לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2005, 19:45
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לינוקס זו לא הפצה, זו מערכת הפעלה. תוכנות העזר שמסביבה חסרות משמעות לגבי יכולות המע"ה"

לגבי מערכת ההפעלה אתה צודק, התכוונתי לומר שגם לא בטוח שבכלל הם מתבססים על לינוקס (ואני שם לב שלא זה מה שבדיוק כתבתי), וכמו שהוכחת מתברר שכן. (דבר שלא זכרתי בוודאות).

אני לא אומר מה שאני לא יודע (ומה שידעתי ומאז השתנה כמובן לא בשלטתי), לגבי מערכת הקבצים אני לא יודע, אבל זכור לי שקראתי (לא בשנה האחרונה) שאחד מהיתרונות של גוגל זה הניהול של רשת כזאת גדולה שלא קורסת.
ולמיטב זכרוני שם היה כתוב גם על מערכת הקבצים. איך זה בדיוק עובד, אני כמובן לא יודע, וגם לא אחרים, אחרת זה כבר לא היה הסוד של גוגל...

עריכה:
הסתכלתי עכשיו בקישור שהבאת, ושמתי לב שיש שני מקרים שהמערכת הפעלה שם לא זוהתה...

נערך לאחרונה ע"י ישראל K בתאריך 10-09-2005 בשעה 19:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2005, 19:49
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
סבירות גבוהה ביותר שהם פשוט משתמשים ב NAS על כל Cluster של השרתים שלהם
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "לגבי מערכת ההפעלה אתה צודק,..."

אין שום סוד באיך שגוגל פועל. קראתי פעם מסמך (כ 30 עמוד) על איך שהטכנולוגיה בנוייה, וזה קורה באופן פשוט מאוד.. יש אינדקסים מופרדים לכל ההתחלות של כל המילים שנמצאות במאגר, וכל שאילתא שאתה שולח מפוזרת לכמה שרתים ב cluster, שהתשובה חוזרת מהם ומאוחדת לתוצאות בהתאם ל score של כל מילה (או שילוב שלהן, אם ציינת מילים בתוך מרכאות, למשל), ובהתאם לזה הוא מייצר רשימת ID-ים של מסמכים רלוונטיים, ושולח שוב בקשה לתקצירים שלהם מה-node-ים השונים ב cluster, ואת התוצאה המשולבת שולח לדפדפן שלך. כיוון שיש המון שרתים, שכל אחד מהם מטפל בקמצוץ מידע, סך כל הפעולה הזאת לוקח מעט מאוד זמן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר