לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2005, 02:32
  Bekker Bekker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.05
ממ לספר קצת יותר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "ברוכים השבים :)"

אוקיי אני פשוט יתאר את הסדר יום... קמים כל יום ב"בוקר" במקרה שלנו בסביבות 1-2 כמעט בכל הימים הלכנו לניסי ביץ... אם זה לספורט הימי סתם להסתלבט על החוף או לבאנג'י (פעם 1 אני היחדיי מתוך חברה שלנו שעשה) ביום לפני האחרון הלכנו לפארק מים.. מקום בנזונה מושקע ממש... חוזרים למלון מתארגנים יוצאים לאכול ומסתובבים קצת בעיר... הכי שווה לאכול בפיצה האט את האכול כפי יכולתך ב36 וחצי שקל... טחנו להם את האמא!! חוזרים יושבים קצת בחדר עם עוד חברה מהמלון מעשנים נרגילה או סתם ישנים... ואז בערב בסביבות 11 וחצי 12 מתחילים במשתה (קנינו 7 חברה בדיוטי פרי ייגר רגיל ייגר דבש 2 אבסנט 2 אפטר שוק וודקה וניל ו-וודקה פינלנדיה - בתכלס שתינו רק 5 אנשים את כל השתייה הזו בשבוע) דופקים את הראש כמו שצריך ואז יוצאים לאיזשהו פאב... במקרה שלנו הג'סמין אין תמיד היה הפאב בראשון שאליו הלכנו כי הוא פשוט היה בדרך לסקוור (מרכז העניינים) כעיקרון הלכנו לפאבים רק בשביל החינמים.. כלומר קונים משקה ומקבלים כרטיס חינם למועדון... ואז הולכים למודעונים... אני אישית הייתי ב4 מועדונים - הבלאק אנד וייט - מועדון בנזונה אחלה של מוזיקה... פוווווווול בריטים... הייתי גם באייס ב2 מסיבות קצף מטורפות ובמסיבת פופקורן - האייס זה גם אחלה מועדון מפוצץ בישראלים... מוזיקה חמודה לקראת הסוף שמים מוזיקה שחורה... הקאסל - המודעון הידוע לשמצה בגלל ששם הכי שונאים את הישראלים.. בעל המועדון הוא לבנוני... בכל מקרה זה המועדון שתכלס נחשב הכי טוב שמה - יש בו 3 רחבות ועוד רחבה של סתם צ'יל אאוט... מקום לא רע בכלל... הייתי גם בביגלס שזה מועדון שאפילו לא שווה לדבר עליו....

בין כל ההסתובבויות רבה הרבה זמן בייליתי בבית חב"ד - מקום שנמצא ליד הסקוור שהוא בעצם בית חם לישראלים... נמצאים שמה כמעט כל הזמן - בערך 16-17 שעות ביום שלומי ומנדי 2 בחורים זהב שלומי מבת ים ומנדי מבלגיה... הם עוזרים בכל מה שהם יכולים... חלק מהזמן נמצאים שם גם מנדל מאוסטרליה וסעדיה מארצות הברית 2 בחורים עם מל מלא אנרגיה מוד מוכשרים שיודעים לעשות שמייייח... בכל מקרה תמיד יש שמה משהו לנשנש שמזכיר את הבית... הם מכינים חומוס חמין פסטות... ביום שישי בקידוש כמעט כל הישראלים בנאפה באים לשם.. דבר שנורא נורא שווה... אפשר סתם לשבת ולדבר או לשחק שש-בש או לשמוע מוזיקה... או להרביץ איזה כמה תפילות ...

כל מי שרוצה לספר גם חוויות או לשאול שאלות מוזמן בכיף...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר