לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2005, 19:34
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=turgi]ביצוע טוב אומנם..."

אל תשלים עם רקע גרוע. נכון, לאנשים תמיד יהיה מה להעיר (כמו שכתוב בחתימה של שוקו), אבל אתה יכול מראש לצמצם את המגרעות בתמונה, וליצור תמונה הרבה יותר טובה.

לא יודע אם ראית את התמונה של הכסף שצילמתי לאתגר "יהדות", אבל לא צילמתי רק טייק אחד וזהו... צילמתי כמה. בחלק מזוית נמוכה יותר, גבוהה יותר - עם פוקוס על כל השטרות, עם פוקוס חלקי... ובחרתי בתמונה שלדעתי יצאה הכי טוב.
גם לי היו בעיות עם רקע, אז שמתי נייר לבן מלמטה, כדי שלא יראו שזה מונח על שולחן עץ מכוער...

במקרה שלך למשל, הייתי לוקח דף A3 לבן, מחבר לאיזה קרטון ומשעין על ספר. זה היה מייצר לך רקע לבן ואחיד, ולא עמוס ומבולגן כמו מה שיש לך עכשיו.

יותר טוב - אם הייתי לוקח סדין לבן למשל, שם חצי על הרצפה, וחצי מניח על משענת כסא (מה שהיה מייצר לך סדין בצורת L) ואת הכסף היית שם בפינה למרגלות הרגליים של הכסא. שוב, היית מקבל ככה רקע תחתון ואחורי אחיד, לבן ויפה.

אפשר לאלתר הרבה אלמנטיים יום-יומיים לצילומי סטודיו-ביתיים. נסה להשקיע קצת יותר בפעם הבאה, ותראה איך העניין ישתפר לך!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2005, 12:10
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אל תשלים עם רקע גרוע. נכון,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אל תשלים עם רקע גרוע. נכון, לאנשים תמיד יהיה מה להעיר (כמו שכתוב בחתימה של שוקו), אבל אתה יכול מראש לצמצם את המגרעות בתמונה, וליצור תמונה הרבה יותר טובה.

לא יודע אם ראית את התמונה של הכסף שצילמתי לאתגר "יהדות", אבל לא צילמתי רק טייק אחד וזהו... צילמתי כמה. בחלק מזוית נמוכה יותר, גבוהה יותר - עם פוקוס על כל השטרות, עם פוקוס חלקי... ובחרתי בתמונה שלדעתי יצאה הכי טוב.
גם לי היו בעיות עם רקע, אז שמתי נייר לבן מלמטה, כדי שלא יראו שזה מונח על שולחן עץ מכוער...

במקרה שלך למשל, הייתי לוקח דף A3 לבן, מחבר לאיזה קרטון ומשעין על ספר. זה היה מייצר לך רקע לבן ואחיד, ולא עמוס ומבולגן כמו מה שיש לך עכשיו.

יותר טוב - אם הייתי לוקח סדין לבן למשל, שם חצי על הרצפה, וחצי מניח על משענת כסא (מה שהיה מייצר לך סדין בצורת L) ואת הכסף היית שם בפינה למרגלות הרגליים של הכסא. שוב, היית מקבל ככה רקע תחתון ואחורי אחיד, לבן ויפה.

אפשר לאלתר הרבה אלמנטיים יום-יומיים לצילומי סטודיו-ביתיים. נסה להשקיע קצת יותר בפעם הבאה, ותראה איך העניין ישתפר לך!

לגבי הסטודיו המאולתר - זה בדיוק מה שעשיתי מספר דקות אחרי שצילמתי תמונה זאת.
בכל מקרה, נורא אהבתי דווקא את התמונה הזאת, ולכן הבאתי דווקא אותה לכאן.

לגבי צילום מספר רב של תמונות - בהחלט צילמתי מספר לא קטן של תמונות, מזוויות רבות
וכו' אך בכל מקרה נורא אהבתי את זאת.
שוב, את התמונה אהבתי מכל הבחינות, חוץ מהרקע שמהווה מגרעה מסויימת בפני
חלקכם.
שוב, אומנות זהו לא מדע מדוייק, וגם כפי שאומרים, "על טעם וריח אין להתווכח"...

אולי לקראת הערב אני אעלה עוד מספר תמונות שצילמתי באותו סט.

Aviv-Y - כניראה שהכותרת שלי בכל זאת לא כל כך מקורית .

יום נעים, מארק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר