לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2005, 00:18
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
אה, ויש עוד משהו!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הקטנה עם הצמה שמתחילה ב "בעיקרון, זה תלוי..."

בהמשך לתגובה שלי...
אם אתה בת (למרות שלא נראה לי שאתה בת...) אז בד"כ גם מוציאים קצת דם מהאצבע (כאילו, עם מהדק [למקרה שאתה לא יודע, ככה קוראים לדבר הקטן והמגעיל הזה שחותך את העור באצבע, אל תיבהל, לא באמת מהדק]), אבל... יש בנים מסוימים שגם עושים להם את זה, ככה שאני לא יודעת.
אבל מה שיש לי להגיד בנוגע לזה, שזה היה החלק הכי מגעיל בכל התהליך, כל השאר היה נחמד לגמריי וגם ההרגשה מצוינת (לפחות אני הרגשתי מעולה עם עצמי כי הרגשתי שעשיתי משהו חשוב...), ואם כל זה לא מספיק אז זה גם בריא לגוף... לפחות, זה מה שאמרו לנו.

אם אתה מחליט לתרום, כל הכבוד ובהצלחה!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2005, 13:00
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "שאלה אלייך"

דם מוציאים מהזרוע תמיד, אבל לפני שבנות תורמות דם, הן צריכות להידקר באצבע כדי להוציא קצת דם כדי לבדוק המוגלובין...
לא יודעת מה הסיבה (אני רק משערת...), אבל לפי מה שהבנתי, אצל בנות הקטע עם ההמוגלובין יותר בעייתי, לכן דוקרים את האצבע, לוקחים טיפת דם, ובודקים אותו...
זאת שמילאתי אצלה פרטים דקרה אותי, יותר נכון, חתכה אותי עם המהדקים הקטנים האלה (זה ממש מעצבן ושעה זה לא עובר!!!), לקחה לי טיפת דם, שמה על זכוכית כזאת והכניסה למכשיר שמודד את רמת ההמוגלובין שלי... וזהו. ואז שהיא ראתה שהכל תקין היא אמרה לי שאני יכולה לתרום...

ושוב, הסיבה היא שכנראה אצל בנות רמת ההמוגלובין משתנה יותר שלא כמו אצל בנים ששם החשש קצת פחות גדול...

ישן 23-09-2005, 03:24
צלמית המשתמש של NikoNation
  NikoNation NikoNation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "זה נכון מאוד"

מצאתי אתר שמסביר יופי על העניין של הבדיקה

http://www.infomed.co.il/medTest1.asp?tID=8

בבדיקה זו בודקים את רמת ההמוגלובין בדם. ההמוגלובין הוא חלבון נושא חמצן המקנה לדם את צבעו האדום. בדיקת ההמוגלובין היא אחת הבדיקות החשובות בספירת הדם הכללית. רמת המוגלובין נמוכה - אנמיה, מכונה גם חוסר דם, ורמת המוגלובין גבוהה מדי - פוליציתמיה, מכונה גם עודף דם. ההמוגלובין נישא בתאי הדם האדומים שנוצרים במוח העצם.
אנמיה, או חוסר דם, יכולה להיגרם כתוצאה מדימום יתר, הפרעה ביצירת הדם, או תמס דם (המוליזה), כלומר, התמוססות יתרה של תאי הדם האדומים. דימום יכול להיות פתאומי ורב, כמו לאחר פציעה, או איטי וממושך כמו דימום מגידול במעי הגס. הפרעה ביצירת הדם נצפית במחלות הפוגעות במוח העצם, כמו למשל בלויקמיה (ממאירות של מוח העצם) או בזיהומים הפוגעים במוח העצם.
פוליציתמיה יכולה להיגרם כתוצאה מייצור יתר עקב הפרעה ראשונית במוח העצם (למשל, פוליציתמיה ורה - policythemia vera) או עקב ירידה בחמצון הדם, תופעה הדורשת לשם איזון יותר המוגלובין מהרגיל (למשל, מעשנים או אנשים החיים בגובה רב).
ישן 21-09-2005, 22:07
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הכי פשוט שיש.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "תרומת דם"

זה קצת ידקור בהתחלה (עד כאן - אני מניח שלא הפתעתי אותך, נכון?) (כי אם כן - אז, זה קצת ידקור בהתחלה).

אחר כך, תהייה שנייה או שתיים של אי נעימות. אחרי הכל - זאת מחט והיא נמצאת לך בוריד. והיא לא אמורה להיות שם.

אבל, כעבור כמה שניות המוח מתרגל להרגשה.

כמו שכתבו פה, זמן מילוי השקית משתנה מאדם לאדם. לחץ דם, נוזלים וכו' הם חלק מהסיבות.
חשוב נורא נורא לאכול ולשתות משהו מתוק (בגלל זה יש שם בדרך כלל קפה ועוגה) מיד אחריי.

הסיבה לסחרחורת היא פשוטה. כרגע תרמת דם. הדם הוא המוביל של החמצן ומהלעשות המוח צריךחמצן. אז לכמה דקות המוח מנסה להשיג חמצן בחזרה, מייצר עוד תאי דם ומווסת את הגוף. הסוכר - ממריץ את הדם ונותן עוד חמצן למוח.

אבל, זה יחלוף בהרף עין. באמת.

וזה שווה את זה. כמו שתירס (חם או רגיל?), חמודתי, כתבה: זה מציל 4 אנשים!

לסיכום, אני אשתמש במשפט צבאי:

"הכאב הוא רגעי - אך הגאווה היא נצחית!"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר