לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2005, 15:12
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
חח אממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazySD שמתחילה ב "סיפורי נהיגה + שאלה"

סיפור.... חח יש הרבה.. אבל יצאתי הכי דפוקה באחד שנסעתי להרצליה.. אז אני בגהה לכיוון צומת מורשה, ומי שלא מכיר ת'צומת אז הוא די מבלבל.. כי יש נתיב אחד ימינה לאריאל, אחריו - איזה 2 נתיבים לעלות על הגשר של מורשה להרצליה, ואחריהם עוד איזה 2 נתיבים (השמאליים) להמשיך לכיוון רעננה וכפר סבא... קיצר.. אז במקום לעלות על הגשר לכיוון הרצליה, המשכתי ישר לכיוון רעננה כפר סבא, וזה כביש מהיר וארוך כזה.. ואני לא ידעתי איפה הסוף, נלחצתי וזה.. צלצלתי לאמא היא הרגיעה אותי שעוד איזה כמה ק"מ יש צומת רעננה ולעשות שמה פרסה.. הגעתי לצומת, עשיתי פרסה ונרגעתי אז המשכתי ליסוע חזרה לכיוון צומת מורשה.. הגעתי, ובמקום להכנס לפרסה השניה כדי לעלות על הגשר שהייתי צריכה, נכנסתי בטעות לפרסה הראשונה - שזה בעצם אותו כביש לכיוון רעננה...
ככה שכמו דפוקה נסעתי מצומת מורשה לצומת רעננה.. פעמיים (!!!) ברצף, כשאני בכלל לא צריכה ת'כיוון הזה

וסיפור מפחיד.. זה בעצם יותר מלחיץ ממפחיד.. אממ שוב פעם בדרך להרצליה חח.. פניתי במקום הלא נכון והגעתי לרמת השרון, אז ניסיתי לצאת מזה ולחזור לכביש שהייתי צריכה ובטעות הגעתי לכפר קאסם

הכי מהר נסעתי 140, בכביש החוף אני חושבת.. מחיפה לת"א.. אבל שששש...

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 09-09-2005 בשעה 15:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2005, 15:23
  CrazySD CrazySD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazySD שלח הודעה דרך MSN אל CrazySD
מזל שגרתי 5 שנים בכפר סבא :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Tip Tip שמתחילה ב "חח אממ"

אני מכיר את הצומת הזאת מעולה
ועדיין פעם הייתי צריך לנסוע מראש העין לגבעת שמואל
והייתי צריך מכביש חוצה שומרון לרדת שמאלה במורשה כדי להמשיך על גהה דרומה

ובטעות המשכתי ישר
לגלילות
ועליתי על כביש החוף
והסתבכתי
והתקשרתי לאמא
והיא אמרה לי להסתובב בהרצליה
ולחזור למורשה
ושם כבר יותר הסתדרתי
אבל זה היה אחד המצחיקים

הכי הרבה שנסעתי היה 160 אתמול בכביש שיוצא מקרית שמונה
עשיתי רייס עם איזה ג'יפ
נסענו במקביל ושנינו על 160
זה היה מצחיק
אחרי זה היה רמזור ושם הוא כבר פתח אותי
אבל נצמדתי אליו
ונסענו איזה 110 בכבישים של קרית שמונה
שהם די נתיב אחד לכל כיוון וכל הכביש שיפוצים

פעם גם התחלתי נסיעה בכפר סבא
ונתקע לי ההגה
זה היה אחד המפחידים

ישן 09-09-2005, 15:30
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אמממ

נסעתי פעם לחיפה, מירושלים (נסיעה של שעתיים וחצי שלוש) ויצאתי מירושלים עם בערך שלשת-רבעי טנק. פעם ראשונה שאני נוסע לחיפה אז בדרך כמובן הלכתי קצת לאיבוד והנסיעה קצת התארכה אבל זה היה בקטנה, כל הדרך נסעתי דיי מהר (באיזור ה140-150 איפה שניתן ) ופחדתי שיגמר לי הדלק (האוטו שלי שותה די הרבה דלק).. מה גם שהיה לי כולה עוד איזה 50 שקל לדלק. קיצור הגעתי לחיפה, ואיך שנכנסתי לעיר אני רואה שהמחוג של הדלק יורד בבת אחת משלשת רבעי טנק לריק!! ממש נהבלתי, התחלתי לתת מכות ללוח שעונים ולהלחץ... התקשרתי לאבא שלי הוא כעס וכאלה.. קיצור אחרי שלש ארבע דקות המחוג שוב עלה לאיפה שהוא היה מקודם מסתבר שזה קורה דיי הרבה..

קטע מפחיד - אני נוסע לפני חבר עם האוטו של אבא שלי (עגלה), ופתאום הוא עוקף אותי (החבר) ממש מהר, ונכנס לפנייה על איזה 90 מעלות, האטתי כדי לתת לו לחזור לנתיב הרגיל (הוא היה בנתיב עקיפה) ואיך שהוא חזר לנתיב הוא איבד שליטה על הרכב, זרק תחת ונכנס בקיר לא קרה אבל כלום, לא לאוטו ולא לחבר.

קטע מצחיק.. נסעתי בחזרה מיציאה ובכביש שנסעתי בו נצמדה אלי מצד שמאל איזה אלפא רומיאו פשע של ערבים עם ספויילרים ונאונים וכאלה. הגענו לרמזור.. יוצא ראש ערבי מהחלון עושה.. אחלה אוטו סה.. כמה סוגרת? שיחקתי אותו לא שומע.. קיצור הוא עושה לי יש רייס? אני לא מתייחס.. מתחילים לסוע, כמובן שהוא פתח עם גלגלים והרבה רעש.. ואני לפניו.. בסופו של דבר היינו בערך על 170 בערך בכביש דיי רחב ואני שם לב שהוא מאט.. ואז אני שם לב שיוצא לו עשן מהמכסה מנוע.. האטתי קצת.. הוא הגיע לידי.. נשפכתי לו מצחוק בפנים ונסעתי

נערך לאחרונה ע"י m_j בתאריך 09-09-2005 בשעה 15:34.
ישן 09-09-2005, 15:31
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
הכי מהר שלי זה 150, וזה גם לא ממש טוב כי האוטו מתחיל לרעוד ולאבד אחיזה על הכביש

והכי מהר זה שנסעתי עם חבר שלי על ניסן אלמרה והוא הגיע ל-195
לי יש יונדאי אקסנט 99 אוטומט.

אמממ... משהו מלחיץ
קצת אחרי שנגמר לי המלווה נסעתי לקחת את אבא שלי מהעבודה ואז ללכת לאכול
קיצר היה 3 נתיבים ואחד מצתמצם (השלישי מצתמצם מצד ימין) ואני באמצע, והנתיב הצתמצם, והבן אדם לא חושב לשים איזה בקרס להיכנס מאחורי, אני לא יכול כי היו מכוניות
קיצר הוא לאט לאט (עלק לאט הבן זונה) ניכנס אלי אז שברתי שמאלה וגם בשמאל היה ג'יפ שטיפה שבר מהלחץ. קיצר כולי לחוץ דפקתי קיק + אוף-רוד שימשוך לי את ההילוך והאצתי..
זה היה מפחיד |: רק חשבתי שאם יקרה משהו לאוטו אררר...

ישן 09-09-2005, 16:07
  OSkAR OSkAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "שלי:"

נסעתי עם דודי במיצ'ובישי מגנום(איזה אוטו טרנטה) כביש 4 לכיוון צפון, פתאום אנחנו שומעים כל מני רשרושים כאילו משהו עומד להישבר.... אחרי כמה דקות שמענו פיצוץ אדירררררר מהמנוע ויצא המון עשן מצידי המכסה הקדמי:| (הקטע הוא שנסענו על 120 - מפחיד) מיד עשינו ברקס, בלימה חזקה ופנינו לשוליים...
בדיוק כשעצרנו סלון האוטו התמלא בעשןןןןןןןןןןןן הכל עשןןןןן לא ראינו כלום יצאנו מהר מהאוטו..........
פתחנו את מכסה המנוע ראינו את הצינור שמוביל מים מהרדיאטור למנוע קרוע , וזה לא סתם צינור, צינור עשוי גומי עובי 5 סנטימטר (תחת איזה לחץ הוא עמד - קשה לדמיין) התסכלנו למעלה חחחחח וראינו חור בתוך המכסה ..... התחלנו לצחוק בלי סוף. בסוף הגיע גרר ולקח אותנו.

ישן 09-09-2005, 18:25
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
הכי מהר שלי 120-125 בכביש חיפה - ת''א (לצורך עקיפה)

ושנסעתי עם מישהו - הגיע ל160 בכביש של 90

וסיפור מוזר? אין חוץ מזה שהייתה לי תאונה מוזרה.. עמדו 2 מכוניות באמצע הכביש (שני נתיבים ימניים) ואני הייתי בנתיב הימני ביותר
בקיצור התחלתי לעבור לאמצע ורציתי לעבור לשמאלי ביותר (כביש של 3 נתיבים) וראיתי במראה אוטו ממש רחוק
אמרתי לעצמי שאפשר להספיק לעבור, אבל לא זוכר ממש מה קרה חוץ מזה שהוא האיץ בצורה מטורפת במקום לתת לי לעבור (הוא ראה שיש לי חסימה בכביש ושאוטטתי והתחלתי לעבור) ו.. גילחתי אותו/הוא גילח אותי

באוטו שלנו זה יצא בפוליש ועיקום קטן (האוטו כבר לא אצלינו אז לא משנה) ואצלו יצא רק בפוליש.. לא ממש הרגשתי שפגעתי בו חוץ מזה שהמראה התכופפה אז לא חשבתי שהתעקם משהו באוטו, בקיצור הוא שם לב שלא עצרתי ואז הוא פשוט חתך אותי והאיט וכמעט נכנסתי בו (שוב).. דביל P:

כל העולם כולו מכבי חיפה!

ישן 10-09-2005, 09:29
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
נשים, נהיגה והביטוח הלאומי...

מה הקשר את שואלים?, אז בואו ואספר לכם...

לפני חצי שנה, ידידה שלי הקפיצה אותי טרמפ הביתה מהבסיס, ביחד עם ידידה שניה.
הידידה השניה בדיוק עשתה רשיון וסיימה מלווה, היא אמרה שהיא רוצה לנהוג חצי דרך..., סבבה...
אנחנו נוסעים על כביש הסרגל מכיוון עפולה ומגיעים לרמזור הראשון, האור נהייה ירוק ונוסעים.
לפנינו נוסע לאט איזה מסחרית לבנה של "המוסד לביטוח לאומי", והידידה מתחילה עקיפה, יפה ומסודר...
אבל בחזרה לימני המטומטמת חתכה אותו צמוד, בתגובה הוא החל לצפצף כמו משוגע ולנפנף בידיים, וההיא לא שמה לב אפילו.
הגענו לרמזור שני, הוא נעמד לידינו, הוריד את החלון והריד עלינו מטח של קללות שלא הבנתי חצי ממנו.
האור נהייה ירוק, אנחנו ממשיכים לנסוע וההוא ממשיך לנסוע לידינו ולצעוק, בשלב הזה הבנתי שהוא פסיכי לגמרי, אבל לפני שהספקתי לתת את דעתי בעניין, הבנאדם בה לנגח אותנו מהכביש, הידידה השנייה שמה
לב וחתכה חזק ימינה, לפני שהיא הצליחה ליצב חזרה הוא בה לנסות שוב, בשלב זה כבר התכוננתי לירות עליו מהנשק האישי כהגנה עצמית, אבל לפני שהצלחתי לשים יד על הנשק, הרגשתי את האוטו מושך חזק
ימינה, אני מסתכל, ואני קולט אותנו ב"סלואו מוושן", עפים לתעלה...
אני חושב לעצמי " הוווו שיט...", תפסתי הכי חזק שאני יכול במושב הקידמי והגנתי על הראש...
עשינו 2 סאלטות וחזרנו על הגלגלים.., אני מסתכל בשוק כשאנחנו עומדים שלמים, באמצע השדה, 20 מטר מהכביש ...
והבן זונה לא הסתכל אחורה אפילו, להפך הוא ברח כי חשב שהרג אותנו...

קיצר, לא נעים...

נערך לאחרונה ע"י Hilon בתאריך 10-09-2005 בשעה 09:32. סיבה: ...
ישן 11-09-2005, 21:21
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
הממ סיפורי נהיגה...

יש לי כמה.. כשהיינו בגרמניה היינו תקועים בפקק ב170 קמ"ש .. ממש פקק! בין משאיות (לא הרגשה נעימה ד"א) והפרארי/פורש/הבנתם על מה אני מדבר, פשוט לא יכלו לזוז מהר יותר !

ועכשיו למשהו מסעיר חח- לחבר שלי הייתה דייהו אספרו- נו אתם מכירים בטח...אוטו מגעיל תחת..
אז יום אחד הוא נוסע איתו, והוא נהג חדש והכל... בקיצור הוא בכביש 59 בחיפה, ופתאום (כמה צפוי) ההגה נשאר לו ביד !!!! חחחחח

*ולאחרונה סיפרו לי עוד כמה על אותה התנסות עם אותו אוטו !
**מסקנה- אם אתם רוצים לחיות- לא לקנות דייהו

ואיך אפשר בלי סיפור על נשים ומכוניות? (לא מלווה בתמונות להזלת ריר אקססיבית...):

חבר שלי בא להכנס לחניון, ויש שם מחסום דוקרנים, והוא קולט בחורה מנסה להכנס עם האוטו שלה למחסום ושמה לב ברגע האחרון שהיא הולכת לפנצ'ר את האוטו ועוצרת. עד עכשיו היא בסדר לא?
לא!!! ההגיון "הבריא" שלה אומר - היי...אם אני אכנס לשם ישר אני אפנצ'ר את הגלגלים ... אז למה לא להכנס ברוורס???..... אז.......משלבת לרוורס, ובום כפול 2, הלכו 2 אחוריים ...

ויש עוד הרבה סיפורים טובים ..

ישן 14-09-2005, 22:34
  Razzzz Razzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Razzzz
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "הממ סיפורי נהיגה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי XeNo
יש לי כמה.. כשהיינו בגרמניה היינו תקועים בפקק ב170 קמ"ש .. ממש פקק! בין משאיות (לא הרגשה נעימה ד"א) והפרארי/פורש/הבנתם על מה אני מדבר, פשוט לא יכלו לזוז מהר יותר !

ועכשיו למשהו מסעיר חח- לחבר שלי הייתה דייהו אספרו- נו אתם מכירים בטח...אוטו מגעיל תחת..
אז יום אחד הוא נוסע איתו, והוא נהג חדש והכל... בקיצור הוא בכביש 59 בחיפה, ופתאום (כמה צפוי) ההגה נשאר לו ביד !!!! חחחחח

*ולאחרונה סיפרו לי עוד כמה על אותה התנסות עם אותו אוטו !
**מסקנה- אם אתם רוצים לחיות- לא לקנות דייהו

..

גם לי פעם היתה דייהו אספרו..
הכל טוב ויפה.. חוץ מזה שהוא כולו מתפרק
פתאום יום אחד שכן מצלצל בדלת עושה לנו יוצא מהאוטו שלכם אש
יורדים למטה כל האוטו נשרף!!! אש מהמנוע!
כאילו שתבין איזה אוטו מטומטם!! פתאום נשרף! בלי קשר לעולם!#?$!!!! חחח יצא טמבל
קיצר.. עצה- אל תקנו דייהו!!!

נערך לאחרונה ע"י Razzzz בתאריך 14-09-2005 בשעה 22:39.
ישן 11-09-2005, 22:46
  Matan-Net Matan-Net אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.01
(:

הכי מהר שלי 195 כביש לראש פינה סובארו לגאסי 99 1.8 GL , הכי מהר בחיים 210 פאסט יחסית ישנה .

הסיפור המטורף ?
מירוץ מקרית אתא לנהריה עם חבר , עשינו את זה ב 12 וחצי דקות . זיגזגים רמזורים מה שאתם רוצים בסופו של דבר הגענו לנהריה אחרי נסיעה על 180 כל הדרך , בכניסה לנהריה עקפתי אאודי אי 3 על פס לבן , נסיעה בנתיב נגדי, בכל מקרה משטרה עמדה במקרה בצד סימנה לי לעצור המשכתי לנסוע ניסיתי לברוח ימינה למזרקה מי שמכיר בנהריה , עצרה אותי שם את חבר שלי הנידת הראשונה לא הצליחה לתפוס והוא ברח, והקטע הוא שלא עשולי כ-ל-ו-ם . לא יודע איך דיברתי עם השוטרים סיפרתי להם שאני חייל ( אני לא ) ושיחררו אותי .

זה הכל

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.net/services/getfree.php?date=23/11/2007]

ישן 14-09-2005, 21:04
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
הכי מהר נסעתי עם מישהו על 140 בעליות ממודיעין לירושלים

זה היה בGMC,לא יודע איזה דגם מדוייק.
קטע מפחיד שהיה לאבא שלי.
לפני איזה 12-13 שנה זה היה נראה לי,גרתי אז במעלה אדומים והיה לנו סיטרואן C15
אבא שלי שם אותה במוסך איזה יום וביום שהוא הוציא אותה היה יום ממש חורפי.
הוא מתחיל לרדת מכיוון הגבעה הצרפתית בירושלים למעלה אדומים,ירידות דיי תלולות,פתאום באמצע הנסיעה קפץ לו המכסה מנוע על השמשה הקידמית והוא חתך לנתיב הנגדי בלי לראות כלום ועצר שם.
איך הוא לא נכנס באף אחד ואף אחד בו,על זה רק אפשר להודות לאלוהים,הוא באמת יצא מזה בנס.
לפני שנתיים נסענו אני אבא שלי ואמא שלי ממודיעין לתלאביב,איזה יום בקיץ,פתאום איזה 2 קילומטר ממודיעין,ליד קברות המכבים השמש סינוורה אותנו ממש,אי היה אפשר לראות כלום,פשוט כלום,אבא שלי מתחיל להאט,ובלי להרגיש סוטה ימינה ועולה על אי תנואה ומוריד שלט ומעקם עוד אחד.
אמא שלי שנלחצת מכל דבר כמעט קיבלה התקף לב.
מזל שהורדנו את האוטו מהאי תנועה,אחרי 2 דקות נכנס בו עוד מישהו רק במהירות יותר גבוהה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר