לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2005, 11:20
צלמית המשתמש של fat fish
  fat fish fat fish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
על הסרט "מלחמת העולמות"

OK - לא תכננתי ללכת לסרט, אבל אחי שקיבל כרטיס מתנה מלאומי כארד, ביקש שאבוא איתו...
אז מה, אני לא אלך (במיוחד לאור העובדה שגם אני בסוף קיבלתי כרטיס חינם)

בתור מי שקרה את הספר, וראה את הגרסה הישנה של הסרט (והסדרה שעשו - ולא אל תתבלבלו עם ה"תלת-רגליים" - זה סיפור שונה לחלוטין, וגם מצטט בעל פה את פס הקול שנעשה ע"י ג'ף ווין) לא ציפיתי ליותר מדי.

ניסיתי להסביר לאחי (הצעיר ממני בכמה וכמה שנים) מה משעמעותו של ספר כזה שנכתב אי שם בעבר הקמאי....(נו טוב, בשלהי שנות השמונים של המאה ה-19) - וכמה יהיה קשה לעבד ספר כזה לסרט מעניין......ולמה?
הספר אולי נקרא בנשימה עצורה במאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20, אך כיום רבים ימצאו את הספר "משעמם" לאחר אין ספור סרטים/ספרים/קומיקסים.משחקי מחשב ועוד שעוסקים בפלישה מן החלל...לכן יהיה מעניין לראות מה יצליח שפילברג לעשות עם זה.

טוב - לסיכום, שפילברג אכן לא הצליח להכניס עניין לעלילה הספרותית - וכל העלילה התמצתה בבריחה אין סופית ממכונותיהם של "בני המאדים".
אבל לזכותו של הסרט, אני חייב לומר שהוא עשוי היטב, מעוצב הייטב, משלב רגעי אימה, מתח ואפילו קטעים קומיים.
בסה"כ סרט נחמד לצפייה, אבל לא כזה שיעשיר את עולמנו התרבותי...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר