לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2005, 21:55
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ברק. שמתחילה ב "ציור חדש [עם נשק]"

רבותי רבותי רבותי קצת סדר בבלאגן.. אם אתה מתכוון לדבר כמו פרחה לפחות תשתמש בצ'ופציק ראה דוגמא " ' " יכול לבוא באמצע מילה ויראה כך.."ת'ה" או.."ת'שמע.." הבנת?..הרבה יותר פשוט..

בקשר לציור.. ברק אתה מצייר ממש ממש טוב!!! אני מאוד אוהב את הציורים שלך! ואני לא רוצה אפילו לנסות לחפש טעויות כי במראה הכללי הציור פשוט נראה מעולה וכמו שאומרים.. אסטתיקה מתעלה על ריאליזם..כל הכבוד!..

בקשר לנשק חם קר...נשק חם זה כל נשק שנעשה בו שימוש של שרפה על מנת לפגוע בבנאדם.. הכל התחיל במאה ה תשיעית בסין עם המצאת אבקת השריפה ומשם כלי הנשק קיבלו את המונח "חם" מכיוון שעל מנת להשתמש באותו נשק נוצר הליך בערה...

נשק קר לעומת זאת כמובן מאליו לאחר מה שכתבתי מקודם יהייה כל נשק שלא מתבצעת בו פעולת בערה מסויימת כיוצא בזאת קשת..חנית..סכין..חרב.. כולם נשקים קרים.

בקשר ל.. "רצח בדם קר"..אין קשר בין שני ההגדרות..רצח בדם קר מתייחס לרצח מתוכנן ללא מניע ריגשי או ספונטני..כאשר בבית משפט מתייחסים לרצח בדם קר הכוונה לרצח שתוכנן מראש ללא לגטימציה רגשית... קפיש ילדים חמודים שלי?

ושוב ברק.. אתה גאון! אחלה ציורים..פשוט מרגש לראות עבודות שלך כל פעם מחדש..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר