוש כמו בכל גיבוש לא ישנים מספיק ותמיד נמצאים בפעילות כלשהי ולכן מתעייפים מהר מאוד, תדאג שתמיד יהיה לך בכיס ככה בשושו איזה חטיף אנרגיה,
ושיהיה זמן לשירותים תאכל אותו עדיף בסתר כדי שאיזה מפקד צעיר ומעצבן לא ייפול עלייך.
כמות האנרגיה שמקבלים נותנת המון ואתה יותר רענן להמשך הפעילות! ותאמין לי בפעילויות עצמם תרצה להיות הכי עירני והכי חד שאפשר

בקשר לשיפצורים תדאג שכל הזמן יהיו איתך בכיסים (ואני מדגיש על כל הזמן) מסקנטייפ וחבלים אני ממליץ לך אפילו לקנות איזה פק"ל חבלים קטן (יש בלמטייל ובריקשט) וכל הדברים שכבר הזכירו זה נורא חשוב כי אתה לא יודע מתי יקרע לך התד"ל ואז נדפקתה או שהחגורה לא נוחה ואתה רוצה לחזק אותה במהלך המסע ומה שזה עוד נותן הוא שבמהלך המשימות אני ממליץ להשתמש בהם כי הם יעזרו גם לך וגם לחברים בקבוצה להשיג סוג של הצלחה במשימות ותאמין לי המפקד וגם החברים יראו את זה באור חיובי בתור טים פלייר

קיצר אני חפרן אז אני יסיים פה
אז שיהיה בהצלחה ידידי
ואין ספק שמגמת שייט היא הכי טובה
ישן 05-09-2005, 12:07
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04

דיי מה שכולם אמרו, תביא איזולירבד בכמויות כדי שיהיה לך להביא גם לאחרים (מעלה את הניקוד שלך אצל החבר'ה)..אני אישית הבאתי לגיבוש 5 גלילי איזולירבנד דקים ושניים עבים והשתמשתי ממש בהכל.
תביא חבלים אם יש'ך..ואם לא תאסוף מהריצפה במהלך הגיבוש..אתה ממש תצטרך אותם!...
דבר נוסף..עזוב בוקסר...תלבש טייץ' גם אני צחקתי אבל אחרי הגדנע שכולם חזרו עם שפשפות הביתה כולם רצו לקנות טייץ' ובגיבוש שלי פול היו עם טייץ' לעומת אלה שבאו עם בוקסר וחטפו שפשפות.

והכי חשוב!!! בהצלחה!!!!!!

ישן 07-09-2005, 10:11
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
מציע לך לקחת משחה נגד פריחת חיתולים...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי סיירת שמתחילה ב "..."

ברצינות- משחה לתינוקות (מפני תפרחת חיתולים) היא הכי טוב למניעה ולטיפול נגד שפשפות. בייבי פסטה או קמיל בלו... יש כל מיני. תקח גם סביעור ומגבונים לחים לנקות במנוחות בין הרגליים ולמרוח אח"כ את המשחה הלבנה. תקח גרביים כפולות למסעות ולריצות. תחתוני בוקסר תקח את הצמודות (המתנפנפות אמנם זולות אבל גורמות לשפשפות כואבות). תתאמן בחודשיים לפני כן אם אתה יכול בהליכות של כמה ק"מ מהר (ובריצה קלה..) כל יומיים. לתת לחמם את השרירים ולהרפות לאחר הפעילות. לבוא אחרי מנוחה... והעיקר לשתות הרבה ולקחת איתך תמידבטחון עצמי (לא מופרז)+ חיוך +רצינות (לא להכנס ללחץ) + קורטוב של קלילות זורמת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר