לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2005, 17:38
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :)"

אז ככה, אני לא יודעת אם זכור לכם או לא, אבל את שלושת השבועות האחרונים של החופש ביליתי ברוסיה, ולהפתעתי נהנתי מאד. חזרתי לארץ בדיוק לפני שבוע.

אז קודם כל אני לא מרגישה שאני פה רק שבוע, ואני ממש לא מרגישה שעבר שבוע אחד של לימודים אלא הרבה יותר!

השבוע הראשון של בצפר עבר די עמוס, אבל סביר. יש לנו כתה קורעת, וכל הפרינצסות הלכו!!!!!!!!!!! כן כן כן! אין יותר פאקצות בכתה..אפילו לא אחת...אבל הגענו למסקנה שבלעדיהן משעמם לנו בכתה. אין יותר על מי לצחוק..

לידיד היה מומולדת ביום שני, והוא שונא ורוד, אז כידידות טובות קנינו לו סט של דברים ורודים.
ואת כל הדברים שקנינו לו שמנו בפח ורוד ושעיר, חחחחחחח הוא התפדח ללכת עם זה בבצפר.
וכמובן שהבאנו לו בלונים ורודים. היום אנחנו נוסעים לחגוג את מומולדת שלו בת"א...

וזהו..נקווה שהשבוע הבא יהיה יותר טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2005, 08:02
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
היה שבוע נחמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :)"

השבוע אחרי הרבה זמן יצא לי לחטוף איזה וירוס ל24 שעות באמצע השבוע ואחרי שנחתי לגמרי ולא עשיתי כלום חוץ מפעילות מעיים שקשורה התערבות של השירותים ולראות טלויזיה ולישון זה עבר
שלשום הייתי בחתונה של חבר טוב שלי מהילדות והיו שם קטעים
כמו שפעם ראשונה שאני מגיע לחתונה ורואה שתי כספות שעל כל אחד כתוב שם משפחה (אחד של החתן והשניה של הכלה) הבנתי שזה נהוג ככה אצל הבוכרים אם מישהו יודע אשמח לשמוע למה. ובנוסף היו מקומות מסומנים מראש אבל משום מה היה כתוב לנו בפתק שולחן 43 ולא היה קיים שולחן כזה (יותר נכון השולחן האחרון היה מספר 37 ואחרי קצת בירורים וקצת בלאגן שהיה הושיבו אותנו בשולחן שהיה עם הכי פחות אור מהשאר (ממש רומנטי ) והיתה להקה במקום תקליטן שדיי בהתחלה באמצע של השיר שלהם נפסק החשמל שם ולמזלם רק התופים יכלו להמשיך כך שהתופים השמיכו והצעירים שם הצטרפו והשמחה המשיכה למרות ההפסקה שלאחר כ 5 דקות החשמל חזר (כמו שאתם רואים מלא הפתעות בחתונה היה), אבל ההפתעה הכי גדולה היה לראות את חבר שלי שם ושתבינו במיוחד לכל אלו הביישנים עד ביישנים מאוד שאני אומר שחבר שלי ביישון אני מתכוון לביישן מישהו שלא אומר יותר מידי עד בכלל ולרוב יושב בצד ואולי קצת רוקד ובעיקר בורח מאור הזרקורים, ושם בחתונה שלו הבחור רקד ואפילו שר שנתנו לו את המיקרופון וחיבק ונישק את האנשים ואף שהעלו אותם לבמה בשיר בוכרי לבש את הבגדים של הבוכרים בקיצור היה ההיפך ממה שהוא בדרך כלל והיה חוויה לראות אותו ככה
אז לא חייבים להתחתן בשביל להשתנות אלא פשוט לעשות זאת כמו לקפוץ לבריכה מבלי לחשוב יותר מידי (רק לוודא שיש שם קודם מים )
וזהו אה כן גם שמנו ריפודים חדשים לאוטו
שיהיה לכולם שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-09-2005, 09:38
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
השבוע שלי בקצרה

השבוע פשוט טס לי מבין העיניים, נכנסתי חזק לאטרף עבודה (בעוד שבעת ההינתקות כל העבודה השוטפת נדחקה הצידה) ועכשיו אני משלימה פערים בד בבד עם העבודה השגרתית .
יום ראשון היה לי יום קצת מעאפן, עברתי בדיקה שנקראת "גסטרוסקופיה" (שבה מכניסים צינור דרך הושט לתוך הקיבה ומבצעים סריקה...) .
בקיצור, נתנו לי זריקת טשטוש והמטומטמים לא חיכו שהיא תשפיע וארדם, הכניסו את הצינור לגרון וכל מה שאני זוכרת זה שהתנגדתי, מיד אח"כ נרדמתי ואני לא זוכרת משם כלום, יש לי בלקאאוט מוחלט !
אחרי חצי שעה בערך התעוררתי בחדר התאוששות והרגשתי די בריחוף (סיממו אותי, בקיצור ), קיבלתי גם שני גימלים (ליום ראשון ושני, אך יום שני הגעתי רגיל לבסיס), לאחר מכן ההורים שלי לקחו אותי לאכול ארוחת בוקר ב"קפולסקי", היה משהו טוב !

אחה"צ הלכתי לחבר שלי ובערב פגשתי קצינה שלי שהוצאנו השנה ללימודים אקדמאיים, היא ואני התחברנו מאוד, היא קנתה לי סבון מדליק וחמאת גוף בריח מסק מ"נרות בשינקין" וכתבה לי כרטיס ברכה ממש מרגש .
אני קניתי לה ספר טלפונים ממש יפה של "מיכל נגרין" באופן סימבולי כדי שתזכור אותנו כעת כשלא יהיה לה V.P.N (פלאפון צבאי), וכמובן שהיו מלא חיבוקים נשיקות והיה לי די עצוב שהיא עוזבת כי היא בחורה ממש מדהימה שנהניתי לעבוד איתה ושתמיד הפירגון היה הדדי. כל שיחת טלפון שלנו היא הייתה פותחת ב: "אהובתייייייי/ מלכתיייייייייי" ועכשיו נותרתי עם 6 קצינים ממין זכר ורק קצינה אחת - צדיקה בסדום, בחטיבות . ובחיל שלי קצינות זה נכס כי אין הרבה אבל המעט שיש - הן תותחיות !

יום שני היה יום אטרף, מהשנייה שהגעתי לבסיס עבדתי כמו מטורפת ואפילו לא אכלתי שכן הכנתי חומרים ליום שלישי כי נסעתי לפיקוד שלנו, המפקד שלי ואני פגשנו את הקצינת כוח אדם שלנו ולאחר מכן הייתי בשיחה שארכה 3 שעות עם הקצין הפיקודי שלנו, נציגי יחידות וקצינות כוח אדם מכל הפיקוד, היה מתיש

ביום חמישי הייתה לנו פריסת חלוקת דרגות (וקיבלתי סמל !!!!), המפקד שלי כתב לי בברכה : "גברת, זכיתי בחיילת מהטובות שהכרתי ב-19 שנות שירותי בצה"ל, כל מפקד "חולם" על חיילים ברמתך" .
חמוד או מה ?
אח"כ עשינו מסיבת פרידה מקצין אחד שעזב את האגף שלנו, יום קודם לכן נסעתי עם הנהג של עוזר המפקד שלי וקניתי לו מהאגף מנורת לבה בצהוב ובסגול, הוא ממש אהב

אתמול (שישי) נסעתי עם אמא לת"א כי זה ה-יום שלנו, חרשנו את הכרמל, בצלאל, שינקין, נחלת בנימין ושוב הכרמל (בדיוק בסדר הזה ), וקנינו מלא דברים חדשים, הלהיט הוא משקפי שמש מדליקות מ"אודם" כי יש לי עדשות מגע אז אני חוגגת, לבסוף ישבנו לאכול בשינקין 17 .
בערב באה אלי חברה, תכננו לצאת אבל בסוף פטפטנו עד אמצע הלילה כמו פארשיות

והיוםםםםם- אני נוסעת מאוחר יותר לחבר שלי, אנחנו עושים על האש מלא חבר'ה ואני הולכת להכין להם סלטים סוף הדרך, לא מספיק טחנתי כל השבוע, גם בשבת צריך להשמין !

זהו, שיהיה לכולנו שבוע מגניב, משגע, כייפי ובהצלחה לכל התלמידים הטריים !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 10-09-2005 בשעה 09:44.
ישן 12-09-2005, 00:53
צלמית המשתמש של מיכל17
  משתמשת נקבה מיכל17 מיכל17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
ממ אצלי..:)

טיפה'לה באיחור
בכל אופן, שבוע שעבר היה השבוע האחרון שלי בתור חיילת.. יותר נכון חיילת שוטרת (שח"מ).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ביום ראשון לא היה משו מיוחד, ביום שני נסעתי עם אבא שלי לבית דגן להחזיר ת'מדי משטרה,
וזה שלקח ממני ת'מדים שאל אם אני רוצה מזכרת, והצביע על המכנסיים או חולצות,
וחשבתי שהוא צוחק, ואז שאל אם אני רוצה ת'מעיל המשטרתי, צחקתי ואמרתי שלא שאין צורך ואין מקום וזה..
והוא שאל אם אני רוצה ת'כובע, ואמרתי שאין צורך ובמילא ישלי כובע של גברים כי זה מה שבטעות לקחתי שהתגייסתי ולא שמתי
והוא אמר שיחליף לי לכובע של נשים, והסכמתי, במילא מי ישתמש בזה? זה למזכרת
ואז נתן לי גם בתור מזכרת דרגת סמ"ש (בצה"ל סמל) שמן הסתם כבר היה לי..
וסיכה של מג"ב, ושתי תגיות כחולות כאלה ששמים בכותפות של החולצה שרשום "משטרת ישראל" ולמטה רשום "צוער", ואממ זהו
ביום שלישי נסעתי למטא"ר (מטה ארצי) בירושלים להחזיר ת'תעודת שוטר ולקבל חזרה ת'חוגר,
ברביעי סתם לא משו מיוחד,
ובח-מ-י-ש-י, נסעתי לי לבקו"ם עם הקיטבג,
החזרתי את הציוד, הלכתי לקצין מיון כדי לתת לו ת'חוגר, ואז הלכתי ללקחת ת'תעודת שיחרור,
ופטור ממילואים, כי בנות בשח"מ לא עושות מילואים, ואממ זהו.. הייתי משוחררת,
יצאתי משם בתור אזרחית, שוב חח..
בכל אופן, אני אתגעגע, ותמיד יהיה לי נחמד לראות חיילים בין אם זה באוטובוס, ברח' או כל מקום
והמשך שבוע טוב לכולם

נערך לאחרונה ע"י מיכל17 בתאריך 12-09-2005 בשעה 01:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר