לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2006, 22:44
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
שמע גבר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the waiter שמתחילה ב "מה הסיכוי של מעבר מידידות ממש טובה לקשר?"

בוא אני יגיד לך מנסיוני האישי. הייתי במצב שלך, האמת שעוד לא לגמרי יצאתי ממנו, ואני כן ניסיתי ודיברנו והיא לא רצתה כי כמו שמישהו כאן אמר: אנחנו ידידים טובים וזה לא ניראה לה בסדר...לך תבין...בנות.
קיצור, אחרי שדיברנו על להיות ביחד דיי הפסקנו לדבר כי לה לא היה נעים ולי לא ממש היה מה להגיד לה. וזאת באמת הייתה התקופה הכי קשה בחיים שלי, הייתי שבור וממש לא ציפיתי שדבר כזה יקרה לי.
אני לא חושב שהמצב שלי היה יותר טוב אם לא הייתי נפתח ומדבר איתה....
לדעתי כדאי לך לנסות כי אם זה יצליח זה יהיה הדבר הכי טוב שיכול להיות לך...ואם לא, תעבור תקופה קשה, אם זה באמת קשר עמוק כמו שהיה לי, וכמו כל תקופה בחיים היא תחלוף, היא תחשל אותך ותלמד אותך כל כך הרבה דברים על עצמך שכך או אחרת תצטרך ללמוד.
אני למדתי הרבה מאוד על עצמי מהנסיון הזה וכמה שהיה לי קשה, ועדיין קשה, אני חושב שזה היה שווה את זה כי אם לא הייתי מדבר איתה אז הייתי עכשיו חושב מה היה יכול להיות.

בקיצור, תנסה גם אם לא ילך אתה תרוויח חוויה ונסיון לחיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר