לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2005, 00:14
  scooter_man scooter_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
קורס חובלים

טוב,זה הולך להיות ארוך,אז כל מי שיש לו סבלנות וזמן(שזה בעצם כולנו,אחרת לא היינו מבלים פה שעות בהתכתבויות) מוזמן לקרוא ולעזור לי...
אז ככה,קראתי פה את המאמר על הגיבוש שהיה ביולי,ואת האנשים שמדברים על גיבוש חובלים,אני גם הולך להשתתף בגיבוש,בסוף החודש...
אני לא עברתי את הגיבוש טיס האחרון,לא רציתי לסיים את הקורס,אבל נורא רציתי להתגייס לקורס,כי קורס טיס איך אומרים,מסדר אותך בצבא... משם נופלים לדברים טובים...
אני לא כל כך מכיר את קורס חובלים,אז יש לי הרבה תהיות,איך נופלים מקורס חובלים? יש שם נקודות כאלו ששם מעיפים אנשים? איך בכלל בוחנים? זה לא כמו טיס שיש מטוסים להטיס ובודקים יכולות? מה בדיוק בודקים במהלך קורס חובלים? ואני לרגע לא מזלזל בקורס,זה קורס איכותי,אני פשוט מנסה להבין מה הולך שם, ובמידה ונפלתי מהקורס(אם כמובן נגיע לשם),מה הולך אתי?! אני יודע שמי שנופל מקורס טיס מציעים לו כל מיני דברים בבקו"ם,ריאיונות לכל מיני יחידות וכאלו,מה קורה עם נפילי חובלים? זה גם מזכה בייחוס מיוחד ברגע שנופלים מהקורס או שמתחילים את התהליך מהתחלה של הגיוס?
אני קצת בור בעניין של חובלים,אז תעזרו לי...

שתי שאלות "בונוס" לסיום: מסדר טילים זה המסדר שבו מעיפים את כל מי שלא עולה לועדה בגיבוש?
כמה שנים נדרשים בוגרי הקורס לחתום קבע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2005, 00:26
  shlomi1123 shlomi1123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
->
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי scooter_man שמתחילה ב "קורס חובלים"

מסדר טילים זה המסדר שבו מנפים את אלו שלא עלו לועדות
קבע צריכים לחתום כ-4 שנים, זמן כה ארוך כי עכשיו עושים תואר במסגרת הקורס!

הייתי בגיבוש שנגמר היום! מחלקה 5-כבוד!
היה תענוג!
כייף!
אחלה של חבר'ה!
המפקדים היו אנשים בוגרי הקורס, בהתחלה היו מניאקים תיזזו אותנו בלי סוף, אבל בשבירת דיסטאנס הם יצאו פשוט אנשים אחלה, גברים גברים, לא היה אחד שלא אהב אותם...!

לגבי לאן נופלים...לפי מה שהבנתי זה דיי תלוי באיזה שלב של הקורס אתה נופל, אם תיפול בשלב האקדמיה רוב הסיכויים שתיפול לגדודים, אם תיפול לפני יכול להיות שתקבל אגוז או דובדבן ודברים כאלה...בכל מקרה זה לא דבר שאפשר להבטיח לך ולומר לך במדוייק...

בכל מקרה, בהצלחה! :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר