לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2005, 18:49
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
המלצה פתיחת פורטים ב- Thomsom SpeedTouch 510

יש לי Thomsom SpeedTouch 510 שעובד כרוטר ואני יודע לפתוח את הפורטים בו בעזרת ה- אפשרות NAPT ב- Web interface. אבל למרות שאני ממפה של את הפורטים שאני רוצה לIP שלי שום דבר לא עובד. לא World of Warcrft, לא Emule, כלום! במקום אחר יש לי רוטר דומה, קצת יותר ישן SpeedTouch home pro או משהו כזה, זה שצריך לפרוץ אותו כדי להפוך אותו לרוטר, שבו אפשר לפתוח את הפורטים רק באמצעות ה-CLI, ניסתי גם את השיטה הזאת ברוטר הנוכחי וזה לא הולך, אני ממש משוכנע שעשיתי הכל כמו שצריך (גם ב-HELP כתוב לעשות את מה שאני עושה, אך ללא הועיל, הבעעיה קיימת בכל המחשבים ברשת אז אין זו בעייה לוקלית. זה בטוח משהו ברוטר שאני לא מבין או רואה, יכול להיות שצריך לעשות משהו ב-Firewall שלו ולא רק לפתוח פורטים ב- NAT.
אם יש מישהו שפתר את הבעייה, בבקשה תעזור לי!

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2005, 11:33
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
מידע הנה התמונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "פתיחת פורטים ב- Thomsom SpeedTouch 510"

כמו שאפשר לראות יש כבר built in רשימה של אפליקציות, ואני מחבר אותם ל-Mac address של המחשב שאני רוצה, דבר שמונע מיפוי מחדש כל פעם שמקבלים IP חדש מה DHCP. כמובן שבדקתי את הפורטים שרשמים תחת כל אפליקציה והם בדיוק הפורטים הנכונים. כמו כן ה- MAC שמיפיתי אלייה היא בטוח שלי, אז 2 אלה בטוח נכונים ואינם טעויות.

כמו שניתן לראות שדרגתי את ה- Firmware ל- 4.3.2.6.0.
עשיתי את השדרוג כי חשבתי שזה אולי יעזור, אבל גם זה לא עזר, גם בגירסה הזאת וגם בקודמת זה לא עבד לי.

כמו כן גם שאני מבטל את ה- uPNP זב לא עובד, אז זו לא הבעייה. בקיצור, אין לי מושג מה אני עושה לא טוב, בדקתי את עצמי גם ב- Manual.

אז בבקשה, אם מישהו כבר פתר את זה פעם, תגיבו!
תודה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה [IMG]
ישן 13-09-2005, 14:11
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
כמה דברים.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "הנה התמונה"

1)מאפה הורדת את הגירסה? למה אתה משדרג לגירסא שלא נבדקה ותואמה עבור התשתית של בזק? דבר ראשון אני ממליץ לחזור לגירסא
4.2.7.16.0 שנבדקה עבור בזק, ובזק שיחררה עבורה הגדרות.(יכול מאוד להיות שקובץ ההגדרות ini, שבזק שיחררה מתאים גם לקשוחה החדשה(אבל לי אין דרך לדעת).
*לכן אם אין לך את הידע הדרוש להגדיר את ההגדרות שמתאימות לבזק בעצמך, עדיף לחזור חגרסא הנתמכת ע"י ההגדרות של בזק.

2)לגבי הבעייה שלך, אני עבד עם הגירסא הישנה, ולכן אף פעם לא ניסיתי לפתוח פורטים ע"י מתן אישור לישום מסויים(בגרסא הישנה אין את האפשרות כלל). למה שלא תעשה את בשיטה הישנה הטובה והמוכרת?
פשוט גש ללשונית הפירוול ופתח באופן ידני את הפורטים שאתה צריך. ואז תגדיר בתוכנה(EMULE למשל), באיזה פורט להשתמש.

3)תבטל את הUPnP זו פירצת אבטחה מיותרת.

בהצלחה

*נ.ב לעבודה יציב ממליץ בחום לחזור לגרסא הרשמית האחרונה אשר נתמכת ע"י בזק.(הקונפיגורציות שבזק משחררת מתאימים לגרסא זו).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 13-09-2005 בשעה 14:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר