לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2005, 17:47
  H.M H.M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
חייב עזרה בבנית login לאתר...

שלום..
אני רוצה שבאתר שלי תיהיה תיבה של login שאנשים יכניסו את השם משתמש וסיסמא שלהם...

אבל אני לא רוצה סתם להכניס ואז זה ישלח למקום כולשהו.. אני חייב שתעזרו לי להכין משהו כזה:

האדם יכניס את השם משתמש וסיסמא ואז זה יעביר אותו לחלון ובחלון יהיה רשום "הסיסמא לא נכונה וכו.. נסה שנית (בכוונה זה ירשום את זה..)" ברגע שזה עבר לעמוד הזה אז כאן אפשר להכניס שם משתמש וסיסמא באמת ואז אני רוצה שזה יעביר את השם משתמש וסיסמא לשרת DB (נגיד אקסס) ושם הוא ישמור את השם משתמש וסיסמא (ואז אני אוריד ואראה את השם משתמש וסיסמא..) ולאחר מכן זה יעביר עמוד את המשתמש ובעמוד האחרון זה ירשום לו משהו (כמו ההתחברות הצליחה או משהו כזה..)

אם מישהו הבין, יכול ורוצה לעזור לי אז שירשום כאן או שיבוא לאיסיקיו שלי בבקשה..
179222718

תודה רבה לעוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2005, 18:42
  Rs3k Rs3k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Rs3k
מה שאתה רוצה זה שהוא גם ירשם וגם יתחבר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי H.M שמתחילה ב "חייב עזרה בבנית login לאתר..."

אם כל פעם שהוא ירשום את הכינוי והסיסמא שלו זה ישלח את זה לדטאבייס אז הוא כל פעם נרשם מחדש..
מה שיגרום או למיליון משתמשים לא נחוצים או (אם תגדיר כך) פשוט מאוד לא ירשה לו להרשם שוב...
מה שאתה רוצה זה לעשות מסמך הרשמות ואז לתת לו להרשם ומה שהוא ירשום ישמר בדטאבייס..
ולאחר מכן דף התחברות ששם זה יבדוק אם הסיסמא והכינוי תואם למה שיש בדטאבייס (שהוא הזין קודם בעמוד הרשמה)..ואז אם זה נכון אז זה יציג לו את העמוד שנועד רק למשתמשים..
בכללי תלמד php וכך גם תוכל להתעסק עם זה ולא שכל פעם יהיה לך את הבעיה הכי קטנה תפנה לפה..
ואז אפילו לעשות את זה מעצמך וגם תקבל עוד + בחיים..
ואם על פי מה שהבנתי אתה כאילו רוצה לבלבל אנשים בכך שאתה אומר להם שהסיסמא לא נכונה..
למה אתה עושה את זה? :\ (אם אתה באמת עושה את זה..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר