לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2005, 14:47
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
לשכב עם מישהו... לא ממש ברצון

היי לכולם...
אתמול שכבתי פעם ראשונה עם הבנאדם שאני יוצאת איתו (לא פעם ראשונה בכלליות- אלא ראשונה איתו)..... אמרתי לו כל הזמן הזה שאנחנו יחד שאני מעדיפה שלא נשכב בשלב הזה כי זה לא נראה לי מתאים לשכב בשלב כל כך מוקדם של הקשר.... אתמול (סלחו לי- אבל בפרץ לא נורמלי של חרמנות) אמרתי לו שאני ממש רוצה אותו. הוא לא היסס- כמובן- הוא גבר, ושכבנו.... קצת מפריע לי העובדה שהוא אפילו לא ייחס חשיבות למה שאמרתי קודם... כלומר אפילו לא שאל שנית אם אני רוצה- ואם הוא היה שואל- הייתי אומרת שלא...
הסקס היה סתמי, מוזר והכי לא טוב- שהוא היה לא מוגן.... אני יודעת שאין לו מחלות כי הוא נבדק לפני זמן מה ומאז לא שכב עם אף אחת אז מהבחינה הזאת אני בסדר... לא חושבת שיש גם חשש להריון...
אני פשוט נגעלת מעצמי כרגע, ורציתי לדעת איך אפשר להתעלות מעל ההרגשה הזאת של הגועל... אני פוחדת שכאילו פתחתי מן שער של ציפיות למפגשי סקס בינינו...(למרות שאנחנו יחד).... אני לא מסוגלת עכשיו לדבר איתו, או להפגש איתו... אין לי מושג איך להתנהג כשאני אראה אותו... אני פשוט מרגישה ממש בחילה וגועל מעצמי... מעולם לא קיימתי מין לא מוגן- מעולם לא עשיתי זאת אחרי פחות מחודשיים שאנחנו יחד, ומעולם לא הרגשתי כל כך נורא אחרי זה...
מה לעשות? מה להגיד לו? איך להתנהג...?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2005, 18:16
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

אני רוצה להמשיך את הקשר איתו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "את בכלל רוצה להמשיך בקשר איתו?"

כי נראה לי שממש אכפת לו ממני כי הוא ממש רוצה להיות איתי כל הזמן והוא ממש אוהב אותי... אבל עדיין- ההרגשה הנוראית הזאת... לא אמורים להרגיש ככה אחרי סקס עם מישו שאוהבים לא?
והיה נראה כאילו שום דבר לא היה בסדר בסקס... שום דבר לא הלך כמו שצריך... לא הייתה לי את ההרגשה המיוחדת הזאת- את האהבה הזאת שהרגשתי עם החבר הקודם... אולי ציפיתי ליותר מדי?
אני רוצה להגיד לו בעדינות שמבחינתי זה היה מוקדם מדי וזו הייתה טעות... אבל איך עושים את זה בלי לגרום לו לחשוב שהוא ניצל אותי או משו או בלי שהוא יפגע?....
אני יודעת שזו הייתה טעות ממש לשכב איתו כי זה לא היה אקט של אהבה מוחלטת... סתם משהו מלוכלך וזול מבחינתי... ואם אני הולכת להשאר איתו בקשר- ואני רוצה- אני צריכה ללמוד איך להתמודד עם ההרגשה הזאת... ואני פשוט לא מצליחה...

ישן 10-06-2005, 20:43
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הסיוט_שלך שמתחילה ב "את חייבת לדבר איתו, להוציא את..."

גם אני חושב ככה.
את צריכה להגיד לו את האמת. בדיוק מה שכתבת למעלה. אם הוא באמת אוהב אותך הוא יבין.
אבל... לא משנה מה תגידי לו - אל תפילי עליו את האשמה (כי כתבת למעלה שאולי הוא היה צריך
לעצור ולשאול אם את באמת רוצה), תגידי שזאת הייתה טעות שלך, טעות של רגע ומחשבה פזיזה
ואת לא רוצה את הסקס ככה מבחינתך ותסבירי לו שאת רוצה לחכות עם זה עוד.
יכול להיות שאם הוא יבין ויקבל את זה כמו שצריך והוא באמת אוהב אותך, אולי הוא בעצמו יגיד משהו בסגנון : "גם אני עשיתי טעות שלא שאלתי אותך אם את באמת רוצה את זה...". אולי תגלי שהוא עוד יותר בנאדם ממה שחשבת.
כמובן, שיכול גם להיות ההיפך, והוא יגיד שמעכשיו הוא רוצה שתעשו סקס (ניסוח יותר טוב כמובן),
ולמה עשית את זה וכאלה, ואז אולי תלמדי עליו שהוא גרוע ממה שחשבת. הכל תלוי ב-אמת שלך
ובהודאה בטעות שלך, ובתגובה שלו. אחרי זה את כבר תביני לבד לאן אתם ממשיכים משם.

בהצלחה שיהיה ! (:

ישן 11-06-2005, 00:21
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
לא קראתי תגובות של אנשים אז סליחה אם אני חוזרת על מילים של מישהו אחר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "לשכב עם מישהו... לא ממש ברצון"

היי מה שלומך???
דבר ראשון אני מאוד דואג לעובדה שקיימת יחסי מין לא מוגנים!!!!אפילו אם זה בפרץ של של חרמנות!!!!!
זה לא מדאיג אותך אפילו אם קצת שמשהו קרה???כמו היריון????
בקיצור אם זה לא מדאיג אותך אז כדי שזה ידאיג אותך .....

דבר שני אני לא בדיוק הבנתי מה היחסים בינכם,אתם מדברים?מלבד על סקס,כאילו על החיים,על ציפורים שמצייצות בחוץ??(סתם אני צוחקת)ישנו איזשהו מין דיבוב בינכם ?
אולי שיחה לא תפתור את העניין כל כך כי אחרי הכל כמו שאני הבנתי הוא לא יבין לליבך וישכח מזה במהירות....אני אישית לא אוהבת יחס שכזה...זה מראה זילזול ענקי!!!!!!!
מלבד זאת,אם תתחמקי ממנו הוא עשוי לחפש את מה שקיבל ממך אצל מישהי אחרת...
אולי הפתרון היחיד שאת יכולה לעשות זה בעצם לגשת אליו ולהסביר לו כל שעל ליבך אולי במכתב ואולי במילים מה שיותר נוח לך..
לפעמים זה לא קל להתמודד עם מה שעשית זה טיעון שמעלה את המשפט "מחשבה תחילה בסוף מעשה" אני מקווה שכתבתי נכון פשוט לא זכרתי...
את אומרת שהחרמנות שלך זה למה שכבת איתו אבל יקירתי זה לא תירוץ!!!
אם היחסים בינכם לא ישתפרו ומהר אין לך מה לחפש אצלו!!!!!!!!!במיוחד אם הוא לא מתחשב בבקשות שלך!!!!
תחשבי על מה שאמרתי....שווה לך...

Willow
ישן 11-06-2005, 07:38
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

אוקיי אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "לשכב עם מישהו... לא ממש ברצון"

דיברתי איתו אתמול.... זה היה פשוט זוועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא הוצאתי את המילים כמו שצריך ואמרתי משהו כמו:"אתה לא מכיר אותי ואני לא מכירה אותך"..... פשוט מזעזע!!!!! לא יכולתי לחזור בי והוא כל כך התבאס... כאילו, הוא צודק במשהו אחד: בזה שגרמתי לו לחשוב שמה שהוא עושה זה בסדר ואז יום אחרי אמרתי לו שזה לא... זו הייתה טעות מצידי...
השאלה עכשיו זה איך אני מפייסת אותו? איך אני מתרצת את מה שאמרתי? זה ממש חשוב....והוא ממש היה מבין דרך אגב- כלומר, ממש היה אכפת לו מאיך שאני מרגישה... הוא לא עזב אותי עד שדיברתי על זה- אז גיליתי שכן ממש אכפת לו שזה כבר טוב...
אני לא רוצה שהוא ישאר עם הרגשה כזאת מגעילה ולא קשורה...
help!!!!!!!!!!!!
ולשאלות:
willow- ממחלות אני לא דואגת כי כפי שציינתי הוא נבדק... גם מהריון לא כי אני על גלולות...
ofir2005- שנינו בני עשרים... הוא אפילו קצת יותר

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר